Şimdi Ara

*****HTC U11+ Plus Kulübü***** (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
607
Cevap
8
Favori
37.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Electro 58 ilginize teşekür ederim ama olmadı.Sense izin kısmı cıkıyor telin ekranında ama onay veremeden kayboluyor idi.Facebook web üzerinden girdim uygulama ayarlarında iki sense vardı ikisini sildim.cebe dondum face tekrar giriş yaptım bu sefer sense izni verebildim ancak gene de rehber kısmına face gelmedi.Sadece sunu sormak istiyorum emin olmak için Telefon Arama Kişiler Telefon defteri kısmına gelince Görüntüenecek kişiler kısmında facebook var mı sizde?Eğer olmuyorsa boşuna uğrasmayım...Tekrar teşekkür ettim alakanıza..
  • Lorib L kullanıcısına yanıt
    Rica ederim twitter WhatsApp ve Facebook messenger gözüküyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • electro58 kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam teşekkür ederim. Biraz daha beklemekten zarar gelmez dediğiniz gibi yapacağım..
  • peki üstadım örneğin kişilerden sadece whatsup seçince resimler ile beraber sadece whats up kişileri listeleniyor mu..çok sordum biliyorum ama cıldırttı beni..üstat TSK ettim iyi geceler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lorib L kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı değil kardeş. Bu konun amacı bu. Cihazı alipta sessiz kalmak saçma. WhatsApp kişiler ekleniyor ama Resimler eklenmiyor saçma tarafı direk eklemiyor😁.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi electro58 -- 4 Nisan 2018; 1:4:41 >
  • Arkadaşlar herkese slm, bende note 8 var, htc u11 plusa geçmek istiyorum acaba değermi? Teşekkürler
  • fergusonnn kullanıcısına yanıt
    değer mi? sorusuna cevabı kendin verebilirsin. note 8 den neden vazgeçiyorsun veya HTC U11 plus'tan beklentin nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oddmen

değer mi? sorusuna cevabı kendin verebilirsin. note 8 den neden vazgeçiyorsun veya HTC U11 plus'tan beklentin nedir?

hocam şöyleki; telefon ınanki durup dururken donuyor ve 2 defada hard reset attım sıkıntı aynen devam edıyor,buna kendım kullanmasam kesınlıkle ınanmazdım ama böyle maalesef.Ayrıca hoparlör sesi bekledıgımın altında,sen olsan ne yapardın hocam?
    Aluykumselam hocam note8 kullanmadım ama u11 den geçmeyi dusunuyorum ne yalan soyliyim

• W.Klitschko kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam,yazdıgım durumlar olunca soğudum valla inşallah hayırlı bir tercih yaparsınız
    sebep bu ise U11+ alırdım. 1 aydır sorunsuz olarak kullanıyorum. kulaklık ve hoparlör kalitesi olarak rakibi olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca fabrikadan android 8 oreo kurulu olarak geliyor.
    Aynen şuan beklemedeyim gelecek ay u12+ tanitilinca biraz düşer umudundayim arkadaşın dediği gibi hoporler ve kulaklık konusunda rakip tanimam

• U 12 Ne zaman çıkar bilgisi olan var mı? U 11 plus 12 ay taksitle 3000 tl ye alabilirim yurtdisinda 1 yıl garantili .. beklesek mı?

• ugurbalat U kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/externallinkredirect?url=https://shiftdelete.net/htc-u12-plus-cikis-tarihi-ortaya-cikti

Yurtdışında dami 3000 tl 1 sene garantili derken hocam

• Arkadaşlar şunu gözlemledim kendi şarj cihazı ile şarj edince pil hızlı bitiyor.1.5a cihazla şarj edince yavaş bitiyor.

Birde %100den %90na hızlı düşüyor mu pil sizde de?

• quote:

Orijinalden alıntı: electro58

Arkadaşlar şunu gözlemledim kendi şarj cihazı ile şarj edince pil hızlı bitiyor.1.5a cihazla şarj edince yavaş bitiyor.

Birde %100den %90na hızlı düşüyor mu pil sizde de?
    Ben sony nin şarj cihazını kullanıyorum,oda 1,5 v

• HTC U11'den buna geçeceğim sırf hoparlör için sizce değer mi? Yada U12'yi mi beklesem napsam bilemedim.
    Hocam o konuda katılıyorum hem pil ömrünü uzatmak için hem telefonun isinmamasi için düşük amperle şarj etmek iyidir bende 1.5 a ile ediyordum ama oda nerdeyse baya hızlı ediyordu bende 1.0 a ile şarj etmeye başladım toplamda 2.5-3 saat sürüyor 1.5 a ile kaç saatte ediyor ona bakmamistim ozaman siz bakıp yazabilirmisiniz acaba

• W.Klitschko kullanıcısına yanıt
    Gece 4.15de şarja taktım sabah 9.20de dolmuştu şuan güç tasarruffunda %72de ekran süresi kısa ama benim için çok önemli değil.

Sizdeki plus mu duzumu acaba çünkü aynı şartlarda

bende bu süreleri alıyorum

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.