Şimdi Ara

HTC Wildfire S Anakonu (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.713
Cevap
39
Favori
520.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben Bu Akşam Boot Menuden Recovery Girip Çıkmıştım Acaba Ondanmı Diyorum kendi kendimede gitti yine 10 resim 10 tanesini kurtardım diğerleri gelmiyor bundan sonra çeker çekmez resimleri kartta başka bi klasöre alıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: EHABERDAR

quote:

Orijinalden alıntı: drturbulance

quote:

Orijinalden alıntı: EHABERDAR

Arkadaşlar cihazı uçak moduna aldım pili ne kullanıyor a baktım yine çevirici %49 gözüküyor.

Daha önce şarjı fullleyip pili çıkartıp taktınız mı? Çevirici %90lardaysa uçak modunda kullanmadığı için ancak %50lere düşmüş olabilir. Ya da herhangi bir telefon görüşmesi yapmışsanız sonra uçak moduna almışsanız yakınlık sensörü halen çalışıyor olabilir. Pili tamamen şarj edip sonra çıkartıp bekleyip takmamız içindeki pili ne kullanıyoru sıfırlıyor heralde o zaman düzgün veri veriyor elimize.

Ilk önce forumu okurken dikkatimi cekti. Hemen baktım %49 du..sonra açıp kapattım öyle baktım yine aynı değerdi..en sonunda uçak moduna aldım yine %49 du. Evde 2 telefonum lg p503. Oda %49 kullanıyor...hattim turkcell

Şimdi baktım cevirici pilin %97 sini kullanıyor...

• Arkadaşlar merhaba,

Ses ayarlarım normal modda olmasına rağmen hiç bir bildirim sesi alamıyorum. (gelen arama, msj vb.) Sadece titreşim ile birisinin beni aradığını anlayabiliyorum ve çok sıkıcı bir durum.

Biraz önce youtube'e girdim. Açtığım videodan da ses gelmedi. (Kulaklığı takınca geliyor fakat dışarıya vermiyor)

Böyle bir sorun yaşayan var mı aranızda?
    Nasıl çözebiliriz?
  • @intel442

Muhtemelen telefonunuzun hoparloru bozuk. Anlattiklarinizdan bunu cikardim. Yeni alinmis bir telefon icin cok can sikici bir durum ama telefonunuzu servise vermeniz gerekiyor :/

Beyler bugun deneme yapmak amacli telefonu sarjdan cikardim bir telefon gorusmesi yaptim ve oylece kenara koydum. Birkac defa kullandim sadece. Gordugum kadariyla cevirici gun boyu sarji icmis.

Lutfen konudaki herkes mail atsin, telefon fiyatina gore cok iyi geldi keyifle kullanalim.
  • beyler e book okuma programı oneren varmı marketten indirebilicek
  • merak ettiğim çoğu dokunmatik cihazlarda görüşme esnasında telefon yüzle temas ettiği için karşı tarafa dıt dıt tuş sesi gidiyor.bunda öyle bi durum varmı acaba
  • Arkadaşlar şu vodafone nin şarj olayındaki asıl etken vodafone baz istasyonlarındaki geçişlerden kaynaklı.Örneğin çok yerleşim olmayan yerlerdeki baz istasyonlarının 3g modülü az kapasiteli bölgedeki potansiyelle doğru orantılı olarak rakamaları örnek olarak veriyorum kaspasite 100 tane 3g abonesine sinyal vermek olan bir baz istasyonuna 101 abone girmeye çalıştığında baz bu aboneye kesintili olarak 3g sinyal verir ama siz bunu telefonda göremessiniz bazen sürekli 3g yazar bazen edge hızı alırsınız ama 3g yazmaya devam eder.Cihazda sürekli bu güncelleme sürecinde fazla akım harcar.2009 sonu yada 2010 başında 64 k lık simkartlar yeni çıktığında tamamı problemliydi şebeke kesilmesi 3g bağlanmaması ses kalitesi düşüklüğü vb.Bir süre bu arıza giderilenedek 64 k simkartları geri alıp 32 k dağıtmıştık.3g olayında stabil bir 3g bağlantısı aldığınız bir bölgede mesela maslak vodafone plaza da(birz uç bi örnek ama) aldığınınz 3g sinyali ile düzenli olmayan bir bölgedeki 3g sinyalinde önemli dalgalanmalar olduğundan dolayı şarj süresinde kayda değer bir fark görürsünüz.İlk çıkan 64 k lık simkartlardan kullanıyorsanız değiştirmenizi öneririm.

