Şimdi Ara

*****HTC U11 Kulübü***** (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.102
Cevap
58
Favori
421.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayret ediyorum ya eskiden htc telefon aldın mı 1,2 sene neredeyse hiç fiyatı düşmezdi ulen bu nasıl bir marka derdik şimdi çok çabuk düşüyor ya.

Htc10 da öyle neredeyse 1000 TL ye satılacak.

İyi mi kötü mü bilemedim ama eskiden fiyat düşmüyorken daha bi kaliteli markaymis hissi veriyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ysertac kullanıcısına yanıt
    Yurtdışında U11'de 100 $ indirim yapacaklardı, HTC 10 ise sanırım şu an 350 $ civarına satılıyor, Türkiye fiyatlarının düşmesi normal. Ben HTC'nin bu seneki fiyat politikasından memnunum, böyle devam etsinler kaliteyi uygun fiyata alalım.
  • sercos kullanıcısına yanıt
    U 11 kaçtan almayı planlıyorsun hocam. U 11 plus ta 15 güne tanıtılacak kafalar karışık

• Class teacher C kullanıcısına yanıt
    Ben U11'i Ağustos ayında aldım ve memnun bir şekilde kullanıyorum. U11+ Note 8'e yakın boyutlarda olacak sanırım, bu boyutlarda sıkıntı yoksa beklenebilir, bunun haricinde U11 gayet güzel bir cihaz.
    Bence de piyasadaki en komple 2-3 telefondan biri. Bi aksilik olmazsa bede kasımda almayı planlıyorum.

• complete_ kullanıcısına yanıt
    Ostry Kc06a kulaklığı telefona poweramp indirip kullanmanızı tavsiye ederim. harika sesler sunuyor. techno-fi den tavsiye ile aldım kulaklığı.
  • daha pahalı, daha bilinmeyen ve özellik olarak daha az özellikli marka olmasına rağmen neden one plus 5 bu telefondan fazla satıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetdemirci

daha pahalı, daha bilinmeyen ve özellik olarak daha az özellikli marka olmasına rağmen neden one plus 5 bu telefondan fazla satıyor ?

Piyasadaki SAR değeri en yüksek olan model olduğu içindir

• İthalatçı garantili alanlar memnun mu acaba?

• Bu telefonun 64 GB İthalatçı garantilisi 128 GB Distrübütör garantilisi neden yok
  • Merhaba arkadaşlar,

Çektiğiniz videoları İnstagram story üzerinde veya WhatsApp ta paylaşabiliyormusunuz.

Ben bir türlu beceremedim.

Süreli Error veriyor.

• realistic34 R kullanıcısına yanıt
    U11'de denemedim ama HTC 10'da video ses kaydını hi-res seçtiğim zaman formatı değiştiği için whatsapp ile gönderilemiyordu, hi-res seçili ise değiştirip deneyin.
  • Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    Ben ithalatçı garantili aldım ve memnunum. İstanbul'da olduğum için mağazadan kontrol ederek aldım, imkan varsa bu şekilde kontrol ederek almanızı tavsiye ederim.
  • Özel mesaj için cep telefonu onayı istedikleri için yazamadım, Kadıköy Bahariye mobile'dan aldım.
    Aynı sorun bundada varmış demekki hi res kapatınca düzeldi.

• realistic34 R kullanıcısına yanıt
    Sorun diyemeyiz buna, yüksek çözünürlüklü ses kaydı yaptığınız zaman video formatı değişiyor, whatsap vs bunu desteklemiyor. HTC hariç LG V serisinde yüksek çözünürlüklü ses kaydı olması lazım, geri kalanlar bu kaydı yapamadığı için onlar etkilenmiyor.
  • 28 Eylül'de almış olduğun Imak ön arka hydrogel koruyucu elime ulaştı. Akşama da uygulama fotolarını paylaşırım arkadaşlar 👍

*****HTC U11 Kulübü*****

• quote:

Orijinalden alıntı: MikaHakkinen

28 Eylül'de almış olduğun Imak ön arka hydrogel koruyucu elime ulaştı. Akşama da uygulama fotolarını paylaşırım arkadaşlar 👍

*****HTC U11 Kulübü*****

Bende isterim ;) uygulaması zor inşallah yapabilirsin.fiyat ve link alabilirmiyim acaba?

• arkadaşlar selamlar

u 11 düşünüyorum sorularım şu şekilde;

Siyah renk almayı düşünüyorum herhangi bir boya atması gibi bir durum var mı ?

Kasa sağlamlık testlerinde kasa kolay bükülüyor gibi en azından s8den kolay bükülüyor bükülme sorunu var mı gerçekten normal kullanımda. Sonuçta arka cepte taşımayacağım ama kotun yan cebinde kullanırım. Ayakkabı falan baglarken sonuçta dar cepte bükülme falan yaşar mıyım. Evde falan neysede sokağın ortasında telefonu koyacak yer aramıyım :)

Bunlar dışında bir sorum zaten telefon üst sınıf bir telefon. Beni uyarmak istediğiniz bir konu varsa belirtin lütfen. Hiç htc tecrübem olmadı yada en azından htc u 11 i dokunmadım bile. Hep s8 düşünüyordum bugüne kadar. Birazda one plus 5.

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ajanxxx1905

arkadaşlar selamlar

u 11 düşünüyorum sorularım şu şekilde;

Siyah renk almayı düşünüyorum herhangi bir boya atması gibi bir durum var mı ?

Kasa sağlamlık testlerinde kasa kolay bükülüyor gibi en azından s8den kolay bükülüyor bükülme sorunu var mı gerçekten normal kullanımda. Sonuçta arka cepte taşımayacağım ama kotun yan cebinde kullanırım. Ayakkabı falan baglarken sonuçta dar cepte bükülme falan yaşar mıyım. Evde falan neysede sokağın ortasında telefonu koyacak yer aramıyım :)

Bunlar dışında bir sorum zaten telefon üst sınıf bir telefon. Beni uyarmak istediğiniz bir konu varsa belirtin lütfen. Hiç htc tecrübem olmadı yada en azından htc u 11 i dokunmadım bile. Hep s8 düşünüyordum bugüne kadar. Birazda one plus 5.

Teşekkürler.

Bu dediklerini ben yaşamadım temmuzda aldım bir kez düştü şansıma birşey olmadı.o kadar hassas değil.kolay kolay bükemezsin.cepte falan olacak şey değil.bükülmez

• 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.