Şimdi Ara

HTC WINDOWS PHONE 8S (İNCELEME & DENEYİMLER & PAYLAŞIMLAR) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.964
Cevap
16
Favori
100.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: etemqaya

Android Özgürlüğü İos Stabilitesi=Windows Phone 8

Bugün vodafone bayisinden inceledim hızı mükemmel microsoft programları silverlight oficce vs vs
    wp8 ede yükleniyor. kamera fena değil s3mini gibi.s3 miniyide inceledim ama wp8 by htc bariz bastırıyor hız olsun stabilite olsun daha iyi wp8 by htc.çözünürlük düşük diyenler için ekran gayet netti hatta babamda iphone 4 var ver aralarında bir fark göremedim açıkçası.dokunmatik iphone gibi.anneminde ace si var ö çözünürlükten sonra (Ace ile kıyaslandığında) MÜKEMMEL yani super clear lcd hakkını veriyor.

Sende de ne göz varmış iphone 4 ekraniyla arasında fark göremedim demissin. 3GS desen anlayacağımda 4 le bariz fark var :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben fark görmedim ama %10-15 lik fark vardır kağıt üzerinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jajabo

quote:

Android Özgürlüğü İos Stabilitesi=Windows Phone 8

Bugün vodafone bayisinden inceledim hızı mükemmel microsoft programları silverlight oficce vs vs
    wp8 ede yükleniyor. kamera fena değil s3mini gibi.s3 miniyide inceledim ama wp8 by htc bariz bastırıyor hız olsun stabilite olsun daha iyi wp8 by htc.çözünürlük düşük diyenler için ekran gayet netti hatta babamda iphone 4 var ver aralarında bir fark göremedim açıkçası.dokunmatik iphone gibi.anneminde ace si var ö çözünürlükten sonra (Ace ile kıyaslandığında) MÜKEMMEL yani super clear lcd hakkını veriyor.

Sende de ne göz varmış iphone 4 ekraniyla arasında fark göremedim demissin. 3GS desen anlayacağımda 4 le bariz fark var :))

Ben fark görmedim ama %10-15 lik fark vardır kağıt üzerinde.

• Güncel Tutalım Şu konuyu.
  • Arkadaşlar wp8s mi xperia p mi 2 side çook güzel sizin sözünüze göre karar vercem
  • quote:

Arkadaşlar wp8s mi xperia p mi 2 side çook güzel sizin sözünüze göre karar vercem

WP8S
  • Android den tiskiniyorsan 8s ilaç.
  • Bugün 8s beyaz alarak aranıza katıldım
  • Lumia 620 çıktı bu arada, 749 TL, TİM'e gelince alacağım.
  • quote:

Arkadaşlar wp8s mi xperia p mi 2 side çook güzel sizin sözünüze göre karar vercem

karar verebildinmi kardeş? ben de aynı ikilemdeyim, hatta bi de s3 miniyi eklersek üçlem oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albay_alpay -- 31 Ocak 2013; 21:10:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: albay_alpay

quote:

karar verebildinmi kardeş? ben de aynı ikilemdeyim, hatta bi de s3 miniyi eklersek üçlem oluyor

Xperia p beni kendine çekiyor ama napsam bilemedim
  • Arkadaşlar htc 8s de mesaj gelince yada mail filan bildirim ışığı yanıyor mu yoksa sadece şarja takıncamı bildirim ışığı yanıyor cevaplarsanız sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: msqonn

Arkadaşlar htc 8s de mesaj gelince yada mail filan bildirim ışığı yanıyor mu yoksa sadece şarja takıncamı bildirim ışığı yanıyor cevaplarsanız sevinirim

sadece şarja takınca yanıyor. wp8 ledli bildirimi desteklemiyor şuan için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baranselona

quote:

Arkadaşlar htc 8s de mesaj gelince yada mail filan bildirim ışığı yanıyor mu yoksa sadece şarja takıncamı bildirim ışığı yanıyor cevaplarsanız sevinirim

Hiç bir şey desteklemiyor ki zaten. Çöp bir işletim sistemi.