Bunları eski bir vodafone çalışanı olarak söylüyorum gerçekliği doğruluğu konusunda tartışmayacağım sonuçta banada çalıştığım süre boyunca yöneticilerimizin verdiği bilgilerdir...

Umarım faydası olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Salih52

merak ettiğim çoğu dokunmatik cihazlarda görüşme esnasında telefon yüzle temas ettiği için karşı tarafa dıt dıt tuş sesi gidiyor.bunda öyle bi durum varmı acaba

Yakınlık sensörü var bu telefonda. Yani sen kulağına götürdüğünde ekran kapanıyor.
  • arkadaslar htc mega telefonum dokunmatıgı bozuldu ve garantiye yolladım oradan gelecek sonuca göre yenibir htc alabılırım androıd wildfıre s nasıl bir telefon kullananlar tavsiye ederlermı yoksa baska telefon tafsıyesı yaparmısınız
  • bendede sessizlik olmuştu sadece titreşimden anlıyordum arayanı
    ayarlarını kontrol edince baktım ki sadece titreşim seçeneğinde
    seçeneği değiştirince düzeldi haliyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blanchimont

quote:

Orijinalden alıntı: cenoz

arkadaşlar facebook a girdim ama oturumu kapatamıyoum interneti kapatıyorum tekrar açtığımda oturum açılmış oluyor bu konuda yardımcı olurmusunuz

ayarlar>hesaplar ve senkronizasyon kısmına gidin ve burdan çıkış yapın

teşekkür ederim
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ossguur -- 1 Ağustos 2011; 3:01:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OssGuu®

quote:

Orijinalden alıntı: Sympatique

quote:

Orijinalden alıntı: brdst

quote:

Orijinalden alıntı: Zyphros

quote:

Orijinalden alıntı: ksk_mehmet

quote:

Orijinalden alıntı: Zyphros

Beyler batarya kalibrasyonu yapanlar son durumu paylasabilir mi lutfen merkla bekliyorum:D

işe yaramadı..

bu cihazı dolu dolu kullanarak 2 günü devirebilen var mı??

anlamadım ki arkadaş 2g modunda 570saat bekleme diyor bende 12 14 saat bekleme yapıyor cihaz..

Ya valla Mehmet ben iyice kabahati VFa bulmaya basladim sizin cihazlar icin; ben cok rahat 1gunu deviriyorum ve elimden dusmuyor alet?

Bu arada bugun IGOyu tam test ettim, kullandigim en iyi mobil navi programi siddetle tavsiye ederim!

igo'yu nereden ve nasıl yüklediniz bilgi verebilir misiniz?

Verebiliriz

o bilgiyi bende alabilir miyim acaba?

-şimdi twiteer for android ve facebook yeni twitteri bildirim olarak göstermiyor, sizde de aynı durum söz konusu mu?
    -yeni kullanıcılar için önerebileceğiniz program vs var mı? (yada silinecek)
    -Telefon kısmına girdiğimde simde ki, telefonda ki, arananları...vs gösteriyor buda çok çirkin gözükmesini sağlıyor acaba bu kısmı nerden düzenleyebilirim??

sorularım hala geçerli..

ve ek olarak;

-google talk'u açmaya çalıştığımda hemen kendiliğinden kapanıyor
    -mesaj bildirim sesini istediğim bir zil sisyle nasıl değiştirebilirim?

Fotoğraf silme durumu. bir deneyin isterseniz

quote:

RE: HTC wildfire fotoğraf silinme sorunu ...
    bu problem daha önce belirli yerlerde paylaşıldı aslında ama her telefon için kendi başlığı altında olabilir yapman gereken SD kartının içine gir ve DCIM klasörünü bu eğer küçük harflerle dcim yazıyorsa bu dosyayı önce bilgisayarına yedekle sonra büyük harflerle DCIM yaz ondan sonra tekrar dene ne fark eder deme benim başıma geldi hatta klasörü yedeklemeden sildim onca emeğim boşa ziyan oldu senin de başına gelmesin düzeltince eski dosyalar var ise içinde onları siliyor bilgin olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ossguur -- 1 Ağustos 2011; 3:39:05 >

• Beyler oyun paylaşsanız biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.E.C

Beyler oyun paylaşsanız biraz

M a x i c e p gibi sitelerde mevcut zaten ek olarak Türkiye'de Android forumları var google'da aratsan karşına iki tane çıkar zaten oralardada bulabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertdnc

Dün vodafone bayiilerinden birine gidip konuştum. Eğer genç tarifeye girersem 25 TL hat faturası + 10tl telefon için aylık 35 lira olacağı söylendi. Ama emin olamadım.

