Şimdi Ara

HTC Windows Phone 8x sorunları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefonu alalı 1.5-2 ay falan oluyor aşırı dikkatli kullanıyorum ekranın her yerinde çizikler oluştu,ekranla arka tarafın birleştiği yerlerden sesler geliyo bastırınca,arada bir garip garip kasıyo,bazen ekran ışığı açılıyo tuşa bassanda kapanıyo yine hemen açılıyo telefonu kapatmadıkça düzelmiyor,şarkılarda duraklatıldı yazıyor basınca whatsappı açıyor.Bu sorunlar sadece bende mi ?

• whatsappı açıp kapatınca , şimdi çalınıyoru bozması hariç diğer hatalar yok bende, hele ekranı çizmeyi nasıl becerdin bilemiyorum ama whatsapp saçmalığı can sıkıyo, bir güncelleme daha gerekir bu konuda
  • quote:

Orijinalden alıntı: popokio

whatsappı açıp kapatınca , şimdi çalınıyoru bozması hariç diğer hatalar yok bende, hele ekranı çizmeyi nasıl becerdin bilemiyorum ama whatsapp saçmalığı can sıkıyo, bir güncelleme daha gerekir bu konuda

tam olarak ekranı değil kenarlarındaki siyah alanları çizdim
  • Güncel
  • aynı sıkıntı bende de var..camda sorun yok ekran koruyucu ile idare ediyorum..

ama kenarlıklarda bir ufak çizik gördüm bu da canımı sıktı..ayrıca o kısmın boyası kolay atıyor sanırım 2 yerde küçük küçük boya atması gördüm bu da kenarlıkların malzeme kalitesini ortaya koyuyor..kap,kılıf almak şart artık..

bunlar dışında hiç bir şikayetim yok telefonumdan gayet memnunum..

not:telefonuma gözüm gibi bakan birisiyim..
  • Güncel
  • renk atması mavi renkte değil mi ? siyah renkte gördüğüm ve bildiğim kadarıyla bir renk atması yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: popokio

renk atması mavi renkte değil mi ? siyah renkte gördüğüm ve bildiğim kadarıyla bir renk atması yok

hocam benimki siyah ama telefonun arka kapağı ile ilgili bir durum değil benimki..

camın çerçeve kısmı var ya siyah köşeler oradaki bölümde boya atması gördüm..ama bunu görmek için çok iyi bir ışıklandırma gerek hemen fark edilmiyor çünkü..
  • kasa polikarboat camda gorilla glass degilmi? Reklamlarda bunu belirtiyorlardı?
  • arkadaşlar resimde gördüğünüz gibi telefonumu facebooka bağladım o logo çıktı kişilerimde o logoyla kimse kayıtlı olmamasına rağmen o logo ordan bi türlü gitmedi fabrika ayarlarına döndüm yinede gitmedi küçük bi sorun ama sinirimi bozdu bi bilgisi olan var mı ?
     HTC Windows Phone 8x sorunları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperq -- 18 Mayıs 2013; 0:57:29 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.