Şimdi Ara

*****HTC U11 Kulübü***** (445. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.102
Cevap
58
Favori
421.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 443444445446447
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yani HTC Türkiye de dükkanı kapattı mı. Tamamen mi çekildiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blkgl B kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu son güncellemeyi versinler de başka birşey istemez. Ben zaten yurtdışı garantisiz almıştım 2 seneside bitti. Firmayla işim olmaz bu saatten sonra her parçası var alibabada sorun yaşasak bile ama güncelleme önemli.

• quote:

Orijinalden alıntı: mavezir

Aynı sorun bende de mevcut USB Portu gittiği için öyle şuan orjinal portu bulamıyorum yan sanayi port taktım ondada aynı durum devam etti garantisi varsa garantiye verin yoksa bekleyin. Ayrıca type-c kulaklığı takınca ses az geliyor bi kanaldan
    denemediğim birşey kalmadı orjınal kablo şarj aletı sonuç aynı telefona reset attıgımda kulaklıkta sorun olmuyor 50 defa tak çıakr sorun yok nezman şarj etmeye başlıyorum açıkken tabi birkere usb portunu çıkar tak gormuyor kulaklıgı gerı taktıgımda onuda gormuyor taki reset atana kadar reset atıyorum pc ye baglıyorum pc de gormuyor telefonu anlamadım gitti bi kaç yere sordum biri yazılım la duzelır dedi bi diyeri şarj entegresı patlamıştr dedı... garantısı bitti bekleyın derken? yenı yazılımı mı kast edıyorsunuz.
  • chavoo C kullanıcısına yanıt
    Kardeş sendeki sorunda çok ilginç. En son çare yazılım yükle yinede olmazsa yapacak birşey yok. Yazılım yüklemek için servise para vermene gerek yok. Çok basit bir işlem.

• quote:

Orijinalden alıntı: blkgl

Kardeş sendeki sorunda çok ilginç. En son çare yazılım yükle yinede olmazsa yapacak birşey yok. Yazılım yüklemek için servise para vermene gerek yok. Çok basit bir işlem.
    Kardeş sorma ya böyle bi sorun hata yok ya adam yazılıma 100 tl dedi nasıl atabilirim ben yazılım yalnız söylede bi sorun var pc görmüyor teli pc bağlamadan atabilirmiyimki .nasıl atıldığına dair bi bilgi yardım rehberi varmı ilgi alakan içinde teşekkürler.

Yazılım bilgisinden yazılım numarasını yazar mısın. Birde tek hat mı çift hat mı.

yazılım numarası 2,33,401,19

çift hatlı

cid:HTC__J15
    öncelikle her ihtimale karşı(bootloader kilidi açık değilse) geliştirici seçeneklerinden "OEM kilit açmayı" aktif edin.

linkteki RUU dosyasını indirin.
    https://androidfilehost.com/?fid=673956719939818418

indirdiğin RUU'yu 2PZCIMG.zip olarak yeniden adlandır
    2PZCIMG.zip dosyasını SD kartın kök dizinine kopyalayın
    telefonu kapatıp sd kartı takın
    telefonu download mode da başlatın(ses kısma ve güç tuşuna birlikte basarak)
    RUU flaşını onaylamak için Ses Açma düğmesine basın

kaynak;
    https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=72425224&postcount=5
    https://forum.xda-developers.com/u11/how-to/collection-htcu-u11-ruu-firmware-t3612048

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blkgl -- 10 Nisan 2019; 13:8:10 >

İlgi alakan için çok Sağol şimdi ben pc ye bağlanamıyorum bu dosyayı telefona indirip yapabilirmiyim birde harici sd kartmı gerekli bu yazılım benım şuanki yazılımımdan yüksekmı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chavoo -- 10 Nisan 2019; 19:16:32 >
    Bu yöntemde telefonu bilgisayara bağlamıyorsun zaten. Dosyayı bilgisayara indirip, ismini değiştirip hafıza kartına atıyorsun. Hafıza kartını telefona takıp yazılımı yüklüyorsun. Dosyayı telefona indirip yükleme şeklinde bir yöntem yok.

Yazılım numarası sendeki versiyonun bir düşüğü. Yazılımı yükledikten sonra gelecek güncelleme ile tekrar şuanki versiyon olacak.

çok teşekkür ederim ilk iş bi hafıza kartı almak hemen denicem ozaman bu yöntem makınayı root lamaklada alakası yok demi.
    Rica ederim. Bu yöntemle cihaza, üzerindeki orijinal yazılım yükleniyor. Root atmamış oluyoruz. Ayrıca bu yöntem cihazı garanti dışı da bırakmaz. Cihaz üzerinde hiçbir değişiklik yapmadan birebir orijinal yazılımı tekrar yüklemiş olacağız.

Bu arada tekrar hatırlatayım. İşlemlere başlamadan önce her ihtimale karşı geliştirici seçeneklerinden OEM kilit açma seçeneğini aktif edin. Bir terslik olursa bootloader kilidini açmak gerekebilir.

• 1)Beyler benim cihazın home tuşu ve parmak izi bozuk. Yedek parçasını Türkiye de bulabilir miyim ve değişitirirsem düzgün çalışır mı?
    2.) Ön cam kırık yedek parçasını alıp kendim değiştirebilir miyim.yani basit mi zor mu?

Tmm dır açıcam oemide aldım bi kart 2gb lik akşam denicem inş şarj sorunu çözülür çözülmese şarj entegresi patlamıştır artık

• Tek hatlı modelin mid numarasını değiştirip çift hatlı stok rom yüklesek olur mu acaba. Bilgisi olan veya deneyen var mı.

Olmaz. Daha önce bu sorun bayağı yaşandı çünkü. Çift hatlı modellere Türkiye romu yükleyip yani cid no yu m27 yapıp telefon sattılar. Ve alan arkadaşlar mağdur oldu. Güncelleme gelmiyordu. Kimi servise verdi. Kimi s off olup cidi kendi değiştirdi vs...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Yazılımla alakalı birşey değil Şarj + mikrofon + titreşim boardi var altta o gitmiş ben bulamadım yan sanayi taktım işe yaramadı aynı şekilde kullanıyorum cihazı şarja tak yeniden başlat.. Yazılımlik birşey değil

• HTC 10 İle Çekildi

*****HTC U11 Kulübü*****

HTC U11'le çekildi yukarıdaki 😄
    *****HTC U11 Kulübü*****

• Bugün arkadaş kullandığı mate 10 pro kulakligini verdi gerçekten muazzam bas var kullandığım kulakliktandanda sesi yüksek acaba benim kulakligimami bişey oldu yoksa bu arkadaşın verdiği kulaklikmi iyi bilemedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 443444445446447
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.