Şimdi Ara

HTC Wildfire S Anakonu (393. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.713
Cevap
39
Favori
520.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Dolphin Browser'da videoları izleyebiliyormuyuz?

Bilgisayardan internete bağlanıp denedim Hattınızdan internete bağlanmanız gerek dedi. Şuan hattımda internet yok test edemedim açıkcası.

Bir de Skyfire Browser'i tavsiye ettiler ama HTC Wildfire S'de kullanamıyoruz galiba market'te bulamadım netten indirip atmadan önce sorayım dedim buraya sizce ne yapmalıyım? Skyfire Browser videoları açıyormuş öyle söylendi o yüzden yüklemek istedim.

Birde arkadaşlar Uygulamaları Hafıza Kartına taşıma programı sağlamından iyisinden bir isim versenizde indirsek size zahmet..

Cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler şimdiden :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: delioflu

Arkadaşlar Dolphin Browser'da videoları izleyebiliyormuyuz?

Bilgisayardan internete bağlanıp denedim Hattınızdan internete bağlanmanız gerek dedi. Şuan hattımda internet yok test edemedim açıkcası.

Bir de Skyfire Browser'i tavsiye ettiler ama HTC Wildfire S'de kullanamıyoruz galiba market'te bulamadım netten indirip atmadan önce sorayım dedim buraya sizce ne yapmalıyım? Skyfire Browser videoları açıyormuş öyle söylendi o yüzden yüklemek istedim.

Birde arkadaşlar Uygulamaları Hafıza Kartına taşıma programı sağlamından iyisinden bir isim versenizde indirsek size zahmet..

Cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler şimdiden :)

Dostum hiç bulaşma izleyemeyeceksin. Eğer izlemek istediğin şey youtube'da varsa oradan izleyebilirsin...
    Skyfire gibi naneler videoları kendi serverlarında işleyip ogg veya vp8 formatında telefonuna gönderiyor bu sayede izleyebiliyor oluyorsun fakat o servera gitti işlendi sana geldi diyene kadar bayaa zaman geçiyor... Gereksiz yani.
    Öte yandan bazı sitelerde eğer kaynağı açık bıraktıysalar üstüne tıklayarak harici playerından -mobo player gibi- oynatabiliyorsun. Mesela facebookta öyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: turabitr

quote:

Orijinalden alıntı: clio2_06

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: clio2_06

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: .::Orochi::.

quote:

Orijinalden alıntı: yaskoo_87

quote:

Orijinalden alıntı: fatihoruk

quote:

ve 15 ocak internet paketi iptal olmuyor 10 lira girdi telefonun tahahuttunu iptal edim dedim 300 lira istediler :'(

bu olay nedir tam olarak anlamış değilim...ben telefonu ve konuşma paketini alırken 250mb internet 6 ay bedava , daha dolmadı zaten.... bu 250mb interneti iptal edemiyormuyuz onumu anlıyorum?

Arkadaşlar 4 gün önce bu konu hakkında müşteri hizmetleri ile aramda geçen konuşmanın özetini paylaşmıştım;

quote:

Orijinalden alıntı: yaskoo_87

Arkadaşlar,

Cihaz kampanyasından kazandığımız 6 ay x 250MB hediye internet paketi, 6.cı fatura döneminden sonra malum 10TL karşılığında yenilendi. Çoğumuz paket iptali için m.h. ile irtibata geçtik, fakat cevap olarak iptalinin sistem yüzünden mümkün olmadığını ilettiler.

Bana en sonki konuşmamda faturanız basıldığında tekrar arayınız denmişti.

Bugün gördüm ki 6.cı dönem faturam basılmış ve görüntülenebiliyor. Ardından m.h. aradım. Konuyu hatırlattım ve son durumu sordum, mümkünse artıkın paket iptalinin gerçekleşmesini istediğimi belirttim.

