Şimdi Ara

# HTC WİNDOWS PHONE 8X ANA KONU # ORJİNAL WP 8.1 GÜNCELLEMESİ GELDİ # (181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.579
Cevap
24
Favori
191.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: invisible

quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

dahili

Dahili radyo var ki, la yoksa sizde yok mu o yüzden mi ucuz oldu iyice

nerede yahu , ben niye bulamadım
  • Hirotaro kullanıcısına yanıt
    Müziği tıkla gelen ekranda koleksiyon da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi invisible -- 21 Haziran 2014; 2:29:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Müziği tıkla gelen ekranda

eyvallah hocam , buldum . ama sanki o orada daha önceden yoktu gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 21 Haziran 2014; 2:30:26 >
  • Hirotaro kullanıcısına yanıt
    Vardır gözden kaçmıştır hadi gözün aydın olsun

• quote:

Vardır gözden kaçmıştır hadi gözün aydın olsun

şimdi bütün güncellemeleri yükledim , sanırım sıfırlayacağız şimdi cihazı . Yavaş yavaş sevmeye başladım .

Tek sıkıntım mağazada Enpara uygulaması olmaması , diğer kullandığım bütün uygulamaları buldum . Enparada çıkarttı mı uygulama tamamdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: uğur4105

quote:

Orijinalden alıntı: kirte63

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kirte63

yardım etsin bilen biri kimse umursamadı ön kamera çekiminde telefon fotoğrafı ters çeviriyor nasıl kapatabilirim bunu ?

nasıl ters çekiyor hocam ayarlardan kontrol ettin mi yada kamera ayarlarını bir sıfırla bakalım düzelir inşallah....

Ornek vermek gerekirse sacım saga dogru yatıkken sola yatık gibi gosteriyor

o bizde de aynı hocam

Htc one m8de boyle ama bu ayar kapatılıyor bundada mutlaka vardır bilen biri yardım etsin

• quote:

Orijinalden alıntı: m_yel80

quote:

quote:

3g var mı bu telefonda varsa nasıl açılır

3g yi bırak lte desteği bile var.....ayarlardan şebekeden 3g-2g geçiş yapılabiliyor....

Nasıl arama yapıyoruz 3g ile Arka planda çalışan uygulamaları nasıl kapatıyoruz tesekkürler

tango viber gibi uygulamalar ile 3g arama yapabiliyorsun direk arama yapamıyorsun direk arama özelliği sadece samsung cihazlarda var markette görüntülü konuşmak için uygulamalar mevcut zaten istediğini indirip kullanabilirsin....

• Arkadaşlar bir kaç sayfa önce sordum ama arada kaynadı dun bende htc 8x alarak aranıza katıldım yalnız başlangıç ekranında htc yazam klasörü sabitlememe rağmen saat klasör de saat gozukmuyor yardımcı olanilirmisiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: blacksss

Arkadaşlar bir kaç sayfa önce sordum ama arada kaynadı dun bende htc 8x alarak aranıza katıldım yalnız başlangıç ekranında htc yazam klasörü sabitlememe rağmen saat klasör de saat gozukmuyor yardımcı olanilirmisiniz?

wp8.1 yüklediyseniz saat gözükmüyor orjinal sürüm ile bu sorun giderilecektir....
  • Eyvallah.peki arka planda calisan uygulamalri nasil görecegiz nasil kapatacagiz

• quote:

Eyvallah.peki arka planda calisan uygulamalri nasil görecegiz nasil kapatacagiz

Başlat tuşuna basılı tutunca arkaplandaki uygulamaları görebilirsiniz. Ama nasıl kapatılacağını ben de anlayamadım henüz..

• evet arkadaşlar bizim telefona benchmark testi yaptım sonuç harika çıktı wp8.0 lı 8x den daha yüksek puan alıyor wp8.1 li 8x bu arada ekran görünrüsünüde aldım l920,l820 yi falan geride bırakıyor.

]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. chemist -- 21 Haziran 2014; 10:41:25 >

• Arkadaşlar ben de 8X sahibi oldum bir hafta kadar önce ama şarjıyla sorunum var.Telefonun şarjı az gidiyor ama WP 8.1'den kaynaklandığını söylüyor herkes.Bunun dışında telefon şarj aletine takılıyken tüm gece şarj oluyor.Sabah %100 olan batarya göstergesi şarjı çektiğim %91'e veya 99'a düşüyor.Bu neden olabilir lütfen yardımcı olun?
  • Tamam gözümüz hıza doydu da biraz da geliştirseler fena olmaz tam surum hakkında bilgi varmı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Coolbirmarti

Arkadaşlar ben de 8X sahibi oldum bir hafta kadar önce ama şarjıyla sorunum var.Telefonun şarjı az gidiyor ama WP 8.1'den kaynaklandığını söylüyor herkes.Bunun dışında telefon şarj aletine takılıyken tüm gece şarj oluyor.Sabah %100 olan batarya göstergesi şarjı çektiğim %91'e veya 99'a düşüyor.Bu neden olabilir lütfen yardımcı olun?

wp8.1 ile şarjın az gittiği falan hepsi hikaye benim telefona 1 yıl oldu neredeyse ve şarjı ancak tam oturdu belli bir süre geçmesi gerek şarjın oturması için....artı her güncellemeden sonra format atmayı unutmayın bununda şarj üzerinde etkisi var....şarj tam dolduğunda çektiğinizde %91,%99 gibi rakamlara düşüyorsa şarjdan çekmeden telefonu açıp kapatın şarj göstergesi %100 oluncaya kadar kalsın çekince düşme olmayacaktır.Aslında %99,%91 de gösterse aslında şarj tam dolmuştur o rakamlardan düşmesi daha zor oluyor sanıyorum bir bug var güncelleme ile bu sorunu da çözerler ama kullanım açısından bir sorun teşkil etmiyor.....

• orjinal sürüm ile gelişecek biraz daha bekleyeceğiz bu arada orj. sürümün gelmesi çok çok yakın 24 haziran tarihi deniyordu.telefonumuz 2017 yılına kadar güncelleme alacak bu açıdan baktığımızda biraz daha sabredersek güzel stabil ve akıcı bir sistemli telefon kullanacağız....bak bende 1 yıldır bekliyorum gelişmesi için
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: blacksss

Arkadaşlar bir kaç sayfa önce sordum ama arada kaynadı dun bende htc 8x alarak aranıza katıldım yalnız başlangıç ekranında htc yazam klasörü sabitlememe rağmen saat klasör de saat gozukmuyor yardımcı olanilirmisiniz?

wp8.1 yüklediyseniz saat gözükmüyor orjinal sürüm ile bu sorun giderilecektir....

Peki teşekkür ederim bu arada benide eklermisiniz

• Sarzdayken telefon kapanmıyor n

eden acaba

• quote:

Sarzdayken telefon kapanmıyor n

eden acaba

Telefonu güncelledim mi

• blacksss kullanıcısına yanıt
    ekledim
  • 
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.