Şimdi Ara

# HTC WİNDOWS PHONE 8X ANA KONU # ORJİNAL WP 8.1 GÜNCELLEMESİ GELDİ # (319. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.579
Cevap
24
Favori
191.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 317318319320321
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rza_35

Android de her işi telefondan yapabiliyordum, bilgisayarı neredeyse kullanmıyordum ama Windows Phone yine kullandırtmaya başladı. İnternet Tarayıcısı çok eksik. Bir firefox la aynı verimi asla vermiyor. Hele ki dosya indirme işlemi neredeyse zulüm. Oda başarabilirsen. İndir diyorum hiç bir işlem yapmıyor. Mail de gelen Kredi kartı ekstrelerini falan kaydetmeyi bulamadım. Sadece açabiliyoruz ama ben internet yokkende mail bölümüne girmeden pdf leri açmak istiyorum. Mailide öyle herşeyi göster yapmak istemiyorum. Daha çok eksiği var Windoows Phone'un İos ve Android'e göre.

Burda Windows Phone u aşırı övenleri zaten anlamıyorum çok artısı olmamasına rağmen.

Birde oyunlarda bazen kasma yapıyor bende. Subway surf de kaç kere kasma yüzünden yandım.

real steel diye oyunu yukledım , demir yumruk filmini izliyenler bilir , robotların kavgası acmadı , assisan creed pirates i alıcam 5 tl ye 2.7 gb bos yerım var 990 mb lık oyunu ındırmıyor , keydetmeye yerınız az yer acın dıyor. telefondada bı resımler yuklu yer kapalayn baska bısı yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar bir sorum olacak... Telefonu aldığımda kayıt olduğum microsoft hesabının şifresini unuttum. Sadece telefona girmek için ayrı bir mail adresi almıştım. Şifreyi silmişim nasıl olduysa. Güncellemelerin hiçbirini yapmıyor şimdi. Değiştirmek istiyorum ama nereden yapılıyor bulamıyorum. e-posta+hesaplar kısmından giriyorum. Kayıtlı olan microsoft hesabı var ancak orada da değişiklik yapılmıyor. Yeni hesap ekliyorum ama oradan da mail hesabı ekliyor...

Yardımcı olursanız sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonbahar78

Arkadaşlar bir sorum olacak... Telefonu aldığımda kayıt olduğum microsoft hesabının şifresini unuttum. Sadece telefona girmek için ayrı bir mail adresi almıştım. Şifreyi silmişim nasıl olduysa. Güncellemelerin hiçbirini yapmıyor şimdi. Değiştirmek istiyorum ama nereden yapılıyor bulamıyorum. e-posta+hesaplar kısmından giriyorum. Kayıtlı olan microsoft hesabı var ancak orada da değişiklik yapılmıyor. Yeni hesap ekliyorum ama oradan da mail hesabı ekliyor...

Yardımcı olursanız sevinirim...

Öncelikle almış olduğun mail adresine ulaşmaya çalışarak şifreni sıfırla, bu işlemi telefonundan yapma... Şifreni sıfırlayarak mail adresine ulaştığında telefonuna da sıfırladığın şifre ile girebilirsin diye tahmin ediyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sami2221

Kvk bakırkoy servise telefonu kargo ile gondermiştim. internetten sorgu yapıyorum halen kayıt yapılmadı diyor, dun mail gonderdim 1-2 gun icersinde kayıdını yaptıracagız diyorlar. telefonu gondereli 5 gun oldu. kayıdı yaptırmak bu kadar uzun suruyorsa yapmaları kac gun surer merak ediyorum.
    bu konuda bir bilgisi olan arkadas var mıdır? yedekte telefonum olmadıgı icin ciddi sıkıntı yasıyorum.
    en fazla kac gun icersinide devreye almaları ve yapmaları gerekiyor, bilgisi olan varsa ve yarıdmcı olursa sevinirim.

