Şimdi Ara

HTC U11 kutu açılış ve kulaklık testi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
51
Cevap
1
Favori
1.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 42
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 saat 31 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Whisper (3 mesaj) Enfiye (3 mesaj) alighieri (2 mesaj) yenerbalcı (2 mesaj) complete_ (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (11 mesaj) Mobil (15 mesaj) Tablet (2 mesaj) Mini (4 mesaj) (13 mesaj) (7 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> HTC U11 kutu açılış ve kulaklık testi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    901 Mesaj
    Bu fiyata işi çok zor. Daha altında s8 bulunuyor. S8 daha mı iyi? Bence değil ama bunu anlayıp htc tercih edecek kullanıcı çok az. Samsung bu kadar reklam yapıp adını duyururken, HTC bu fiyattan çok zor satar.
    |
    |
  • Yarbay
    2393 Mesaj
    ahahahah mesut beni öldürdün gülmekten o dandik kulaklıkla bu hale geldiysen bendeki noble k10 gibi üst düzey bir kulaklıkla ne şekle girersin merak ediyorum :D
  • Yarbay
    2393 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Whisper

ahahahah mesut beni öldürdün gülmekten o dandik kulaklıkla bu hale geldiysen bendeki noble k10 gibi üst düzey bir kulaklıkla ne şekle girersin merak ediyorum :D

ayrıca müzik performans testi streaming yapan youtube gibi kanallardan yapılmaz tidal yada kendi playeri üzerinden kayıpsız ses alabileceğiniz flac vs formatlarda yapılır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

quote:

ayrıca müzik performans testi streaming yapan youtube gibi kanallardan yapılmaz tidal yada kendi playeri üzerinden kayıpsız ses alabileceğiniz flac vs formatlarda yapılır.

Sende de iyiki k10 var hemen açık ettin k10 dan iyi kulaklıklar da var..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

kesinlikle var ama bende yok demedim :D
    |
    |
    complete_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3476 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: nevrans

Bence htc 10 sahibiyseniz almanıza gerek yok zaten bu yıl telefon alınmaz 2018 yılında tasarımlar tam ekran ve 4k olacak

Seneye 6g de çıkar, yalnız seneye kim çıkar o belli değil işte..

|
    |

Stüdyoya girmeyecez yaw :)

|
    |
    Whisper kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Intel Core i7 8700K(5ghz oc)--Sapphire Radeon RX 5700 8GB--LG 31,5" 32GK850F 1 Ms 2K 144Hz Freesync 2--GIGABYTE Z370 AORUS Gaming 7--16GB(2x8) GSKILL RipjawsV Siyah DDR4 3200Mhz CL16(3700 CL17 oc)--960 EVO 500 GB NVMe M.2 SSD--Samsung 250GB 850 EVO--Crucial M500 240GB--PHANTEKS P400S TEMPERED GLASS BLACK/RED--EVGA SuperNOVA 750 G2 80 GOLD--NZXT Kraken X62 Liquid Cooling System--HARMAN KARDON Soundsticks Wireless 2.1 Speaker System--CORSAIR K70 LUX Mechanical Gaming Keyboard--ROCCAT KONE EMP RGB Gaming Mouse--Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma USB Gaming Headset
  • Binbaşı
    1653 Mesaj
    Zte axon 7 den geçmeye değmez ses olarak fark alamam o kesin bi artı kamera ve sd 835 olur. Ama bence gereksiz şuan sd820 fazlasıyla yetiyor. Telefonun sesini söylememe gerek yok zaten.

|
    |
Canlı Tv izle
Sohbet
Cancer Clinical Trials
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.