Şimdi Ara

# HTC WİNDOWS PHONE 8X ANA KONU # ORJİNAL WP 8.1 GÜNCELLEMESİ GELDİ # (318. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.579
Cevap
24
Favori
191.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mga93

Benim sanırım ses çıkış hoparlör bozuldu...
    Garanti kapsamında tamir olur mu.

tabiki olur hocam zaman geçmeden verin servise....
  • quote:

Orijinalden alıntı: uğur4105

quote:

Orijinalden alıntı: krocker09

Orijnal markalarda kılıf bulabilen var mı türkiyeden speck, incipio veya otterbox gibi ?

yok sanırım bu telefona ekran jelatini bile bulmak zor kaldı ki kılıf bulalım :)

Hocam vinede video izlerken sesi kulağımı çınlatıyo ama muzikte çok az geliyo dediğiz işe yaradı gibiydi ama yaramamış anlaşılan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kircici

quote:

quote:

Orijnal markalarda kılıf bulabilen var mı türkiyeden speck, incipio veya otterbox gibi ?

yok sanırım bu telefona ekran jelatini bile bulmak zor kaldı ki kılıf bulalım :)

Hocam vinede video izlerken sesi kulağımı çınlatıyo ama muzikte çok az geliyo dediğiz işe yaradı gibiydi ama yaramamış anlaşılan

her müzik açtığında beats audio yu kapat aç dostum bir defa yapma her defasında yap....
  • Güzel bir E-Kitap okuma öneriniz var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rza_35 -- 22 Eylül 2014; 21:25:52 >
  • quote:

quote:

Ebayden 1.5 dolara aldım harika

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: deathofangel

Telefonu kulaklik sesi az geliyor diye teleservice biraktim 5gunde cihaz geldi,ustelik arka kasada catlak vardi komple kasayi degistirmisler :)

iyi işte ne istiyorsun telefonun sıfırlanmış :D

aynen,hatta kasayı değiştirmek için bir talepte bulunmamıştım,cihazı ilk ocak 2013 de aldım 1 haftada köşeleri soyuldu,sonra değişim talep ettim yeni cihaz geldi ocak 2013'te onda da aynı sorunlar oldu tabi,birde 4-5 kere yere düşürdüm,arka kısımda beats audio logosunun altındaki deliklerin olduğu bölümde çatlamıştı :) komple kasa değişimi yapmışlar sağolsunlar
  • quote:

quote:

quote:

quote:

her müzik açtığında beats audio yu kapat aç dostum bir defa yapma her defasında yap....

Hocam nasıl şimdi şarkıyı değiştirdiğimdemi açıp kapatım yoksa kulaklığı taktığımdamı

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam nasıl şimdi şarkıyı değiştirdiğimdemi açıp kapatım yoksa kulaklığı taktığımdamı

Farketmez sarkı calarken de olur çalmıyorkende,kulaklığı takınca beats audio açık diye uyarı veriyor orda beats audioyu kapat sonra tekrar aç

• quote:

Orijinalden alıntı: deathofangel

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Farketmez sarkı calarken de olur çalmıyorkende,kulaklığı takınca beats audio açık diye uyarı veriyor orda beats audioyu kapat sonra tekrar aç

Eskiden kulağımı çınlatıyodu şimdi o kadar yine dğil hocam yinede soğun biraz faydası oldu

• Her zaman dediğim gibi şarj hariç her açıdan memnunum bu telefondan daha 1 yıl garantisi var :) Bazen şarj yüzünden satasım geliyor başka telleri araştırıyorum forumda iphone vs telefon kullanıcı yorumlarını okuyorum aynı sorun onlarda da var adam iphone 5s'i günde 2 defa şarj ediyor şimdi 2- 2,5 milyara aldıkları o telefonlar bu sorunu yasıyorsa bizimkiler normal.. gelecek ay BlackBerry Passport gelebilirmiş TR'ye 3bin küsür Mh bataryası var en az 2 gün götürür o telefon,yoğun kullanımda ise 1 gün götürür beni :D
  • Tünelin sonunda ışık göründü galiba:
    http://windowsphonehaber.com/bu-hafta-windows-phone-8-1-preview-icin-guncellemeler-yayinlanacak.htm

