Şimdi Ara

# HTC WİNDOWS PHONE 8X ANA KONU # ORJİNAL WP 8.1 GÜNCELLEMESİ GELDİ # (178. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.579
Cevap
24
Favori
191.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Wheel

ugur hocam beni de ekleyiverin listeye. dün siparisi verdim hb'den (650 tl), yurtiçi kargo'nun insafina kaldim (aras'i mi seçseyim acaba?). androidden bikmis biri olark bu cihaz bana ilaç gibi gelecek. kindle'dan sonra ilk defa bir ürünü bu kadar gönül rahatligiyla aliyorum.

yurtiçi arastan iyidir, o konuda sıkıntı olmaz. ben hep yurtiçi seçtim, hiç sorun yaşamadım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fz18

quote:

ugur hocam beni de ekleyiverin listeye. dün siparisi verdim hb'den (650 tl), yurtiçi kargo'nun insafina kaldim (aras'i mi seçseyim acaba?). androidden bikmis biri olark bu cihaz bana ilaç gibi gelecek. kindle'dan sonra ilk defa bir ürünü bu kadar gönül rahatligiyla aliyorum.

yurtiçi arastan iyidir, o konuda sıkıntı olmaz. ben hep yurtiçi seçtim, hiç sorun yaşamadım...

kullanıcı listesine sizide ekledim....@wheel hocam sizide ekledim....
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolfien

quote:

Orijinalden alıntı: reodentreomantik
    Hocam 8x'in ekranı gün ışığında rahat okunuyor diye övüldü hep orta parlaklıkla bile amoledden daha iyi göründüğünüü söyleyenler bile vardı.

Kimin söylediğini bilmiyorum ama özellikle iki cihazı yan yana getirip baktım ve gün ışığında benim ekran bariz biçimde daha zor okunuyordu. Hatta bu başlıkta da bir arkadaş yanılmıyorsam 820 ile yan yana fotoğraflarını çekip koymuştu, orada da 8X bariz biçimde daha zor okunuyordu. Filmlden olabilir mi diyeceğim ama eşimin telefonunda da film var. Zaten amoled'in en büyük avantajı gün ışığında rahat okunması diye biliyorum, bu durumda sonucun Lumia lehine olması normal.
    Benim gözlemlerim bu yönde.

Bu fotoğrafta 8X'in 920'den bile kötü olduğu görülüyor ki 920 amoled değil :
     # HTC WİNDOWS PHONE 8X ANA KONU # ORJİNAL WP 8.1 GÜNCELLEMESİ GELDİ #

hocam az önce dışarıdaydım. aklıma mesajınız geldi ekran parlaklığını orta yaptığımda bile ekran rahat okunuyordu. yüksekte daha iyiydi

920'den iyi olduğunu söylemiyorum ama 8X'in de ekranı çok iyidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charlie Chaplin -- 20 Haziran 2014; 17:12:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: uğur4105

quote:

Orijinalden alıntı: fz18

quote:

kullanıcı listesine sizide ekledim....@wheel hocam sizide ekledim....

sağol dostum, liste olduğunu bilmiyordum :)

bu arada kutusunda gelen kulaklık kulak içi kulaklık olmadığı için beğenmedim. yeni bir kulaklık arayışındayım f/p olacak ve beats audio nun hakkını verecek bir şey...

• fz18 F kullanıcısına yanıt
    benim kulaklık koptu hocam :) malum telefona yıl oldu artık bende orta bir kulaklık alıp kullanıyorum şimdilik....
  • hizlialin faturama IMEI numarasını eklemesini bekliyorum halen
  • quote:

Orijinalden alıntı: uğur4105

benim kulaklık koptu hocam :) malum telefona yıl oldu artık bende orta bir kulaklık alıp kullanıyorum şimdilik....

ya ben istesemde kullanamam bi kere çok büyükler, takayım dedim emanet durdular, ufak bi eğilip kalkmada düşüyor. nasıl bi şey anlamadım, ancak ses kalitesini buna rağmen beğendim. iyi bi kulaklık bulup yurt dışından alcam artık.
  • Uğur hocam benide ekle listeye 😃

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

hizlialin faturama IMEI numarasını eklemesini bekliyorum halen

Acaba, yalnızca sizin faturada mı öyle oldu, yoksa hızlıaldan alınan cihazlarda imei no işlenmiyor mu?

