Şimdi Ara

HTC Wildfire S Anakonu (399. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.713
Cevap
39
Favori
520.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 397398399400401
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mehmetfahriguven

Arkadaşlar bu cihazı şimdi vodafone'dan almaya kalksak kaça patlar?

kampanya bitti...
    http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/HTC-Wildfire-S-Cihaz-Kampanyasi.php
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihoruk

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetfahriguven

Arkadaşlar bu cihazı şimdi vodafone'dan almaya kalksak kaça patlar?

kampanya bitti...

"Şu an" kaç liradan satışı yapılıyor? Nakit olarak.

• Arkadaşlar genel anlamda cm7 den memnun musunuz?? kaç gündür karar veremedim yüklesemmi yüklemsem mi??
  • Benim telefona nazar değdi galiba:( bugün cebimde ikide bir restart atıp durdu.. hafıza kartını çıkardığımda hiç sorun yok canavar gibi çalışıyor.. hafıza kartını pc ye taktım pc bile donmaya başladı :( en çok videolarda böyle oluyor. bir kaç tane tubemateden indirdiğim video vardı onları silmek istedim pc üzerinden silinmedi.. sonra tekrar telefona takıp bütün videoları sildim bende... şuan herhangi bir sorun gözükmüyor bakalım nezamana kadar... inş. bir daha sıkıntı olmaz olursada ters bir zamanıma gelip kırarım diye endişeleniyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: redloves

Benim telefona nazar değdi galiba:( bugün cebimde ikide bir restart atıp durdu.. hafıza kartını çıkardığımda hiç sorun yok canavar gibi çalışıyor.. hafıza kartını pc ye taktım pc bile donmaya başladı :( en çok videolarda böyle oluyor. bir kaç tane tubemateden indirdiğim video vardı onları silmek istedim pc üzerinden silinmedi.. sonra tekrar telefona takıp bütün videoları sildim bende... şuan herhangi bir sorun gözükmüyor bakalım nezamana kadar... inş. bir daha sıkıntı olmaz olursada ters bir zamanıma gelip kırarım diye endişeleniyorum...

Kardeş telefonun rootlu mu? yani recorvery menü beta versiyonu yüklü ise oda günde 3 veya 4 defa restart ettirebilir ben eski versiyonu kullanıyorum bilgin olsun bende senin gibi
    hafıza kartını çıkarıp takmıştım ama genede restart olayı devam ediyordu sonra buldum recorvery menü beta versiyonundan kaynaklandığını eski versiyon yükleyince sorunumda ortadan kalktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _RAGGA_ -- 20 Ocak 2012; 0:00:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: _RAGGA_

quote:

Benim telefona nazar değdi galiba:( bugün cebimde ikide bir restart atıp durdu.. hafıza kartını çıkardığımda hiç sorun yok canavar gibi çalışıyor.. hafıza kartını pc ye taktım pc bile donmaya başladı :( en çok videolarda böyle oluyor. bir kaç tane tubemateden indirdiğim video vardı onları silmek istedim pc üzerinden silinmedi.. sonra tekrar telefona takıp bütün videoları sildim bende... şuan herhangi bir sorun gözükmüyor bakalım nezamana kadar... inş. bir daha sıkıntı olmaz olursada ters bir zamanıma gelip kırarım diye endişeleniyorum...

Kardeş telefonun rootlu mu? yani recorvery menü beta versiyonu yüklü ise oda günde 3 veya 4 defa restart ettirebilir ben eski versiyonu kullanıyorum bilgin olsun bende senin gibi
    hafıza kartını çıkarıp takmıştım ama genede restart olayı devam ediyordu sonra buldum recorvery menü beta versiyonundan kaynaklandığını eski versiyon yükleyince sorunumda ortadan kalktı

Telefon orjinal. root filan yok pek anlamadığım için girişmedim onlara.. gayet güzelde gidiyordu hani sorunum yoktu bugün ne olduysa cebimde cıyak cıyak kapanıp açılır oldu videoları silince düzeldi bakalım 2 saattir bir sorun olmadı.

• quote:

quote:

quote:

Telefon orjinal. root filan yok pek anlamadığım için girişmedim onlara.. gayet güzelde gidiyordu hani sorunum yoktu bugün ne olduysa cebimde cıyak cıyak kapanıp açılır oldu videoları silince düzeldi bakalım 2 saattir bir sorun olmadı.

Anladım kardeş ama videodan olmayabilirde hafıza kartından kaynaklanabilir yedeğini alıp biçimlendirmende fayda var genede

• quote:

quote:

quote:

quote:

Anladım kardeş ama videodan olmayabilirde hafıza kartından kaynaklanabilir yedeğini alıp biçimlendirmende fayda var genede

Eyvallah sağol cevapların için.. ben onları çok yaptım komple sıfırladım yeni hafıza kartına geçtim sıfırdan yükleme yaptım v.s. v.s. bence bu güncellemede bir sorun var.. htc ye mail atıcam zaten bakalım ne cevap verecekler...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Eyvallah sağol cevapların için.. ben onları çok yaptım komple sıfırladım yeni hafıza kartına geçtim sıfırdan yükleme yaptım v.s. v.s. bence bu güncellemede bir sorun var.. htc ye mail atıcam zaten bakalım ne cevap verecekler...

