Şimdi Ara

# HTC WİNDOWS PHONE 8X ANA KONU # ORJİNAL WP 8.1 GÜNCELLEMESİ GELDİ # (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.578
Cevap
24
Favori
191.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kronik

suan kipanın internet sitesine üye oldum, siparişi verirken birde süprizle karsılastım 50 tl indirim çeki tanımlamışlar otomatik. 655 tl ye (kargo dahil) mavi olanı sipariş verdim bakalım.

Şimdi ben de baktım hocam bana da 50 lira indirim verdi acaba siz bu siteden daha önce bişi almış mıydınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronik

suan kipanın internet sitesine üye oldum, siparişi verirken birde süprizle karsılastım 50 tl indirim çeki tanımlamışlar otomatik. 655 tl ye (kargo dahil) mavi olanı sipariş verdim bakalım.

Vay arkadaş

Bana da vermiş bu arada :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osstation -- 23 Nisan 2014; 16:38:04 >
  • krocker09 kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: krocker09

Benim güncelleme durdu ancak 8.1 kurulmadı galiba çünkü ;

İS Sürümü : 8.0.10501.127

diyor ve güncelleme yapmıyor artık telefon güncel diyor bu 8.1 mi şimdi yazılım kısmında da 8.0 yazıyor

Benim de burda durdu hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osstation -- 23 Nisan 2014; 16:59:46 >
  • Ben 8.1.xx li bişi bekliyordum ondan garipsedim demek ki buymuş son çıkan
  • Hayir daha once siparisim olmadi, simdi kontrol ettimde sitenin ana sayfasinda indirimin detaylari mevcut. 500 tl e uzerine 50tl indirim var, bu sayede 649tl ye denk geliyor, gercekten de inanilmaz fiyat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ben 8.1.xx li bişi bekliyordum ondan garipsedim demek ki buymuş son çıkan

Developer prewiew hesabı açıp uygulamasını indirirseniz 8.1 betayı yüklersiniz sizin şuan hala 8.0 da telefonunuz beta olduğu için guncellemeyi görmüyor bizim şuan wp 8.1 de....

• quote:

Orijinalden alıntı: uğur4105

quote:

Developer prewiew hesabı açıp uygulamasını indirirseniz 8.1 betayı yüklersiniz sizin şuan hala 8.0 da telefonunuz beta olduğu için guncellemeyi görmüyor bizim şuan wp 8.1 de....

Peki şu anda geçmeye gerek var mı 8.1'e, yoksa tam sürümünün çıkmasını bekleyelim mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: osstation

quote:

quote:

Peki şu anda geçmeye gerek var mı 8.1'e, yoksa tam sürümünün çıkmasını bekleyelim mi?

yok hocam 1 aya kalmaz zaten orjinal sürümü gelir hiç geçme derim....

• Tamamdır eyvallah, zaten 1 ayda telefona alışırım sonra direk 8.1'e geçeriz.
  • quote:

quote:

Anladım hocam, peki şimdi android ve ios tan farklı olarak ne yapabiliriz bu telefonda biraz baktım ama özelliklle bizim telefonda var mı böyle özel şeyler
  • quote:

quote:

quote:

Anladım hocam, peki şimdi android ve ios tan farklı olarak ne yapabiliriz bu telefonda biraz baktım ama özelliklle bizim telefonda var mı böyle özel şeyler

android ile kıyaslama bende s3 den geçmiştim buna stabillik kullanım kolaylığı herşey bu telefonda var gerekli ve eğlenceli oyun ve uygulmalar var yükleyebilirsin ios gibi kapalı kutu wp o yüzden özelleştirme yapamıyorsun ama orjinal 8.1 ile bir çok özellik geliyor bildirim çubuğu 3 kolon özelliği gibi....size tavsiyem wp8 de güncelleme gelene kadar takılın güncellemeden sonra çok daha iyi bulacaksınızdır...

• Eyv. hocam bu arada pil çok çabuk bitti şu linktekileri yapmaya başladım bakalım yarın fark yaratacak mı...

http://forums.wpcentral.com/htc-8x/203318-battery-tricks-tips-htc-8x.html

Ayrıca şu 4 kılıftan birini alacağım ama karar veremedim renk olarak siyah hepsinde ;

http://www.aliexpress.com/item/HK-Free-Ship-Original-nillkin-Leather-Case-For-HTC-8X-Book-flip-leather-case-for-HTC/697303461.html

http://www.aliexpress.com/item/Magnetic-leather-Flip-Cover-cases-Pouch-windows-phone-for-htc-8x-cases/1402718265.html

http://www.aliexpress.com/item/Fashional-Case-For-HTC-8X-High-Quality-Protective-Flip-Leather-Cover/1294022065.html

http://www.aliexpress.com/item/NILLKIN-PU-Leather-TPU-Flip-Wallet-Card-Pouch-Cover-Skin-Case-for-HTC-8X/1509923923.html

Buralarda bu kalitelerde kılıf yok sanırım ya da ben göremedim çoğu 2-3 dolarlık en kötü kılıflardan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krocker09 -- 24 Nisan 2014; 0:18:58 >

• sonbahar78 kullanıcısına yanıt
    Ben Moshi'nin siyah olanını kullanıyorum.Gayet sağlam ve ince bir kılıf.Tabi ki kılıfsız kullanımdan sonra kalın gelebilir kullanıcıya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bose&hifi

Ben Moshi'nin siyah olanını kullanıyorum.Gayet sağlam ve ince bir kılıf.Tabi ki kılıfsız kullanımdan sonra kalın gelebilir kullanıcıya.

Ben de aynisini kullaniyorum gayet memnunum

• kılıfa neden taktınız anlamadım 1 aydır kılıfsız kullanıyorum sorun yok
  • Yeni aldığımız için biraz heyecanlıyız. İlk defa telefona bu kadar para veriyoruz. Hani çizilmesin falan...
  • Hocam güncellemelerin hepsini yükledim. 8.1 oldu şuan. Format dediğiniz ayarlar>hakkında telefonu sıfırla şeklinde yapıyoruz değil mi? Format falan yazmayınca emin olamadım...
  • sonbahar78 kullanıcısına yanıt
    moshi alda hocam iyiyse bende alırım, ben power tuşuna basması zorlaşırsa diye almıyorum şuan zaten zor basıyorum
  • Telefonla uyum sürecini atlattık nihayet. Sadece klavyeye alışmam lazım :) Yalnız arkadaşlar Whatsapp açmadıkça yazılanlar gelmiyor. Bu sorunu yaşayan var mı ?

Beats Audio olayı çok hoşuma gitti. Telefonda pek müzik dinlemem ama şarkılar attım yine de, o ses için bile dinlenir :) Kulaklığı da oldukça güzel. Mp3 çalarımda da kullanıyorum. Pürüzsüz bir ses sunuyor.
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.