Şimdi Ara

# HTC WİNDOWS PHONE 8X ANA KONU # ORJİNAL WP 8.1 GÜNCELLEMESİ GELDİ # (322. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.579
Cevap
24
Favori
191.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Preview for Developers kullanıcıları için güncellemeler geliyormuş, yani bize yok...
  • Formatımı da attım oh mis hehe

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncellemeyi yükleyen arkadaşlardan bir kaç gün içinde özellikle herkesin ilk şikayeti olan şarj süresi hakkında yorum bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zzzer -- 24 Eylül 2014; 22:05:52 >
  • ıs sürümü 8.10.14176.243 hayırlı olsun bu arada canlı dosya yönetici nerede ben göremedim :)
  • İe uçuyor :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende orjinal geldi sandım :/

• Herşey güzel olmuş, umarım pil performansı artar.

• canlı klasör özelliği bomba olmuş resmen çok hoş bir özellik telefonun stabilliği artmış çok hızlı yarın birde batarya performansına bakarım
  • Suan performans harika, bakalim batarya nasil etkilenecek

• Arkadaşlar bu gelen kararlı sürüm mu size . Kararlı sürüm ise 8.1+gdr1 birleşik mi geldi?
    8S de aldı mı güncellemeyi?

• Benimki halabulamadi ariyo daha. Bulucak abisi...

• yüklemeden öncemi format atayım yükledikten sonramı format atayım tele sizce
  • Ne kadar mb indiriliyor?

• Bende yaptım şimdi guncellemeyi guzel olmuş :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Last_Stand

Arkadaşlar bu gelen kararlı sürüm mu size . Kararlı sürüm ise 8.1+gdr1 birleşik mi geldi?
    8S de aldı mı güncellemeyi?

evet 8S de gelmiş konuyu görünce güncelleme kontrolü yaptım buldu şuan yüklüyor
  • Arkadaşlar farkettiniz mi bilmiyorum ama güncellemeyle beraber Cortana da artık aktif Bölge Amerika olarak seçili duruyordu zaten bende, girdiğimde ise ne yazık ki sizin dilinizde konuşamıyoruz dedi. En kısa zamanda telefonu İngilizce yapıp deneyeceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

İe uçuyor :)

Katılıyorum bariz bir hızlanma var hattım avea olmasına ragmen

• İe uçmuş katılıyorum ama ben başka değişiklik bulamadım dosya olayından bahsedilmiş nasıl o güncellemeden sonra sıfırladım bu arada pili de kalibre ettim

• Güncelleme ile gelen yenilikler:

Klasörler. Klasörler Başlangıç ekranını istediğiniz şekilde düzenlemenizi sağlar. Bir klasör oluşturmak ve kullanmaya başlamak için bir Kutucuğu diğer bir Kutucuğun üzerine itin.

İleti. Birden fazla kısa mesajı tek bir iletide birleştirin ve bunları başka birine gönderin.

Seçim. Geliştirilmiş seçim özelliği ile artık birden fazla çağrıyı, mesajı veya kişiyi silebilirsiniz.

Uygulama Odası. Uygulama Odası, başkalarının Windows Phone'da kullanabildiği uygulamaları belirlemenizi sağlar. İş, okul veya diğer amaçlarla, başkalarının yalnızca temel uygulamaları kullanmasını isteyen kişiler veya kuruluşlar için harika bir özelliktir.

Cortana. Artık arabanızdaki Bluetooth sistemi ile Cortana'yı başlatmanın başka bir yolu var. Yalnızca "Cortana" adlı kişiye dokunun ve istediğiniz her şeyi sorun. Ayrıca kişisel yardımcınızı daha da iyi kılan bir özellik olarak artık telefonunuzun kilidini açmadan daha fazla şey yapabilirsiniz.

Mağaza. Windows Phone Mağazası için tasarlanan yeni Live Tile, yeni uygulamalar ve oyunlar keşfetmenize yardımcı olur. Kullanmak için yalnızca Başlangıç ekranına Mağaza'yı sabitlemeniz yeterlidir.

Internet Explorer. Windows Phone için Internet Explorer 11'de yapılan geliştirmeler, telefonunuzda daha iyi bir göz atma deneyimi yaşamanızı sağlar. Kaydırmak ve yakınlaştırmakla daha az zaman harcayarak, en sevdiğiniz web sitelerinin keyfini çıkarın.

Alarmlar. Artık bir alarm için erteleme süresini özelleştirebilir ve istediğiniz süre kadar daha uyuyabilirsiniz.

Aksesuar uygulamaları. Telefonunuzdan akıllı saat, etkin telefon kılıfı, fitness izleyicileri veya diğer aksesuarlarınıza bildirimler almak için aksesuar uygulamalarını kullanın.

Internet paylaşımı. Artık Bluetooth üzerinden hücresel veri bağlantınızı paylaşabilir ve böylece diğer cihazlarınızda da İnternet bağlantısına sahip olabilirsiniz.

VPN. VPN artık daha fazla VPN hizmetine bağlanmanızı sağlayan L2TP'yi destekliyor. İster iş ister kişisel kullanımınız için olsun, Windows Phone'unuzda VPN'i kullanabilirsiniz.

Ekran okuyucusu. Ekran okuyucusu artık dokunmatik yazma özelliği ve kontroller ve düğmeler için ipuçlarının yüksek sesle okunmasını kapatma imkanı sunuyor. Ekran okuyucusundaki diğer geliştirmeler ise telefonunuzun kilidini daha kolay açmanızı ve Geri, Başlat ve Arama düğmelerini daha kolay bulup kullanmanızı sağlıyor ve size telefon ekranınızın ne zaman açık veya kapalı olduğunu söylüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eP_362 -- 25 Eylül 2014; 2:27:08 >
  • eP_362 kullanıcısına yanıt
    Mağaza karo şeklinde mevcut ana ekranda ama bu bahsedilen olay olmuyor acaba neden ? Cortana yı nasıl açacağımı biri açıklasa hiç fena olmaz :)

• 
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.