Şimdi Ara

HTC U11 kutu açılış ve kulaklık testi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
1.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  

Ön inceleme ve teknik detayları bu videomuzda izleyebilirsiniz 

• klasik yine fiyatlandırma yüksek.. 3800 tl..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dimsum -- 12 Temmuz 2017; 20:38:55 >
  • Bütün telefonlar bir birine benziyor ve 3.000 TL başlıyor.....

• Artık telefon almakta otomobil gibi luks işi oldu.
  • Çok büyük o metal kasayı da bırakmayacaktı çift önden hoparlörü de..

• neymiş efendim yanlardan sıkınca bir mevzu yapıyormuş kahve yapsada o fiyata alınmaz yanlış anlaşılmasın 3 bin tl üstü her fiyata karşıyım samsung htc apple fiyatlar artık uçtu gitti cihazın maliyeti 250 dolar değil satış fiyatları 800 dolar ne diyim begenen isteyene alana lafim yok güle gule kullansınlar...

• Mevcut S835 serisi telefonlarda görece en iyisi şu an U11. Gerek kutu içeriği gerekse yazılımsal artılarıyla en dolu cihaz.

Ekleme: Müzikleri YouTube yerine Spotify, Deezer ya da Tidal gibi platformlardan deneyimlemenizi beklerdim. YouTube müzik tabanlı bir platform değil ve videolardaki ses kalitesi de bu platformlar ile kıyaslanamaz. Arada bariz bir kalite farkı var. Aslında tüm telefon incelemelerinize dahil etmeniz gereken bir konu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 13 Temmuz 2017; 4:49:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • La bu 3.5 jack girişi size ne etti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba mesut bey, aynı kulaklığı mi 6 ile de deneyerek karşılaştırıp video çekebilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kulaklığın enstrümental performansı nasıl acaba ? Katy Perry gibi şarkıcılarla bunu ölçemezsiniz.Bol enstrüman içeren bir parçada test edip bildirirseniz daha iyi olur.

• Mesut Abi buna da s8'e yaptiginiz gibi Erdi Abi'yle birlikte oldugunuz uzun bir inceleme bekliyoruz. 10 dakikalık incelemeler kesmiyor. Bu telefonlara zaten bir cok yerli ve yabanci kanalda kisa kisa incelemeler cekildi. Bizler sizin sohbetinizi de iceren, cipsimizi kolamizi alip uzun uzun izleyecegimiz bir inceleme istiyoruz.

• Katy Perry' nin belli sembollerle bezeli bu videosunu sanırım en az 20 telefon incelemenizde gördüm. 2si1'in her bölümünde sehpa üzerinde duran kara kaplı defter de ayrı mevzu. Kondurmak istemesem de artık bu kadar mesaj rahatsız etmeye başladı.

• O nasıl tepkidir.
  • Be bu telefonu biraz kariştirdim 5.5 inç e gore oldukca kaba ele siğmiyor tek elle kullanim çok zor bana imkansiz geldi arayuzude berbat çok sade herseyi kesip atmislar dizayn berbat orantısız

• Nasıl tepkidir sizce, olmamış mı?

• İncelemeyi berberde mi yaptınız?

Keşke masayı silme zahmetine girişmiş olsaydınız, O.K.B. hastasıyım izleyemedim..
  • tasarım özürlü telefon bu htc ve sony akıllanmıyor

max 1500 tl lik telefon

Huawei P10 Plusın tasarımı daha iyi yanına bile yaklaşamaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 13 Temmuz 2017; 1:12:46 >
  • Fiyat konusunda 3000 olmalıydı yine. Avrupa ve ABD fiyatı Samsung S8 den filan uygun 50 100 dolar.

Neyse fiyat dışında harika cihaz. Ülkemizde fiyat böyle bu tür cihazlarda yapacak birşey yok.

iPhone 7 ye 3 buçuk veren buna çok rahat verir.

Benim tercihim bu gerçi.

Kutu içeriği dolu, sade arayüz en sevdiğim. İstediğin gibi kişiselleştir zaten herşey mevcut markette indir. Yada temaları kullan HTC ye özel. En iyi tema uygulama mağazası HTC de

Kamera müzik yazılım kutu içeriği.

Full bir telefon. Fiyat ülkemizde doğal fiyat diğer cihazlara göre. Kimse buna itiraz edemez çünkü bu cihaz Android cihazlar içinde en iyisi

• yenerbalcı kullanıcısına yanıt
    Mükemmel bir kamera

Yüksek sesli ve kaliteli hoparlör

Snapdragon 835

Kutu içerisinden çıkmış en kaliteli kulaklık

Edge Sense gibi daha önce hiç deyimlemediğimiz kullanışlı bir özellik.

Bu özellikleri veren kaç tane telefon var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Enfiye

Mükemmel bir kamera

Yüksek sesli ve kaliteli hoparlör

Snapdragon 835

Kutu içerisinden çıkmış en kaliteli kulaklık

Edge Sense gibi daha önce hiç deyimlemediğimiz kullanışlı bir özellik.

Bu özellikleri veren kaç tane telefon var.

tasarım kötü olduktan sonra o dediğin özelliklerin hiç birine bakmazlar
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.