Problemleri asagıda belirttim;

1-) KONUŞURKEN HOPARLOR CALISMIYOR. (HANDSFREE CALISMIYOR)
    2-) KONUŞURKEN KARŞI TARAFA SES COK AZ VE BOGUK GELİYOR, MİKROFONDA PROBLEM OLABİLİR.
    3-) VİDEO CEKİMİNDE SES PROBLEMİ VAR. VİDEOYU TELEFONDAN VEYA BİLGİSAYARDAN ACINDA CIZIRTI SESİ DUYULUYOR, ORTAMIN SESİNİ ALMAMIS OLUYOR.

sanırım KVK ile alakalı bilgisi olan yok.
    benim icin tam bir hayal kırıklıgı 1 haftaya yaklastı henuz kayıt bile acmadılar.

• arkadaşlar telefonun kulaklığı bozuldu. Garanti kapsamında mıdır? KVK servisine kargolamam mı lazım ne yapıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: askeriücret

arkadaşlar telefonun kulaklığı bozuldu. Garanti kapsamında mıdır? KVK servisine kargolamam mı lazım ne yapıcam.

Bence kargolamadan önce HTC müşteri temsilcisine sorun ama sanırım garanti kapsam dışıdır
  • 7.5₺ aldğım kulaklık harika 30 olan ses seviyesini 15 yaptığımda dışarla irtibatı kesiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

arkadaşlar telefonun kulaklığı bozuldu. Garanti kapsamında mıdır? KVK servisine kargolamam mı lazım ne yapıcam.

Kargo ücetsiz ise gönder derim ama verdiğin kargo parasına git ortalama bi kulaklık al daha iyi...
  • quote:

arkadaş değmez ne beklemeye nede kargo parasına değmez git 15-20 tl ye orta seviye kulaklık al kullan....
  • Beyler bende bir guncelleme mevcut hbriniz olsun falat saejim az nedir ne defildir bilmiyorum

• Sarjim az oldugu icin sarj edin snra yuklemeyi tekrar deneyin diyor

• Guncelleme indirildi fakat acilamadi hata kodu filan yaziyor

• quote:

Orijinalden alıntı: slayerpapaz

Sarjim az oldugu icin sarj edin snra yuklemeyi tekrar deneyin diyor

indiriyorum şuan bakalım ne güncellemesiymiş ?
  • Telefonum 2 saniye önce kontrol edilmiş ve güncelmiş... De gidi deeee...
  • quote:

Orijinalden alıntı: uğur4105

quote:

Iniyor ama acilmiyor hata kodu veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: e-rose

Telefonum 2 saniye önce kontrol edilmiş ve güncelmiş... De gidi deeee...

şuan %15 de ve çok yavaş iniyor bakalım gerçi beklemiyorduk şu sıralar bir güncelleme ama göreceğiz....
  • quote:

quote:

şuan %15 de ve çok yavaş iniyor bakalım gerçi beklemiyorduk şu sıralar bir güncelleme ama göreceğiz....

http://windowsphonehaber.com/windows-phone-8-1-guncelleme-1-preview-icin-guncelleme-yayinlandi.htm ne demek bu anlamadim pek x)

• quote:

quote:

quote:

Iniyor ama acilmiyor hata kodu veriyor

telefonu kapat aç bir daha dene bakalım indiriyorsa açılması gerek....
  • quote:

quote:

quote:

http://windowsphonehaber.com/windows-phone-8-1-guncelleme-1-preview-icin-guncelleme-yayinlandi.htm ne demek bu anlamadim pek x)

güncelleme htc için yayınlanmış diyor bakalım bende açılacak mı?

• quote:

quote:

quote:

quote:

güncelleme htc için yayınlanmış diyor bakalım bende açılacak mı?

Ben tekrar deniyorum bakalim hata verecek mi

• 
Sayfa: önceki 317318319320321
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.