Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

HTC Wildfire geri dönüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
15
Cevap
0
Favori
1.074
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> HTC Wildfire geri dönüyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    24391 Mesaj

Akıllı telefon pazarında bir türlü istediği başarıyı elde edemeyen ve tabiri yerindeyse dibe vuran HTC halen pes etmiş değil. Firma şimdi de parlak dönemindeki efsane modelleri yeniden hayata geçirmeyi planlıyor.

HTC Wildfire E özellikleri

Sektörden gelen bilgilere göre HTC Wildfire E adında yeni bir telefonun hazırlıkları yapılıyor. Hatırlanacağı üzere HTC Wildfire serisi bugüne oldukça küçük sayılacak 3 inçlik ekran ile Desire Mini modelinin bir versiyonu olarak piyasaya çıkmıştı. Sonrasında biraz daha hızlı Wildfire S satışa sunuldu.

Ayrıca Bkz.Ubisoft’un The Mighty Quest for Epic Loot oyunu indirmeye sunuldu

Yeni Wildfire E modelinde ise 5.45 inçlik 1540x720 piksel çözünürlüğünde bir ekran yer alacak. Elbette orijinal tasarım bugünün çizgilerine uymadığı için çentikli ve ince çerçeveli bir ekran tasarımı olacağı tahmin ediliyor.

Spreadtrum imzalı 4+4 yapısında 8 adet Cortex-A55 çekirdeğinin oluşturduğu SC9863 yonga seti PowerVR IMG8322 grafik birimi ile sınıfında iddialı olmaya çalışacak. Sistem 2GB RAM ve 32GB depolama kapasitesine sahip.

Arka kısımda 13MP+2MP çözünürlüğünde çift kamera yer alırken ön kısımda da 5MP çöünürlüğünde bir kamera mevcut. Bluetooth 4.2 ve 2.4GHz WiFi kullanan cihazda 3000mAh kapasiteli bir batarya bulunuyor. Telefon kutudan Android 9.0 işletim sistemi ile çıkacak. Şimdilik telefonun fiyatı bilinmiyor.

|
    |

• Binbaşı
    1212 Mesaj
    Çentikli olmasında üst çerçeveyi biraz kalın tutsalarda olur.
    |
    |
  • Yarbay
    2500 Mesaj
    İlk Android telefonumdu Wildfire S. Kanser ederdi ama XDA Dev ile tanışmamı sağlamıştı.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    350 Mesaj
    Htc bu adımı atarsa geriye gittiğini kanıtlamış olacak.

Derler ya "âlem gider Mersin'e, o gider tersine.
    |
    |
  • Yarbay
    2732 Mesaj
    nokia da yaptı eski model noldu
    |
    |
  • Binbaşı
    1224 Mesaj
    Hala 3000 batarya off of

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3395 Mesaj
    500 dolara çıkar
    |
    |
  • Binbaşı
    1242 Mesaj
    ilk android telefonumdu htc tattoo. çok beğenerek kullandım, her türlü rom'u içine attım. sonra htc desire kullandım ki büyük bir hevesle ağzım açık bir şekilde aldım. bi türlü düzelmeyen kendi kendine reboot problemi ile beni kanser etti. söve söve sattım, bi daha da htc almadım. hala htc almak istiyorum ama o desire mevzusu hep beni çeldi.
    |
    |
    bide Yamaha Feyzır 800
  • Binbaşı
    1814 Mesaj
    efsane geri döndü
    |
    |
    80-100dolar falan olması lazım Çinliler 200 dolara ne cihazlar üretiyor.
    |
    |
  • Binbaşı
    1834 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sirchade

Vay be ilk android telefonum wildfire s'ti. Bütün root rom linux işlerini onunla öğrenmiştim.
    Bende hala evde duruyor. Ara sıra canım sıkıldıkça açıp rom yüklüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    432 Mesaj

Zamanının Çok Ötesindeydi O Telefon. Hatice O Günler Çok Arar Bu Saatten Sonra
    |
    |
    burakdc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7552 Mesaj
    Htc incredible s ile akıllı telefonlara başlamıştım. Ne yazık ki htcyi bitirdiler.

Nokia 2

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

PSN : Jeopol
  • Yarbay
    5347 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sirchade

Vay be ilk android telefonum wildfire s'ti. Bütün root rom linux işlerini onunla öğrenmiştim.
    ne gariptir ki benim de öyle, telefonda en son kit kat çalışıyordu, dead space falan oynuyordum özledim valla o günleri
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
google reklamları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.