• quote:

quote:

quote:

E sorarlar alırken yada alacaksan bilmiyormuydun hiç mi araştırmadın daha yepyeni bir işletim sistemi uygulamaları az bi,çok ozelliği guncellemeyle kazanacak?? Kendi adıma konuşiyim Androidin kasmalarından güvensizliğinden - iosun kapalılığı yüzünden seçtim, hem arayuzu güzel hemde simgeleri buyuk(gözlerimde bozukluk var) yazıları büyük kullanımı çok basit...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baranselona -- 3 Şubat 2013; 12:03:38 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

E sorarlar alırken yada alacaksan bilmiyormuydun hiç mi araştırmadın daha yepyeni bir işletim sistemi uygulamaları az bi,çok ozelliği guncellemeyle kazanacak?? Kendi adıma konuşiyim Androidin kasmalarından güvensizliğinden - iosun kapalılığı yüzünden seçtim, hem arayuzu güzel hemde simgeleri buyuk(gözlerimde bozukluk var) yazıları büyük kullanımı çok basit...

Yoo çok araştırdım. Ama bu kadarda olmaz yani bildirim ışığı bile yanmıyor. Android den daha hızlı evet ama sistem çok ama cok basit yapılmış. Bu sistemle hiç bir işlem kasmaz zaten. İos da çok basit o yüzden ikiside hızlı. Androidde ram canavarı

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yoo çok araştırdım. Ama bu kadarda olmaz yani bildirim ışığı bile yanmıyor. Android den daha hızlı evet ama sistem çok ama cok basit yapılmış. Bu sistemle hiç bir işlem kasmaz zaten. İos da çok basit o yüzden ikiside hızlı. Androidde ram canavarı

Her sistemin dediğiniz gibi kendine göre artıları eksileri var ama siz gelipte çöp bir işletim sistemi derseniz her işletim sistemini çöp yapabilecek hataları var. android sadece ram canavarıda değil ayrıca yüklediğiniz neredeyse her program özel bilgilerinize ulaşmak istiyor aşırı güvensiz. birde bazıları var "rom yuklıyom yeaa" kafasındalar sürekli rom yükleyip sistemin açıklarını kapatmakla uğraşıp sonrada özgürüm ben yea derler...neyse ios desen zaten windowsla kullanması tamamen eziyet tamam stabil uygulaması çok piyasadaki en kullanışlı dokunmatik yazılım uyumu onda ama çok kapalı en basit müzikte bile sorun çekiyorsunuz ayrıca çok pahalı(Türkiye'de)

Wp8 i zaten kullanıyorsunuz sosyal ağlarla iletişim bakımdan en iyi sistem piyasadaki en hızlı interneti sunuyor ve çok hızlı bir sistem... Basitlikten neyi kastettiğinizi anlamadım neden karmaşık olsun ki Bi sistem, karmaşıklıktan hoşlanıyorsanız direk androide yönelmeliydiniz zaten... Windows görsellik ve hız olarak bence piyasadaki en iyi sistem uygulamalar arasında sadece geri tuşuna basarak yada bildirime tıklayarak çok seri geçebiliyorsunuz zaten seçenlerde yeni sistem olduğu için değişiklik+stabilite+hız+basitlik tir.

• Yaklaşık iki haftadır kullanıyorum. Çok memnunum. İlk güncellemeyi bekliyorum ama henüz gelmedi. Haberi olan var mı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkanberk

Yaklaşık iki haftadır kullanıyorum. Çok memnunum. İlk güncellemeyi bekliyorum ama henüz gelmedi. Haberi olan var mı.

henüz ok bende 8s kullanıcısıyım memnunum özellikle hızından
  • quote:

Orijinalden alıntı: black-or-white

quote:

Orijinalden alıntı: erkanberk

Yaklaşık iki haftadır kullanıyorum. Çok memnunum. İlk güncellemeyi bekliyorum ama henüz gelmedi. Haberi olan var mı.

henüz ok bende 8s kullanıcısıyım memnunum özellikle hızından

Hafıza kartından müzik dinlerken sorun yaşıyo musunuz. Ben bazen donmalar yaşıyorum. Hafıza kartında mı sorun yoksa telefon da mı bilemedim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.