Arkadaşlar aranızda genç tarifesiyle telefonu alanlar aylık ne kadar ödüyorlar bilgi verebilir mi?

25+10+4=39 tl (ilk 12 ay)

25+10=35 tl (son 12 ay)
  • quote:

Orijinalden alıntı: skypron

Arkadaşlar şu vodafone nin şarj olayındaki asıl etken vodafone baz istasyonlarındaki geçişlerden kaynaklı.Örneğin çok yerleşim olmayan yerlerdeki baz istasyonlarının 3g modülü az kapasiteli bölgedeki potansiyelle doğru orantılı olarak rakamaları örnek olarak veriyorum kaspasite 100 tane 3g abonesine sinyal vermek olan bir baz istasyonuna 101 abone girmeye çalıştığında baz bu aboneye kesintili olarak 3g sinyal verir ama siz bunu telefonda göremessiniz bazen sürekli 3g yazar bazen edge hızı alırsınız ama 3g yazmaya devam eder.Cihazda sürekli bu güncelleme sürecinde fazla akım harcar.2009 sonu yada 2010 başında 64 k lık simkartlar yeni çıktığında tamamı problemliydi şebeke kesilmesi 3g bağlanmaması ses kalitesi düşüklüğü vb.Bir süre bu arıza giderilenedek 64 k simkartları geri alıp 32 k dağıtmıştık.3g olayında stabil bir 3g bağlantısı aldığınız bir bölgede mesela maslak vodafone plaza da(birz uç bi örnek ama) aldığınınz 3g sinyali ile düzenli olmayan bir bölgedeki 3g sinyalinde önemli dalgalanmalar olduğundan dolayı şarj süresinde kayda değer bir fark görürsünüz.İlk çıkan 64 k lık simkartlardan kullanıyorsanız değiştirmenizi öneririm.

Bunları eski bir vodafone çalışanı olarak söylüyorum gerçekliği doğruluğu konusunda tartışmayacağım sonuçta banada çalıştığım süre boyunca yöneticilerimizin verdiği bilgilerdir...

Umarım faydası olur.

söylediğiniz bigiler doğrudur ancak bu bir telefonun bataryası için çok etki edeceğini sanmıyorum ... ev arkadaşım galaksi gio kullanıyor o telefonla sadece konuşup mesajlaştığında bataryası 3 gün gidiyor aynı şeyi benim yaptığımda ise 1 gün gidiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bnymntlk -- 1 Ağustos 2011; 14:34:10 >

• Arkadaşlar bişey sorcam: şimdi Benim hattım yok ve yeni hat alarak bu kampanyaya dahil olmak istiyorum .yaşım 17 ve genç avantaj tarifesini alarak bu telefona 25 + 10 tl olmak üzere tarifeyle birlikte toplamda 35 tl ye sahip olabilecekmiyim.Benimgibi satın alan arkadaşlar varsa cevap atabilirler mi .?.?.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nokiauser

quote:

Orijinalden alıntı: Mertdnc

Dün vodafone bayiilerinden birine gidip konuştum. Eğer genç tarifeye girersem 25 TL hat faturası + 10tl telefon için aylık 35 lira olacağı söylendi. Ama emin olamadım.

Arkadaşlar aranızda genç tarifesiyle telefonu alanlar aylık ne kadar ödüyorlar bilgi verebilir mi?

25+10+4=39 tl (ilk 12 ay)

25+10=35 tl (son 12 ay)

+4 lira niçin oluyor?

(25+10+4) ?
  • sabah 9.30 da şarjdan çıkardığım cihazda 15 tane mesaj attım sadece ve şu an pilin yüzde 40 ı gitmiş görünüyor..tüm bağlantılar kapalı
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.