Şimdi Ara

*****HTC U11 Kulübü***** (473. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.102
Cevap
58
Favori
421.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • U11 batarya değişen var mı? Varsa nereden temin ettiniz ve performansı nasil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar dün telefonum yüzde 20 şarjda birden kapandı açıldığında ise 15 20 dakika telefonu kapatamadım dokunmatik kilitlendi sadece duvar kağıdı ve saat gözüküyordu, bugün ise telefonumla foto çekiyorum fotoğrafı ters çeviriyor dikey bi şekilde var mı bu sorunu yaşayanlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gün sonunda %20'nin altına düşmeyen telefon Android 9'a geçeli günü çıkarmıyor. %0'ı görüyorum kaç seferdir. Hard Reset vs işe yaramadı.

Hala güncellememiş olan varsa bence güncellemesin. Android 8'e geri döneceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • android 8 e dönmenin yolunu anlatacak birileri var mıdır?
    pie , pili yedi bitirdi.
  • Bende aksine uzadı pil android 9 ile ama pilin son 3-4 aydır performansı düşük 2.5 senelik pil ve aldığımdan beri günde 5 kez takarım şarja dolu boş demeden. Pil gitti yenisini bulmak mesele 😒

• Güncelleştirme nasıl kapatılıyor acaba?

• Dopplereffect kullanıcısına yanıt
    Spigen tr den 49 a seffaf aldim hocam kargo dahil. Hem malzeme kalitesi iyi hemde cok uyi sariyor bosluk vs yok. Tavsiye ederim

Yeni guncellemeyle ekran gelip gitme sorunu kesildi. Ust bar menu tuslari degisti. Herhangi bir menudeyken arama geldiginde ustte ufak bir bar olarak gosteriyor gelen aramayi. Baska bir fark goremedim.

• KcRasco K kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim, siparişi verdim. Bataryayı bitirdiği ve ekranın sürekli donduğu gibi rivayetler dolanıyor. Kapatamıyorum da güncelleştirmeyi erteleyip duruyorum.

• Dopplereffect kullanıcısına yanıt
    Guncellemeden once bende de vardi o donma. Acmaya calisiyordum surekli goz kirpiyordu kesildi. Kilifta cok kaliteli memnun kalirsiniz.

Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KcRasco -- 17 Eylül 2019; 7:41:5 >
  • KcRasco K kullanıcısına yanıt
    aynısı oluyor bana da, güncelleyelim o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KcRasco

şimdi indiriyorum umarım yanıp sönme sorununu gidermişlerdir.

Alıntıları Göster
    13 gün olmuş güncelleyeli. hiç yapmadı o göz kırpmayı
  • lawyer25 kullanıcısına yanıt
    Defalarca

• Yorumsuz...

• Yazılımın da payı vardır mutlaka ama burda durum donanımsal gibi bence. Batarya ömrünü tamamlamış artık :)

Daha geçen hafta Android 8'de 6 saatten aşağısını görmeyen bataryanın güncelleme ile ömrünü tamamlaması mümkün değil.
  • Güncelleme ile ömrü tamamlanmış demedim hocam ; güncelleme ile bu kadar düşmesi anormal sadece. Android 8 de iken aldığınız süreleri bilmediğim için bataryanın zaten kötü durumda olduğunu düşündüm. Bendeki Taiwan sürümlü cihazda o denli bi problem yaşamadım mesela.

Yanlış ifade kurdum orada. Demek istediğim 1 haftada pil performansının bu kadar çok düşmesinin sebebi donanımsal olamaz.

Android 8'e döneyim diye bootloader kilidini açtım, baya uğraştım dönemedim. Kilidi açtığımla kaldım, geri de kapatamadım Telefona birkaç kez daha hard reset atmış oldum. Bakalım gelişme olacak mı.

• arkadaşlar htc u11 indian mıdır Singapur mudur nedir o modeli kullanıyorum, amerikadayım tmobile altyapılı Simple Mobile hattı aldım telefon uyumlu gözüküyor ama şebeke alamıyorum, telefon unlock bir cihaz normalde değil mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-EBF85AD14

Daha geçen hafta Android 8'de 6 saatten aşağısını görmeyen bataryanın güncelleme ile ömrünü tamamlaması mümkün değil.
    İlk aldığımızda sıfırken bile android 7 de alamadik biz 6 saat siz 2 senelik pille geçen hafta nasıl 6 saat alıyordunuz 6 saat android 8 ile. Biraz psikolojik görünüyor sizin olay.

• mhmtkrgzzz kullanıcısına yanıt
    Hazır gitmişken iyi bi telefon al kendine hocam; bırak unlock u, u11 i... :))

• 
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.