Bu defa aldığım cevap aynen şöyleydi:

"..sistem izin vermediği için iptali sağlanamayan 250MB 'lık internet paketinizin 10 liralık ücretini şubat ayında kesilecek olan faturada (7.ci dönem faturası) yansıtılmış olarak göreceksiniz, fakat hata bizde olduğundan dolayı, biz bu 10 lirayı size iade edeceğiz.."

İlk başta anlayamadım ve bir soru daha ekledim, iade benim talebim doğrultusunda mı gerçekleşecek yoksa genel olarak herkese mi iade yapılacak diye sordum. Yani benim iade talebim bulunmasaydı, yine de iade alacak mıydım diye merak ettim. Verilen cevap "...evet, böyle bir uygulama yapılacak, sizin iade talebiniz olmasaydı dahi iade alacaktınız. bu kampanyadan yararlanarak cihaz almış ve hediye internet paketi kullanmış herkese iade yapılacaktır..." şeklindeydi.

Peki biz şuanda paket iptali yapamadığımızdan dolayı başka internet paketi de satın alamıyoruz, buna bağlı olarak 7.ci dönem fatura kesim tarihine kadar kullanacağım internetin ücreti ne şekilde yansıtılacak diye sordum. "...şuanda hattınıza tanımlı 250MB 'lık bir paket mevcut ve siz şuana kadar nasıl kullandıysanız aynı şekilde devam edecektir..." diye cevap verdiler. "...yani, 250MB 'ı aşmadığınız takdirde herhangi bir ekstra ücretlendirmeyle karşılaşmazsınız..." dediler.

Madem mevcut fatura dönemi sonunda, 250MB internet paketinin 10 lirasını iade yapacaksınız, demek ki biz 7.ci fatura döneminde de bir nevi hediye internet paketi kullanmış olacağız, doğru mudur diye sordum; "..evet.." diye yanıt aldım.

M.H. ile aramda geçen konuşmanın özeti bu arkadaşlar. Umarım dedikleri gibidir. Bazen bazı m.h. çalışanları yanlış bilgiler verebiliyorlar, o yüzden bilgiyi teyit etmek amacıyla, aramızdan bir iki - kişi daha arayıp bu bilgiyi onaylatırsa, içimiz gerçekten rahatlamış olur diye düşünüyorum.

bana ole demedi eleman para iadesi olmayacak girdi yani :)

Benim de dün bitti 6 ayım...az önce aradım MH ni... gitti bir yerlere sordu sanırım cihaz kampanyası ile birlikte aldığınız için bayii den iptal edilmesi gerekiyor dedi... komik gerçekten....

Biraz önce bende aradım müşteri hizmetlerini oda 30unda dolacak 6. ayınız dedi siz tekrar iptal için mesaj atın kaydınız alınsın iptal olmayacak ama ertesi ay faturadan düşülecek 10tl dedi..

iptal mesajını nereye ne yazıpp atıyoruz ben de atayım da ne olur ne olmaz işimizi garantiye alalım...?

IPTAL 250 yazıp 3636 ya atıyorsunuz

ekisik veya yanlış bir mesaj gönderdiniz diyor...?

vodafone bayisine gittim iptal ederlerse cihazbedelini de ödemem gerekirmiş... neyse az önce yine aradaım MH ni 15şubat ta otomatik iptal olacak dedi (benim 22 ocakta tam 6 ay oluyor bu arada)...tam komedi her seferinde farklı cevaplar geliyor hadi hayırlısı...

• dolphin hd ile dolphin mini arasındaki fark tam anlamıyla nedir ?
    bir de opera mini ile opera mobile arasındaki farkta aynı mı?

not: dolphin mini kullanıcısıyım.

aynı zamanda quickoffice full sürüm arıyorum :)

şimdiden teşekkür ederim ilgilenen arkadaşlara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _RAGGA_

quote:

Orijinalden alıntı: darzamath

öncelikler herkese sevgiler saygılar.

telefonum htc wildfire s :) official rom yüklü vodafone türkçe. 2.3.5'i de yaptım.bir kaç sorum olacak, umarım yardım edebilecek birileri çıkacaktır.