Hızlıal sitesinden, bu cihazı alan farklı bir arkadaşımız cevaplayabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackperson44

Uğur hocam benide ekle listeye 😃

ekledim dostum...
  • bluecat kullanıcısına yanıt
    hızlıaldan alanlara sormak lazım , hızlıala mesaj attım durum böyle diye , o zaman IMEI nosunu dijital faturanıza kaydedip mailinize yollayalım dediler , bekliyorum 3 gündür

ayrıca ne çok güncelleme yapıyor bu , her kontrol edişimde bi güncelleme ,3-4 tane güncelleme yükledim zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 20 Haziran 2014; 18:06:05 >
  • quote:

Ben de hızlıaldan aldım ama bir sorun yaşamadım sizde neden böyle bir sorun oldu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAVIAR

quote:

Ben de hızlıaldan aldım ama bir sorun yaşamadım sizde neden böyle bir sorun oldu acaba?

ilk defa bir telefonu netten aldım , başıma bu geldi .

Faturayı yollayın da demediler ,dijital faturanıza ekleyip aslı gibidir mühürlü olacak dediler .

ilk attıkları mesaj buydu :
    Değerli Müşterimiz,
    İmei numaranızın kopyalanması ihtimalini engellemek için faturanızda bu numara yer almamaktadır. Dilerseniz imei numaranızı bize iletebilir ve faturanıza işlenerek kayıtlı mail adresinize aslı gibidir örneğinin gönderilmesini sağlayabiliriz.
    Saygılarımla,
    Oğuzhan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 20 Haziran 2014; 18:08:48 >

• beni de ekleyebilirsiniz 1 hafta önce aldım telefonu ama ön kameradan çekim yaparken ters çekiyor o özelliği nasıl kapatıcam nefret ettim resmen bi türlü bulamadım
  • Arkadaşlar bende hızlıaldan aldım telefonu.Faturayı galiba kargo kutusunun içinde unuttum ve onu attım Tekrar faturayı isteyebilir miyim ? Mail olarak mı yoksa mühürlü bir şekilde adresime yolluyorlar ?
  • Hirotaro kullanıcısına yanıt
    Sen niye bu kadar üsteledin bu durumu. Onlar sana digital imzalı bir belge yollasınlar ayrıca 2 yıl boyunca teknik servis desteği veriyor galiba telefona hızlıal. onların üstünden servis hizmeti alırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sokrates41

Arkadaşlar bende hızlıaldan aldım telefonu.Faturayı galiba kargo kutusunun içinde unuttum ve onu attım Tekrar faturayı isteyebilir miyim ? Mail olarak mı yoksa mühürlü bir şekilde adresime yolluyorlar ?

aynı durumdayım, fatura örneği istedim siteden ama mail olarak gönderiyorlar ve "bu resmi belge niteliğinde değildir" gibisinden bir şey yazıyor.

telefonu servise vermek için bir de fatura gerekli sanırım, kutunun içinden çıkan garanti kartında öyle yazıyor

naparız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charlie Chaplin -- 20 Haziran 2014; 19:05:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Charlie Chaplin

quote:

Arkadaşlar bende hızlıaldan aldım telefonu.Faturayı galiba kargo kutusunun içinde unuttum ve onu attım Tekrar faturayı isteyebilir miyim ? Mail olarak mı yoksa mühürlü bir şekilde adresime yolluyorlar ?

aynı durumdayım, fatura örneği istedim siteden ama mail olarak gönderiyorlar ve "bu resmi belge niteliğinde değildir" gibisinden bir şey yazıyor.

naparız

Yapmayın ya istanbulda bunların ofise gitsek mühürlü bir şekilde vermezler mi acaba

• arkadaşlar faturada imei yazsa ne yazmasa ne faturaya servis bakmıyor bile direk imei numarasından çıkıyor zaten garanti durumu

not:benim fatura kayıp geçen yıl almıştım telefonu bende de imei yazmıyordu ama bir sorun olmadı.....
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Charlie Chaplin

quote:

naparız

Yapmayın ya istanbulda bunların ofise gitsek mühürlü bir şekilde vermezler mi acaba

yanlış yazmışım kusura bakmayın, fatura örneği istedim derken onlarla iletişime geçmedim. sipariş kısmında fatura örneği vardı orayı kastediyorum

iletişime geçmeye çalışacağım en kısa zamanda, umarım olumlu sonuçlar alırız

• 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.