Şimdi Ara

*****HTC U11+ Plus Kulübü*****

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
592
Cevap
10
Favori
32.263
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> HTC >> *****HTC U11+ Plus Kulübü*****
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2363 Mesaj

Note 8 gibi yok, HTC'nin Boost+ uygulaması ile uygulamalar için ''ön plan gücü en iyi duruma getir'' seçeneğini kullanırsanız, istediğiniz uygulamalar için otomatik çözünürlük ayarlar, pil tüketimine faydası oluyor.
    |
    |
    hakangündüz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Htc u11 plus kontrol amaçlı kutu açıldı 0 cihaz hat takılmadı 2 yıl delta garantşli

İstanbul elden teslim

Fiyat 3500tl

0541 716 85 66 numaradan ulaşabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

sahibinden sitesinde 3400 e satıyorsun. Bu fiyat DH ye özel herhalde

|
    |
    vesselam510 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: oddmen

sahibinden sitesinde 3400 e satıyorsun. Bu fiyat DH ye özel herhalde

3350 son olur buda dh ye özel😁

|
    |

Orijinalden alıntı: vesselam510

Htc u11 plus kontrol amaçlı kutu açıldı 0 cihaz hat takılmadı 2 yıl delta garantşli

İstanbul elden teslim

Fiyat 3500tl

Fiyat 3100 son oldu

|
    |

• Yüzbaşı
    924 Mesaj
    Kulaklık performansı ve ses çıkışı iPhone'dan iyi mi? Sırf sesi yüzünden Xperia XZP bırakmak istiyorum.

Orijinalden alıntı: vesselam510

İstanbul elden teslim

Fiyat 3500tl

Satıldı arkadaşlar

• Binbaşı
    1400 Mesaj
    Telefonu almaya niyetleniyorum başka bişey okuyorum. Güneş ışığında ekran parlaklığı yetersiz olduğunu belirtmişler yabancı forumlarda kullanan arkadaşlardan bilgileri alalım. Sizler ne düşünüyorsunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    --- Intel i5 2500K Quad core 3.7 Ghz - CORSAIR 8GB (2x4GB) Vengeance DDR3 1600MHz CL9 Dual Kit Ram - ASUS P8Z68V PRO/GEN3 - ASUS GTX1060 6GB- SEAGATE 3.5" 3 TB BARRACUDA 7200 Rpm (1+2 TB) - COOLERMASTER RC-690 II ( RC-692-KWP3 Pencereli ) - Seasonic X-760 80+ Plus Gold 760W Modüler - BEnQ XL2411 monitör - Creative SBS A320 - Logitech MK520 Windows 10 Home---
  • Yarbay
    4091 Mesaj

Hocam bende u11 var kulaklık ve ses performansı efsane kaldıki u11 plus ses bakımından u11 den daha iyi yardımcı olması için dedim geri kalan hesabını siz yapın artık :)

|
    |
    Mad kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hayırlı olsun hocam bütçeme uygun olsa ve u11 almamış olsam bı dakika düşünmezdim alırdım çok güzel cihaz gerçekten

|
    |
    vesselam510 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ISMAIL35M

Telefon ile ilgili paylaşım yok denecek kadar az, telefonu alan ya satıyor yada telefon ile ilgili paylaşımı bırakıyor. Hal böyle olunca bu telefon alınır mı alınmaz mı ?

Hocam ben bunun bı alt versiyonunu kullanıyorum ve çok uygun aldım konuya ilk başta da yazdım bu fiyatlara alinmazda tutulmaz da diye çünkü tercih çok bu fiyatlara telefon kötümu yooo çok iyi ama adam HTC ye 3500 verene kadar mate 10 pro note8 iPhone 8 alırım diyor hiç olmazsa tutulan bilinen marka diyor hal böyle olunca da kimsede almaya yanaşmıyor mesala HTC 11 ilk geldiğinde 3600 liraydı sonra ne oldu ithalatçı olarak 2200 e geldi ve çok tutuldu plus un ithalatçısı 4000 ile giriş yaptı hesabını siz yapın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W.Klitschko -- 17 Şubat 2018; 13:20:48 >
    |
    |
  • Teğmen
    141 Mesaj
    Doğru söylüyorsunuz ülkemiz için fiyatlar çok yüksek sadece HTC değil diğer telefonlarında öyle, benim en çok merak ettiğim U11+, herhangi bir olumsuz yönü yoksa U11 deki gibi fiyatların biraz daha düşmesini bekleyip almak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ISMAIL35M -- 17 Şubat 2018; 14:36:22 >
    |
    |
    Daha önceki telefolarımdan biri HTC u11 di. Harika cihazı. Kamera kalitesi olsun, ses kalitesi olsun tek geçerim. Şimdilerde google pixel 2 xl kullanıyorum. İnanın bana gündüz çekimleri u11 ile aynı. Sadece gece de ve herkesin bildiği o meşhur Portre modu hariç u11 daha iyi. Çift hat şart olduğu için u11 plus almayı düşünüyorum. Pixelde tek sıkıntım çift hatlı olmaması. Note 8 de var, o kadar uzun cihaz kışın hadi mont ceket varken taşınıyor ama yazın sorundu ve sattım. İnanın abartısız söylüyorum, günlük kullanımda pixel den daha iyi..

|
    |
    3:38 den sonra dışarıda ekran kalitesini göstermiş. Evet dedikleri gibi var ekran karanlık. Amiral gemisi bir telefon için dezavantaj cihazdan sogudum resmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi electro58 -- 20 Şubat 2018; 2:42:53 >
    --- Intel i5 2500K Quad core 3.7 Ghz - CORSAIR 8GB (2x4GB) Vengeance DDR3 1600MHz CL9 Dual Kit Ram - ASUS P8Z68V PRO/GEN3 - ASUS GTX1060 6GB- SEAGATE 3.5" 3 TB BARRACUDA 7200 Rpm (1+2 TB) - COOLERMASTER RC-690 II ( RC-692-KWP3 Pencereli ) - Seasonic X-760 80+ Plus Gold 760W Modüler - BEnQ XL2411 monitör - Creative SBS A320 - Logitech MK520 Windows 10 Home---

• Yarbay
    4091 Mesaj

HTC u11 de durum farklı değil açıkçası arkadasta mate 9 var adamların resmen dışarıda ekran muazzam bizimkiyle yanyana koyduk arada dağlar var sanırım htc deki genel sorun

|
    |
    electro58 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: W.Klitschko

HTC u11 de durum farklı değil açıkçası arkadasta mate 9 var adamların resmen dışarıda ekran muazzam bizimkiyle yanyana koyduk arada dağlar var sanırım htc deki genel sorun

daha onceleri m8 kullanirken guc tasarrufu acikken oldukca fark oluordu ve onu kapatinca gorunurluk artiyordu. acaba hala oyle olabilir mi? bu sekilde denediniz mi?
    http://www.youtube.com/watch?v=8VeVAuo7ux8
  • Yüzbaşı
    922 Mesaj

Bununla ilgili Htc guncelleme gelecegini soylemis, umarim hemen gelir.

|
    |
    electro58 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çıkarmadi çalışma yapıyormus

|
    |
    sho-ryu-ken kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Sohbet
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.