juice defender ultimate'i kurdum. en stabil ayarı nedir bulamadım deniyorum fakat akşama bitiyor telefon şarjı.
    1-2 saat telefon konuşması yapıyor ya da yapmıyorum 3g açmadım bile 2 sms atmışım :)

- juice defender güzel bir ayar bilen ve yardımcı olabilecek birileri var mı? belli saatlerde interneti kullanabilmek maillerimi zamanında almak, facebook,whatsapp vs mesaj geldiğinde anında telefonuma ulaşmasını istiyorum.çok şey mi istiyorum bilemedim. şu an ayarı extreme'de ve sabah 12.00 gibi şarjdan aldım aleti şimdi saat 22.38 %44 şarjım.

- çalışan uygulamalarda güncellemeden önce iki tane takvim çalışıyor gözüküyordu, güncellemeden sonra düzeldi. şimdi ise iki tane google haritalar çalışıyor gözüküyor. sadece bende mi böyle ya da ne yapmalıyım arkadaşlar bir tavsiyesi olan var mı?

- whatsapp'ı hafıza kartına yükledim telefonu her kapatıp açtığımda eşleştirmeler buluyor whatsapp ile ilgili.her seferinde gelmesi hafıza kartı ile mi ilgili?

- ayrıca güzel bir sms programı arıyorum böyle baloncuklu ama sade :) go sms pro nasıldır?

sorularım şimdilik bunlar :) ilginize çok teşekkür ederim, umarım çözebiliriz sorunları. şarj olayını gerçekten kesemedim :)

Kardeş telefondan tat alacaksan daha öncede yazdım

quote:

Arkadaşlar telefonun kalınlığını problem etmem diyorsanız tavsiyem 3500mah lık batarya+kapak alın derim 07.01.2012 sabah şarjzdan aldım hiç şarj etmedim şarjım haala %40 telefonunuzun tadını çıkarın derim
    gittigidiyorda var wildfire s yüksek kapasiteli diye aratırsanız bulursunuz daha önce yazmıştım 3500mah bataryamla hala 1.5 gün şarjım gidiyor diye o sorunuda çözdüm tamamen ClockworkMod Recovery beta versiyonundan kaynaklanıyormuş eski versiyonu yükledim ve şarjım dans ediyor şu an dediğim gibi telefonun kalınlığını dert etmem diyorsanız mutlaka alın

http://arama.gittigidiyor.com/?aramakelime=wildifre+s+y%FCksek+kapasiteli+batarya&aramakategori=

nedir fiyatları bu bataryaların ? tamam bakayım çok kalınlaşıyor mu telefon :)

• quote:

Orijinalden alıntı: nokiauser

quote:

öncelikler herkese sevgiler saygılar.

telefonum htc wildfire s :) official rom yüklü vodafone türkçe. 2.3.5'i de yaptım.bir kaç sorum olacak, umarım yardım edebilecek birileri çıkacaktır.

juice defender ultimate'i kurdum. en stabil ayarı nedir bulamadım deniyorum fakat akşama bitiyor telefon şarjı.
    1-2 saat telefon konuşması yapıyor ya da yapmıyorum 3g açmadım bile 2 sms atmışım :)

- juice defender güzel bir ayar bilen ve yardımcı olabilecek birileri var mı? belli saatlerde interneti kullanabilmek maillerimi zamanında almak, facebook,whatsapp vs mesaj geldiğinde anında telefonuma ulaşmasını istiyorum.çok şey mi istiyorum bilemedim. şu an ayarı extreme'de ve sabah 12.00 gibi şarjdan aldım aleti şimdi saat 22.38 %44 şarjım.

- çalışan uygulamalarda güncellemeden önce iki tane takvim çalışıyor gözüküyordu, güncellemeden sonra düzeldi. şimdi ise iki tane google haritalar çalışıyor gözüküyor. sadece bende mi böyle ya da ne yapmalıyım arkadaşlar bir tavsiyesi olan var mı?