• şimdi ben paylaşacaktım haberi geç kalmışım :D

O değilde güncelleme gelince kullanıcılar şimdi neyi isteyip karalama yapacaklar cihaza çok merak ediyorum :)
  • Kvk bakırkoy servise telefonu kargo ile gondermiştim. internetten sorgu yapıyorum halen kayıt yapılmadı diyor, dun mail gonderdim 1-2 gun icersinde kayıdını yaptıracagız diyorlar. telefonu gondereli 5 gun oldu. kayıdı yaptırmak bu kadar uzun suruyorsa yapmaları kac gun surer merak ediyorum.
    bu konuda bir bilgisi olan arkadas var mıdır? yedekte telefonum olmadıgı icin ciddi sıkıntı yasıyorum.
    en fazla kac gun icersinide devreye almaları ve yapmaları gerekiyor, bilgisi olan varsa ve yarıdmcı olursa sevinirim.

Problemleri asagıda belirttim;

1-) KONUŞURKEN HOPARLOR CALISMIYOR. (HANDSFREE CALISMIYOR)
    2-) KONUŞURKEN KARŞI TARAFA SES COK AZ VE BOGUK GELİYOR, MİKROFONDA PROBLEM OLABİLİR.
    3-) VİDEO CEKİMİNDE SES PROBLEMİ VAR. VİDEOYU TELEFONDAN VEYA BİLGİSAYARDAN ACINDA CIZIRTI SESİ DUYULUYOR, ORTAMIN SESİNİ ALMAMIS OLUYOR.
  • internalinferno kullanıcısına yanıt
    HTC 8X için başka bir Preview sürümü olan GDR1 yayınlanacağı söyleniyor. Yani 8.1 Final sürümü yine gelmiyor. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExpeLLee

HTC 8X için başka bir Preview sürümü olan GDR1 yayınlanacağı söyleniyor. Yani 8.1 Final sürümü yine gelmiyor. :)

Farkındayım final surumunun gelmediğinin. Ben şuanki hali ilede gayet memnunum. Final surumde değişen birşey olacağınıda zannetmiyorum.

• internalinferno kullanıcısına yanıt
    Bende kesinlikle memnunum. Markette bir kaç eksik program var istediğim onlarda tamamlanırsa hiç şikayetim yok. Sadece HTC'ye kızmamak elde değil nokia bitirdi 8.1 güncellemesini Gdr1'in bile final sürümü gelmek üzere ama 8X'e daha ne zaman geleceği bile belli değil.
  • şu saat ile beats düzelse
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mga93

Benim sanırım ses çıkış hoparlör bozuldu...
    Garanti kapsamında tamir olur mu.

tabiki olur hocam zaman geçmeden verin servise....

Kapatıp tekrar bir açtım şimdi de düzeldi

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

evet hocam ben her kulaklığı takıp çıkardığımda açıp kapatıyorum güncellemeyle düzelecek bir olay ama uğraştırıyorlar işte....

• Android de her işi telefondan yapabiliyordum, bilgisayarı neredeyse kullanmıyordum ama Windows Phone yine kullandırtmaya başladı. İnternet Tarayıcısı çok eksik. Bir firefox la aynı verimi asla vermiyor. Hele ki dosya indirme işlemi neredeyse zulüm. Oda başarabilirsen. İndir diyorum hiç bir işlem yapmıyor. Mail de gelen Kredi kartı ekstrelerini falan kaydetmeyi bulamadım. Sadece açabiliyoruz ama ben internet yokkende mail bölümüne girmeden pdf leri açmak istiyorum. Mailide öyle herşeyi göster yapmak istemiyorum. Daha çok eksiği var Windoows Phone'un İos ve Android'e göre.

Burda Windows Phone u aşırı övenleri zaten anlamıyorum çok artısı olmamasına rağmen.

Birde oyunlarda bazen kasma yapıyor bende. Subway surf de kaç kere kasma yüzünden yandım.
  • 
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.