Şimdi Ara

# HTC WİNDOWS PHONE 8X ANA KONU # ORJİNAL WP 8.1 GÜNCELLEMESİ GELDİ # (325. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
9.579
Cevap
24
Favori
191.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: krocker09

Valla arkadaş bir daha iphone dan başka telefona para vermem aklı olan da vermez zaten 4S alınırdı bin liraya 200-300 fazla verip parası olmayan anca laf ediyor iphone ama onun gibi stabil kullanıcıyı üzmeyen sinir etmeyen bi iş için takla attırmayan başka telefon yok bu nedir ya , özellği açmak için ülke mi değiştirilir dil mi değişir ne saçmalık son sürüm de mi böyle olacak?
    Android den stabil diye aldım bin pişman etti beni tamam android e göre hala daha stabil verimli ama pes yani artık

Cortana'da henüz Türkçe olmadığı için böyle. Türkçe olunca sıkıntı olmayacak.

• eP_362 kullanıcısına yanıt
    Cortana yı kullanmam zaten siri de o da gereksiz bence ama diğer özellikleri de bölge sınırlı yaparlarsa hakkatten yazıklar olsun
  • Cortana çalışmadı tüm ayarları ingilizce yapmama rağmen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biktimmk B kullanıcısına yanıt
    eng yaptım dili indirdi 40 kere restart attım yine yarısı türkçe yarısı ingilizce oldu ve cortana da mağaza olayı da olmuyor format attım şimdi sıfırladım en son sürüm çıkana kadar uğraşmamak lazım
  • krocker09 kullanıcısına yanıt
    Yaptım cortanayı bölge ingiltere dil uk ingilizcesi

• biktimmk B kullanıcısına yanıt
    yaptıysan iyi ben usa yapmıştım ama daha da uğraşmam, nick ine katılıyorum kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: krocker09

yaptıysan iyi ben usa yapmıştım ama daha da uğraşmam, nick ine katılıyorum kardeşim

Amerikan İngilizcesi HTClerde bölgesel destek sunmuyor (tabi durum değişmediyse), onun için BK İngilizcesini deneyin. Ben de birazdan denicem. :D
    Not: Cortana açıldı. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi accepter le progrès -- 25 Eylül 2014; 17:40:12 >
  • krocker09 kullanıcısına yanıt
    Çok güzel bu güncelleme, telefonun 2 veya 1 yıl gideri daha var xD htc one m9 wp9 La gelirse ozaman değişecem 😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biktimmk -- 25 Eylül 2014; 17:40:13 >
  • Ben bu telefona nasıl flaş atarım hep hata veriyor lanet olasıca

• quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

quote:

Orijinalden alıntı: e-rose

Preview for Developers kullanıcıları için güncellemeler geliyormuş, yani bize yok...

Bize ne zaman gelir acep ?

Ben ümidimi tamamen kestim... 2-3 yıl böyle devam ederim, o zamana kadar zaten telefon da cortlamış olur...
  • Cortana'yı denemek için dili değiştirdim.Ek bir güncelleme daha buldu.Türkçe'de güncelleme var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: uğur4105

Yaw o değilde bu güncellemeyi kimse beklemiyordu herkes ekim sonu biliyordu htc yine ters köşeye yatırdı bizi...

Ekim sonuda full verirler artık

• Beyler hala dns değiştirme gelmedimi

• quote:

Orijinalden alıntı: kircici

quote:

Yaw o değilde bu güncellemeyi kimse beklemiyordu herkes ekim sonu biliyordu htc yine ters köşeye yatırdı bizi...

Ekim sonuda full verirler artık

full versiyona gerek yok ki hocam orjinal wp8.1 in bir üst güncellemesini aldık betada olsa versiyon düşürmenin anlamı olmaz bu saatten sonra....
  • quote:

Orijinalden alıntı: MADjohny

Beyler hala dns değiştirme gelmedimi

wp da dns değiştirme yok ama ne yalan söyleyim bu telefondan mikili filmleri net üzerinden seyrediyorum sıkıntı yok
  • Bekliyorum

• quote:

quote:

quote:

Preview for Developers kullanıcıları için güncellemeler geliyormuş, yani bize yok...

Ben ümidimi tamamen kestim... 2-3 yıl böyle devam ederim, o zamana kadar zaten telefon da cortlamış olur...

betayı neden yüklemiyorsunuz şuan sıkıntı yok gelecek ay gdr2 güncellemesi gelecekmiş bakalım onda ne gibi değişiklikler olacak göreceğiz....

• Batarya bence daha hızlı tükendi.
    Şimdi widget sayısını azaltacağım bir de bu şekilde deneyeceğim

• 8s kullanıyorum ve windows phone güncellemeleri hakkında hiçbir bilgim yok. Telefonu 2.el aldım ve aldığımda wp 8.1 sürümünü adam yüklemişti ancak betaymış. Bu orjinal güncelleme 8s'e geldi mi ? Geldiyse nasıl yüklerim ? Şuan telefon güncel diyor hala..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

betayı neden yüklemiyorsunuz şuan sıkıntı yok gelecek ay gdr2 güncellemesi gelecekmiş bakalım onda ne gibi değişiklikler olacak göreceğiz....

Gdr2 yi de aliriz degil mi hocam

• 
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.