- whatsapp'ı hafıza kartına yükledim telefonu her kapatıp açtığımda eşleştirmeler buluyor whatsapp ile ilgili.her seferinde gelmesi hafıza kartı ile mi ilgili?

- ayrıca güzel bir sms programı arıyorum böyle baloncuklu ama sade :) go sms pro nasıldır?

sorularım şimdilik bunlar :) ilginize çok teşekkür ederim, umarım çözebiliriz sorunları. şarj olayını gerçekten kesemedim :)

sms tavsiyesi

Handcent SMS

https://market.android.com/details?id=com.handcent.nextsms&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5oYW5kY2VudC5uZXh0c21zIl0.

teşekkür ederim arkadaşım.
    peki bi şey daha sorayım hazır yakalamışken ilgili bir arkadaşı :)
    mesela mesaj geliyor telefona iki yere mi geliyor? ham bu programa hem telefonun orj. mesaj kutusuna mı? tek hale nasıl getiricez :)
    muhtemel kullanma diyeceksin :)

• quote:

dolphin hd ile dolphin mini arasındaki fark tam anlamıyla nedir ?

dolphini marketten indirdiysen lite sürümü o belki o yüzden mini yazmışlardır ama normal full sürümünü tavsiye ederim şuanki en iyi browser
  • quote:

Orijinalden alıntı: gazellewish

Ustadlar bu son guncellemeden sonra sizdede telefon zaman zaman kapaniyor mu??bende 3 kere kapandi acildiktan sonra htc ye bildir gibi bir uyari geldi.sizlerdede oldu mu boyle sorunlar zaman zaman???

Aynen htc ye bildir uyarısı bazen çıkıyor bende uyanma sorunu var rom orjinal 2.3.5
  • quote:

Orijinalden alıntı: CIBA

ACİL yardım!
    rehberimi nokia N73'e nasıl aktarırım?

tam olarak hatırlamıyorum ama bundan önceki telimde n73 ondada aktarma yada senkronizasyon diye bi yer vardı oradan ajanda rehber msj filan diğer telefonlara atılyordu.. ama nokia dışındaki tellere atarmı bilemem orasını nokia dışında hiç denememiştim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gazellewish

Ustadlar bu son guncellemeden sonra sizdede telefon zaman zaman kapaniyor mu??bende 3 kere kapandi acildiktan sonra htc ye bildir gibi bir uyari geldi.sizlerdede oldu mu boyle sorunlar zaman zaman???

Aynen htc ye bildir uyarısı bazen çıkıyor bende uyanma sorunu var rom orjinal 2.3.5

Aynen uyanirken oluyor bende de.guncellemenin cikmasini geciktiren sorun buymuydu acaba.
  • merhabalar araniza yeni katildim.birtakim sorularim olacak.cevaplarsaniz sevinirim.telefonun turkce 2.3.5 guncellemesini yaptim.ama telefonda takilmalar kendi kendine resetlemeler htc bildir gibi seyler ortaya cikti.custom rom yuklemem mumkun mu.yoksa bu yazilimin bootloaderi mi bekleyecegim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EskiyeNi

quote:

Orijinalden alıntı: hollowman_

arkadaşlar 2.3.5 sürümünü yükledikten sonra telefon kafayı yedi, paso reset atıyor. açılmasıyla birkaç dakika içinde resetlenmesi bir oluyor. ne yapsam, benzer problemi yaşayan varmı?

o lanet güncellmeyi yapmaz olaydım kaç kez fabrika ayarlarına döndüm sd kartı biçimlendirdim yok telefon kasıyor du son care rootluyorum şuanda

Arkadaşlar güncellemeyi yaptıktan sonraki yaşadığım sorunu fabrika ayarlarına dönerek giderdim, şu an sorunsuz çalışıyor. Güncellemeden sonra sistem şöle bi güzelleşti, bi eli yüzü deişti, serildi serpildi. yeniden uygulama kurma işi rahatsız edici ama 2.3.5 e değer

