Şimdi Ara

Htc vive sipariş verenler ve bekyelenler kulübü.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
6
Favori
7.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Malumunuz olduğu üzere htc vive şu an ön sipariş ile satışta olsada malesef ülkemizden satın alamıyoruz.Ben Almanyadaki bir tanıdığım vasıtası ile bir adet sipariş verdim.Dün itibari ile kredi kartımdan ödeme alınmış yani bir sorun yok gözküküyor.
    Benim gibi yurtdışı kanallarından satın alan veya ülkemize geldiğinde satın almayı düşünen arkadaşlar burada birleşip bilgi alışverişi yapabiliriz diye düşündüm.İlk olarak kendimi ekliyorum sizleride beklerim.

1)@fierro35 (satın aldı)
    2)@nooxn (almaya niyetli)
    3)@Cait (almaya niyetli gibi)
    4)@tuilde (almaya niyetli)
    5)@Tiamen (satın aldı)
    6)@Creav (Satın aldı)
    7)@ARTAGON99 (satın aldı)
    8)@ersinx81 (satın aldı)
    9)@MelikGkm (satın aldı)
    10)@vbalikci (satın aldı)
    11)@HeroLynx (satın aldı)
    12)@serhat_ps3 (satın aldı)

Kutu açılışı https://www.youtube.com/watch?v=zLqDtZrhI-E

Detaylı inceleme https://www.youtube.com/watch?v=qJAgSlKSPGg

Buda youtube sayfamızın link i https://www.youtube.com/channel/UCAlwhn1nL7TUd9BdTtab2vQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fierro35 -- 20 Aralık 2016; 19:13:3 >

• Sonunda böyle bir konu açılmış oldu. Ben de HTC Türkiye'ye onlarca mail attım ama hala HTC Vive hakkında bilgi sahibi değillermiş! Artık beklemekten sıkıldım. Sanırım bu alet son çeyrekte ülkemize gelecek gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nooxn

Sonunda böyle bir konu açılmış oldu. Ben de HTC Türkiye'ye onlarca mail attım ama hala HTC Vive hakkında bilgi sahibi değillermiş! Artık beklemekten sıkıldım. Sanırım bu alet son çeyrekte ülkemize gelecek gibi.

Umarım son çeyrek olur ben 2017 ye kalmasından korkuyorum.Aynen bende sizin gibi bir sürü mail attım hatta defalarca aradım canlı destek hattındaki arkadaşı bezdirdim :) Sağlam bir kaynaktan aldığım bilgiye göre htc Türkiyenin elinde dahi sadece bir adet varmış.
    Htc 10 un piyasaya çıkmasıyla birlikte distribütörler ona ağırlık vermiş durumdalar.Onlarda bi bakıma haklı htc vive odukça pahalı olacağından önceliği pahalı olsada çok daha fazla adet satacakları htc 10 a vermişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fierro35 -- 20 Nisan 2016; 19:36:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fierro35

quote:

Orijinalden alıntı: nooxn

Sonunda böyle bir konu açılmış oldu. Ben de HTC Türkiye'ye onlarca mail attım ama hala HTC Vive hakkında bilgi sahibi değillermiş! Artık beklemekten sıkıldım. Sanırım bu alet son çeyrekte ülkemize gelecek gibi.

Umarım son çeyrek olur ben 2017 ye kalmasından korkuyorum.Aynen bende sizin gibi bir sürü mail attım hatta defalarca aradım canlı destek hattındaki arkadaşı bezdirdim :) Sağlam bir kaynaktan aldığım bilgiye göre htc Türkiyenin elinde dahi sadece bir adet varmış.
    Htc 10 un piyasaya çıkmasıyla birlikte distribütörler ona ağırlık vermiş durumdalar.Onlarda bi bakıma haklı htc vive odukça pahalı olacağından önceliği pahalı olsada çok daha fazla adet satacakları htc 10 a vermişler.

Alıntıları Göster
    yaz dicem ama yok gelmiyor trye, nasıl alıcaz daha çok var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cait -- 6 Mayıs 2016; 6:56:20 >

• Cait kullanıcısına yanıt
    Gelince alırsın ben yazayım :)
    Yurt dışında bir tanıdığınız var ise onun adresine sipariş verin o ürünü size yollasın gümrükte yüzde 18 vergisini ödeyip alın.Şu an sadece bu şekilde alma imkanı mevcut malesef. :(
    Benim cihaz 7 gündür taşıma durumunda görünüyor.Geldiğinde detaylı bir inceleme yazıp en başa koyucam İnşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fierro35 -- 6 Mayıs 2016; 18:35:08 >
  • fierro35 F kullanıcısına yanıt
    yurtdışında tanıdığım yok. bazı hizmetler duymuştum amerikada posta kutusu gibi, ya da kargo firmalarının hizmetleri var mı siparişi amerikaya verip ordan türkiyedeki adresime göndermek gibi?
    Sistem özellikleriniz nedir? Bende min gtx 970 var bende almayı düşündüm bir iki arkadaş var yurtdışında ama fiyatı da baya pahalıymış
  • K4PTAN kullanıcısına yanıt
    Şimdilik 2 adet 970 kullanıyorum fakat vive gelince sli sistemlerde sorun çıktığından arkadaşımın 980ti si ile değiştirip 1080 piyasaya çıktığında onadan satın almayı düşünüyorum.Benim cihaz geldiğinde hem detaylı bir inceleme hem de inceleme videosu hazırlıycam.Buradan videonun link ini atarım ona göre karar verirsiniz satın alıp almamaya.
    Tamamdır sağolun. Hayırlı olsun bu arada
  • K4PTAN kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fierro35 -- 9 Mayıs 2016; 1:51:34 >
  • Ekle hocam benide. Onsiparis verip, kutunun buyuklugunu gorunce borderlinx bi dunya kargo parasi isteyecegi icin vazgecmistim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuilde

Ekle hocam benide. Onsiparis verip, kutunun buyuklugunu gorunce borderlinx bi dunya kargo parasi isteyecegi icin vazgecmistim
    Ben de sipariş vermiştim. Sanıyorum sizinle beraber Türkiyeden bilinen 3. sipariş oldu. Bir diğer arkadaşı redditte gördüm. O kullanmaya başlamış bile.
  • Tiamen T kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun güle güle kullanın.Sizin elinize ulaştımı peki cihaz?Tahmin ediyorum ki diğer arkadaş dediğiniz kişi ile tweeter da tanışmıştım.O Yurtdışından ülkeye giriş yapan bir arkadaşı ile getirtti diye biliyorum.Sizide ekliyorum bol bol fikir alışverişimiz olucak İnşallah...
  • quote:

Hayırlısı olsun güle güle kullanın.Sizin elinize ulaştımı peki cihaz?Tahmin ediyorum ki diğer arkadaş dediğiniz kişi ile tweeter da tanışmıştım.O Yurtdışından ülkeye giriş yapan bir arkadaşı ile getirtti diye biliyorum.Sizide ekliyorum bol bol fikir alışverişimiz olucak İnşallah...
    Teşekkürler. Benimki pazartesi kargoya veriliyor. Sanırım önümüzdeki hafta sonu elime ulaşır. Ben 2 tane sipariş etmiştim proje geliştirmede kullanacağız. Belkide birini satarım bilmiyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tiamen

Teşekkürler. Benimki pazartesi kargoya veriliyor. Sanırım önümüzdeki hafta sonu elime ulaşır. Ben 2 tane sipariş etmiştim proje geliştirmede kullanacağız. Belkide birini satarım bilmiyorum :)

Umarım dilediğiniz gibi haftaya ulaşır.Ben almanyadan bir arkadaş vasıtası ile satın aldım.O bana gelir gelmez kargolardı.Şu an 15 günü geçmiş durumda :( İzmire ulaştı fakat yoğunluk nedeniyle memleketime gelmesine rağmen halen ne bana ulaştı nede ben gidip teslim almak istediğimde verdiler.
  • Tiamen T kullanıcısına yanıt
    Satarsanız alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aurosonic

Satarsanız alırım.
    Arkadaşlar nihayet vive elime ulaştı.Kutu açılış videosu çektik inceleme videosu var sırada onuda tamamlayıp montaj işlemi bittikten sonra youtube da yayınlıycaz.Takipte kalın...
  • quote:

Arkadaşlar nihayet vive elime ulaştı.Kutu açılış videosu çektik inceleme videosu var sırada onuda tamamlayıp montaj işlemi bittikten sonra youtube da yayınlıycaz.Takipte kalın...

Alıntıları Göster
    Bu alet GTX 1080 le coşar benden demesi. Eğer Türkiye ye gelirse 1080 le beraber almak gerekecek.
  • İnceleme öncesi şu kadarını söyliyebilrim.Htc vive in kendi oyunları oldukça keyifli ve grafiksel olarak yeterli olmasına karşı elimdeki 980ti project cars gibi sonradan vr a uyarlanan oyunlar için yetersiz kalıyor.Medium ayarda çalıştırmama rağmen akıcı fakat görsel olarak çok kötü bir deneyim sunuyor.Yani 1080 serisi vr için şart olan bir donanım olucak ki çıkar çıkmaz hemen bir adet edinmeyi düşünüyorum.
  • quote:

İnceleme öncesi şu kadarını söyliyebilrim.Htc vive in kendi oyunları oldukça keyifli ve grafiksel olarak yeterli olmasına karşı elimdeki 980ti project cars gibi sonradan vr a uyarlanan oyunlar için yetersiz kalıyor.Medium ayarda çalıştırmama rağmen akıcı fakat görsel olarak çok kötü bir deneyim sunuyor.Yani 1080 serisi vr için şart olan bir donanım olucak ki çıkar çıkmaz hemen bir adet edinmeyi düşünüyorum.

Hocam merakla inceleme ve unboxing videosu bekliyoruz sizden
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.