Şimdi Ara

HTC U11 kutu açılış ve kulaklık testi (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
1.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu fiyata işi çok zor. Daha altında s8 bulunuyor. S8 daha mı iyi? Bence değil ama bunu anlayıp htc tercih edecek kullanıcı çok az. Samsung bu kadar reklam yapıp adını duyururken, HTC bu fiyattan çok zor satar.

• ahahahah mesut beni öldürdün gülmekten o dandik kulaklıkla bu hale geldiysen bendeki noble k10 gibi üst düzey bir kulaklıkla ne şekle girersin merak ediyorum :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Whisper

ahahahah mesut beni öldürdün gülmekten o dandik kulaklıkla bu hale geldiysen bendeki noble k10 gibi üst düzey bir kulaklıkla ne şekle girersin merak ediyorum :D

ayrıca müzik performans testi streaming yapan youtube gibi kanallardan yapılmaz tidal yada kendi playeri üzerinden kayıpsız ses alabileceğiniz flac vs formatlarda yapılır.
  • Herkesin kendi bileceği iş, lakin ben bir telefona bu parayı vermem arkadaş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

ahahahah mesut beni öldürdün gülmekten o dandik kulaklıkla bu hale geldiysen bendeki noble k10 gibi üst düzey bir kulaklıkla ne şekle girersin merak ediyorum :D

ayrıca müzik performans testi streaming yapan youtube gibi kanallardan yapılmaz tidal yada kendi playeri üzerinden kayıpsız ses alabileceğiniz flac vs formatlarda yapılır.

Sende de iyiki k10 var hemen açık ettin k10 dan iyi kulaklıklar da var..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • complete_ kullanıcısına yanıt
    kesinlikle var ama bende yok demedim :D
  • Bence htc 10 sahibiyseniz almanıza gerek yok zaten bu yıl telefon alınmaz 2018 yılında tasarımlar tam ekran ve 4k olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: nevrans

Bence htc 10 sahibiyseniz almanıza gerek yok zaten bu yıl telefon alınmaz 2018 yılında tasarımlar tam ekran ve 4k olacak

Seneye 6g de çıkar, yalnız seneye kim çıkar o belli değil işte..

• Whisper kullanıcısına yanıt
    Stüdyoya girmeyecez yaw :)

• Mesut Çevik kullanıcılar hakkında yorumları.Gerçek yüzünü görün.HTC U11 kutu açılış ve kulaklık testi
  • Zte axon 7 den geçmeye değmez ses olarak fark alamam o kesin bi artı kamera ve sd 835 olur. Ama bence gereksiz şuan sd820 fazlasıyla yetiyor. Telefonun sesini söylememe gerek yok zaten.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.