• quote:

telden applanet.net e girip download yerinden applanet dosyasini indirin. ordaku marketten istediginizi indirebilirsiniz.
  • quote:

dolphin hd bence buyuk ekranli tellere uygun, mini gayet guzel hd nin sayfa yuklemesi belki biraz hizlidir yada bana oyle gelmis olabilir, ama kullanim kolayligi olarak mini cok guzel chrome un cep versiyonu sanki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: [_HadeS_]

quote:

Orijinalden alıntı: CIBA

ACİL yardım!
    rehberimi nokia N73'e nasıl aktarırım?

tam olarak hatırlamıyorum ama bundan önceki telimde n73 ondada aktarma yada senkronizasyon diye bi yer vardı oradan ajanda rehber msj filan diğer telefonlara atılyordu.. ama nokia dışındaki tellere atarmı bilemem orasını nokia dışında hiç denememiştim.

teşekkür ederim dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.Brkn

quote:

dolphin hd bence buyuk ekranli tellere uygun, mini gayet guzel hd nin sayfa yuklemesi belki biraz hizlidir yada bana oyle gelmis olabilir, ama kullanim kolayligi olarak mini cok guzel chrome un cep versiyonu sanki

teşekkürler bende de o kurulu :)
  • arkadaşlar son güncellemeyi yaptım ama hiçbirşey değişmedi sürüm 2.3.3 , yazılım no : 1.37.468.4 görünüyor.Tekrar kontrol ediyorum telefonunuz güncel , telefonunuz için hiçbir güncelleme yok yazıyor .
  • interneti iptal edicek olanlar 3636ya IPTAL 250MB Yazip yolluyorsunuz size cevap olarak sistemde hata olusmustur lutfen musteri hizmetlerini arayiniz diye cevao gelecek enayi gibi 542 ariyacaksiniz 40 krs girecek karsinizda bi mal cikacak ha unutmadan 6 dk hatta bekliceksiniz cikan mala diyeceksiniz 250 mb net paketimi kapattiracam mal size tabi efendim bilgilerinibkontrol ediyorum diyecek sonra o mal size bu pajetin hediye oldugunu iptal ettirme sansinizin olmadigini ancak hediye oaketin bittikten sonra parali olarak pajetin yenilenecegini 10 lira para verdikten sonra iptal edebilecekerini soleyecek bu mala bole bi davami var zorlami alicam diyeceksiniz ama nafile cunku mal karsindaki harac kesiyorlar ya mal mal konusacak size sizde basip kufru kapicaksiniz benim basima gelen bu :) girdi 10 lira

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

interneti iptal edicek olanlar 3636ya IPTAL 250MB Yazip yolluyorsunuz size cevap olarak sistemde hata olusmustur lutfen musteri hizmetlerini arayiniz diye cevao gelecek enayi gibi 542 ariyacaksiniz 40 krs girecek karsinizda bi mal cikacak ha unutmadan 6 dk hatta bekliceksiniz cikan mala diyeceksiniz 250 mb net paketimi kapattiracam mal size tabi efendim bilgilerinibkontrol ediyorum diyecek sonra o mal size bu pajetin hediye oldugunu iptal ettirme sansinizin olmadigini ancak hediye oaketin bittikten sonra parali olarak pajetin yenilenecegini 10 lira para verdikten sonra iptal edebilecekerini soleyecek bu mala bole bi davami var zorlami alicam diyeceksiniz ama nafile cunku mal karsindaki harac kesiyorlar ya mal mal konusacak size sizde basip kufru kapicaksiniz benim basima gelen bu :) girdi 10 lira

benim de bitti hediyem iki gündür uğraşıyorum önce ki sayfada mesajlarımı görmüşsündür...en son 1 ay sonra otomatik hediye edilecektir dendi...

• Hay ben bunların yapacağı işe ... bende aradım müşteri hizmetlerini bu ayın 28 inde tekrar arayıp iptal ettirebileceğimi söylediler.. arkadaş zorla 10 tl lik paketleri bize yaslıyacaklar anlaşılan...
  • 
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.