Aynen güya performans güncellemesi yaptılar telefon açılır açılmaz telefon sıfırlamadan kurtuldu rapor göndermek istiyor adam gibi sağlam bişey yapmamışlar anlaşılan

• arkadaşlar ben bugün yeni güncellemeyi kurdum önce fabrika ayarlarına döndüm sonra hard reset attım telefona ancak sanki yeni gelen ekran kilidini dokunmatiği pek iyi çalışmıyor. o yuvarlak seyi tek seferde ileri ittiremiyorum ancak minik simgeler kolay şekilde yuvarlağın içine giriyor? acaba menü tuşunu minik simge haline getirebiliyor muyuz ve bu sorunu çözme sansım var mı?
  • quote:

Arkadaşlar genel anlamda cm7 den memnun musunuz?? kaç gündür karar veremedim yüklesemmi yüklemsem mi??

türkçemi cm7?
  • quote:

Orijinalden alıntı: anL45

quote:

Arkadaşlar genel anlamda cm7 den memnun musunuz?? kaç gündür karar veremedim yüklesemmi yüklemsem mi??

türkçemi cm7?

söylenenlere göre %98 Türkçe
  • Lutfen yardim...
    artik yoruldum...
    denemedigim sey kalmadi, goldcard vb. guncelleme telefonuma dusmedi ben de internetten kurmaya calisiyorum bilgisayardan kurdugumda da telefona atip krdugumda da CİD hatasi aliyorum. S-off yapmak istiyorum ama hala bu guncellemede takilip kaldim.

yardimlarinizi bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Clubhit

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fate86

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fate86

quote:

Orijinalden alıntı: omerozcan95

Ben anlamadım 30 eylül de kampanya ya katıldım 25+10 lira 360lira kredi kartı şimdi ben ne kadar verhcem

Kampanyaya ne zaman girdiğiniz önemli değil. Önemli olan kaç adet fatura ödediğiniz....
    Sizin tarifenizde benimle aynı galiba, ona göre yorum yapıyorum farklı tarife ise farklılık olabilir (GençAvantaj).Kredi kartından çekilen tutarın 1 yıllık cihaz bedeli (12x20) ve (12x10) 10 TL'lik fatura bedeli. Ayrıca kalan 5 TL'lik tutarı ise siz mevcut aboneliğinizi devam ettirdiğiniz sürece ödeyeceksiniz, ilk 12 fatura için.
    Sizin bu telefon için taahütünüz telefon için kesilen fatura bedeliniz kadar, 480 TL kesildi dimi?
    Şuanda çıkarsanız ödeyeceğiniz tutar =
    480 - [ (şimdiye kadar ödediğiniz fatura adedi x 20 TL) + kredi kartından çekilen 240 TL ]

Bugün aradım 7 aydır kullanıyorum bi hesap çıkardu müşteri hizmetleri 298TL ödemeniz gerek diyor bu nasıl oluyor ?

Hangi şartlarda katıldın kampanyaya bilmediğim için nasıl cevap verelim sana?

Gençlik Tarifesi
    Kampanya Kapsamındaki Tarifeler Genç Avantaj
    Tarifenin Aylık Ücreti 25 TL
    Tarife İçeriği Heryöne 500 dk + Heryöne 5000 SMS
    Taahhüt Süresi 24 ay
    Aylık Cihaz Bedeli 10 TL
    Toplam Ödeme 35 TL

bununla katılmış...+ 8 aylık faturalı abonesi olmadığı için yada 8 ay 200 tl fatura geçmediği için kredi kartından 360 lira /12 yapmış...

Evet bununla katıldım Bunlar nasıl hesap yapıyorda beni 298tl borçu çıkarıyor zaten telefonun yarısından fazlasını karttan çektirdim ?

cihazın cari fiyatı 699 tl. buna göre düşünmelisin, toplam cihaz için ödediğin bedel bu rakamı geçmemesi lazım fakat kullanım (konuşma+sms+internet ) bedeliyle birlikte bu rakamı geçecektir aboneliğinin iptal edilmesi durumunda cezai şart; kampanya kapsamında yer alan cihazların cari fiyatından kampanya kapsamında yapılan cihaz taksit bedelerinin düşürülmesi ile hesaplanmaktadır. Kampanya kapsamında yapılan cihaz taksit bedeli ile kast edilen: Kampanya kapsamında kalınılan ay sayısı X cihaz taksit bedelidir. HTC Wildfire S markalı cihazın son kullanıcı bedeli aşağıda verilmiştir.
    HTC Wildfire S : 699 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baudelaire -- 21 Ocak 2012; 18:43:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: [_HadeS_]

quote:

Orijinalden alıntı: ayhand28

http://www.avea.com.tr/tr/sta/cihazlar/htcRyhme-Wildfire_s.shtml?pagemenu=cihaz.ryhmewildfire

