Şimdi Ara

*****HTC U11+ Plus Kulübü***** (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
607
Cevap
8
Favori
37.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Alsaydıniz keşke alınca iptalde edemezlerdi yazık olmuş :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ederlerdi yedirmezler (:
  • 5510gokhan kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam yedirmezl3rdi altından girerler üstünden çıkarlar

• quote:

Orijinalden alıntı: W.Klitschko

Alsaydıniz keşke alınca iptalde edemezlerdi yazık olmuş :)

uyanıklılığa gerek yok istedikleri gibi iptal ederlerdi.
  • hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    :) hocam uyanıklık değil onlar indirip bizde aldiysak suç bizim olmazdı hee Türkiye şartlarında öyle bişey olmaz ben bikere bişey aldım mağazadan kasaya geldik fiyat farklı çıktı dedim etiket fiyatı bu değildi onlarda baktirdilar etiketler karışmış ama biz etiket fiyatından alacağız müşteri memnuniyeti için dediler yani bunlarda oluyor

• Cihaz geldi dehşet birşey.... Diş sesi ekran bataryası çok iyi rahat 10 saat ekran süresi alırım

*****HTC U11+ Plus Kulübü*****

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1.24 güncellemsini alanlar Chrome'un çok pil tükettiğinden bahsetmiş, çareyi Chrome yerine Samsung ya da Firefox kullanıp varsayılan tarayıcı yapmakta bulmuşlar. Ekran parlaklığı nasıl, bazıları düşük olduğundan şikayet etmiş.
    Hayırlı olsun iyi gunlerde kullanın.

Hayırlı olsun hocam gule güle kullanın %90 la bende 1.05 dakika alıyordum toplamda 10 saat olacağını sanmıyorum 8-8.30 saat arası alacağını tahmin ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: sercos

1.24 güncellemsini alanlar Chrome'un çok pil tükettiğinden bahsetmiş, çareyi Chrome yerine Samsung ya da Firefox kullanıp varsayılan tarayıcı yapmakta bulmuşlar. Ekran parlaklığı nasıl, bazıları düşük olduğundan şikayet etmiş.

LCD ekranla bu canliligi nasıl yakalamışlar helal olsun HTC ya batsryadan memnunum hiçbir sıkıntım yok çok memnunum

• Ben iPhone x den geçtim aşırı memnunum.... Çok güzel amazing silver rengini tavsiye ediyorum

JDI bu paneli amolede rakip olarak çıkardı, always on da var. Bu sene çıkacak olan U12 büyük ihtimal bu panelin bir üst versiyonu ile gelecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercos

JDI bu paneli amolede rakip olarak çıkardı, always on da var. Bu sene çıkacak olan U12 büyük ihtimal bu panelin bir üst versiyonu ile gelecek.

htc 10 da panelin jdı mı yoksa tıanma mı olduğuna bir programla bakıyorduk adı neydi o programın ya

tamam buldum devcheck

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakangündüz -- 6 Şubat 2018; 11:18:52 >
    U11 ve Plus olanındaki bütün paneller JDI, 7.0 sonrası panel bilgisini rootsuz olanlarda gizlemeye başladılar.
  • *****HTC U11+ Plus Kulübü***** h11 plusun da bu değerleri alacağını saniyorum her ne kadar bataryası büyük olsada

• Htc u11+ sim kartı görmüyor. Sıfırladım Güvenli Modda başlattım farklı bir sim kart taktım sim kartımı bir türlü görmedi. Telefonu suudiarabistandan aldım. Kutu arkasında uygun olan ülkelerde Tr yazısı var. Arama Yaptığımda uçak modundan çıkın 15 saniye bekleyin yazıyor. Halbuki Telefon uçak modunda değil. Htc Türkiye servise yollamamı istedi. Ne yapabiliriz acaba?
  • Htc u11+plus şarjdan çok memnunum..

• kututum K kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun hocam yapılacak işlemleri yapmışsınız donanımsal bı sorun olabilir bence de bı teknik servisin görmesinde fayda olacaktır birde u11 forumunda paylaşın isterseniz sorununuzu belki orada yardımcı olacak arkadaş olabilir

• Bu cihazlarda Samsung note 8 deki ekran cozunurlugunu değiştirme yok nu

• Hakan hocam
    İthalatcı ile gelen HTC U11 ve plus modellerinde
    VOLTE desteği varmı kontrol ettınmi

TURKCELL de özelliikle merak ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironman -- 8 Şubat 2018; 0:56:4 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.