çok iyi ya 43 lira nerde 10 lira nerde

evet vodafonedan alamadım 25 yas altı olmadığımız için bende aveaya geçtim iyi bir kampanya çıkar diye.. iphone 4s kampanyası iyi ama bu HTC kampanyası hiç beklediğim gibi olmadı... düşürme ihtimali yada daha iyi HTC kampanyası olurmu diyeceğim ama diğer ürün içinde 80 lira istediklerine göre bu ihtimalde zor görünüyor şu an için

• quote:

Şimdi çaktım köfteyi herifler oraya cihaz bedeli diye 699lira yazmışlar hesabı ordan yapıyorlar ama bize kestikleri fatura 480lira şimdi ben tüketici haklarına başvursam inlete inlete alırım hakkımı bana faturayı başta 480 lira kestiler iptal edersen kalan parayı ödersin dediler bizde tmm dedik faturaya baktık 480 lira 699 liralık fatura kesselerdi bizde kalan para çok oluyo almayız derdik almazdık 699liraya aldıktan sonra kum gibiydi piyasada

Arkadaşım Vodafone telefon satıcısı değil ki.. piyasada 700 lira olan ürünü çok daha ucuza veriyor size .480 lira fatura kesmeleri sizin tarife ile ilgili sanırım. genç tarifedekiler 10 lira ödüyor 24x10= 240 lira cihaz parası ödüyor fatura kaç lira kesmişler öyle alanlara sormak lazım... ama bu çok önemli değil 240 lira yada 480 lira cihaz için ödesende sen 2 sene tahahhüt vermişsin o tarifeyi kullanacağım diye ... o tarifeyi ve vodafonu bıraktıgın için gerçek fiyatından cihaz parasını alıyorlar bu kadar basit, gerçek fiyatı 700 lira zaten

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: unicornik

quote:

Bu güncellemeden sonra oluşan sorunlar ilk ben dile getirmiştim burada. daha sonra hafıza kartını çıkarıp hem soft reset hemde ardından hard reset attıktan sonra telefonda hiçbir sorun kalmadı.. şuan telefonda 50 ye yakın uygulama var ve boş hafızada 65 mb şarjıda güncellemeden sonra 1 günü devirmeye başladı.. çok memnunum..

50 mi maşallah :-) bende 15 tane uygulama var acaba fazla mi diyordum

Evet maşallah şuan tekrar saydım tam 58 uygulama var 65 mb da boş yer gösteriyor.. keşke ekran görüntüsü alabilseydim de sizede gösterseydim..

Fotografini cek... ha bendede 111 tane var.:)

Rekor bende 128 tane uygulama var + 45 mb boş alanım var androidsdk dan uygulamaları sd ye atma imkanına kavuşmamız sayesinde

• hot pursuit mi? 50 çeşit rom denemişimdir belki, hiçbirinde oyunu açmayı başaramadım. hangi romu nerden indirip kurdun acep? yardımcı olursan sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hollowman_

quote:

quote:

quote:

quote:

Bu güncellemeden sonra oluşan sorunlar ilk ben dile getirmiştim burada. daha sonra hafıza kartını çıkarıp hem soft reset hemde ardından hard reset attıktan sonra telefonda hiçbir sorun kalmadı.. şuan telefonda 50 ye yakın uygulama var ve boş hafızada 65 mb şarjıda güncellemeden sonra 1 günü devirmeye başladı.. çok memnunum..

Evet maşallah şuan tekrar saydım tam 58 uygulama var 65 mb da boş yer gösteriyor.. keşke ekran görüntüsü alabilseydim de sizede gösterseydim..

Rekor bende 128 tane uygulama var + 45 mb boş alanım var androidsdk dan uygulamaları sd ye atma imkanına kavuşmamız sayesinde

İyi gayet güzel.. yüklediğin oyunlarıda söylede bizde yükleyelim :D

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hollowman_

quote:

quote:

quote:

quote:

İyi gayet güzel.. yüklediğin oyunlarıda söylede bizde yükleyelim :D

angry birds, angry birds rio, angry birds seasons, basketball shot, basketmania, bms free, cannon defense: US civil war, counter strike 1.7 mini, dead runner, dead space, death worm, empire defence 2, final defence, fruit slice, glow hockey, gta III, home run battle 3d, lane splitter, modern conflict, motorbike GP, NFS shift, okey hane, pes 2011, pes 2012, pool master pro, racing thunder 2, roman empire, skies of glory, slice it, speed forge 3d, speedx, tank hero, the last defender, tiki kart 3d, tip-off basketball, toon warz, turbofly 3d, backbreaker 2 vengeance, virtual table tennis, Wave blazer, world cup cricket, Anytime pool... Bunlar dışında NFS hot pursuit ve hero of sparta yı yüklemeyi başaran arkadaşlar romları nerden indirdiğini söyleyebilir mi? markette uyumsuz görünen birçok oyunun çalışan rom unu buldum ama hot pursuit in çalışabilen rom unu bulamadım. kurduktan sonra oyundan atıyor. aynı durum hero of sparta içinde geçerli.

• 
Sayfa: önceki 397398399400401
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.