Şimdi Ara

*****HTC U11 Kulübü***** (440. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.102
Cevap
58
Favori
421.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 438439440441442
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Klavyede yazı yazarken veya sayfayı aşağı kaydırırken bazen üst çekmece kendiliğinden aşağı iniyor. Neden böyle. Bu yazılımsal mı yoksa ekranda sorun mu var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blkgl -- 27 Şubat 2019; 23:40:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blkgl B kullanıcısına yanıt
    Ana ekranda iken yukarıdan aşağıya kaydirinca bildirim çubuğu aşağı iniyor. Ama klavye açıkken hiç denk gelmedi bana.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lawyer25 kullanıcısına yanıt
    Anaekrandayken öyle zaten. Bendeki durum mesela Chrome dayken oluyor. Sürekli olmuyor ama oluyor. Birde klavyede yazı yazarken. Genelde yazı yazmaya başladığım zaman oluyor.

Ilginç. Yazılımsal olsa başka kullanıcılarda da olurdu. Farklı bi problem olabilir...

• Senelerdir çoğunlukla Smart Launcher, zaman zaman da Nova Launcher kullanırım. Şu aralar telefonu alalı 1 sene oldu, biraz da kendi ara yüzüyle kullanayım dedim ama bir sorum olacak. Play store'dan yüklediğimiz icon packleri normal arayüzde kullanabiliyor muyuz acaba?

• Facebook ve mes. Cihazdan nasıl kaldıra biliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: y_urtsev

Facebook ve mes. Cihazdan nasıl kaldıra biliriz
    Cihazdan tamamen kaldirmak icin rootlanmali diye biliyorum.

Ama devre disi birakabilirsiniz.

Telefonu güncelledikten sonra düzeldi. Telefonun cid numarasını değiştirip oreo ya geçtim. Telefon çok daha akıcı oldu. Taiwan a şimdilik çevirmedim. En son haziran 2017 güvenlik düzeyi. Sendeki hangi ayda.

Kasım ayı...

• https://bundle.app/x7qNUnc9
    😢

• blackberry gibi kaybolup sönecek piyasadan maalesef 😔

• vesselam510 V kullanıcısına yanıt
    bana biri ornek on kamera fotosu atabilir mi benim kamerada sorun varda karsılastırcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxrealxxx -- 5 Mart 2019; 21:21:23 >
  • *****HTC U11 Kulübü*****
    *****HTC U11 Kulübü*****

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi picasso16 -- 14 Mart 2019; 1:30:5 >

• Elinde HTC U11 dark blue rengi sim kart tepsisi olan var mı? Satmak isteyen?
    U12 plus almayı düşünüyordum. Bu iyi olmadı.

Yazık edersin. Ben kaç aydır bas bas bağırıyorum. Bu saatten sonra htc alınmaz diye. Gitmeden şu bizim güncellemeyi vereydi bari :(

• HTC U 11 KULLANIYORUM,DAHA ÖNCEDE BU SIKINTIMI DİLE GETİRDİM SORUNU HALA ÇÖZEMEDİM,RESİM ÇEKERKEN NEKADAR DİKKAT EDERSEM EDEYİM HAFİF TİTREMELİ ÇEKİYOR NET ÇEKMİYOR TEKRAR ÇEKMEK ZORUNDA KALIYORUM,BU SORUNU YAŞAYAN ÇÖZEN VARMI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hikoxxx123 -- 6 Mart 2019; 18:13:38 >
  • iki sorum var. Rus cid'e güncelleme ne zaman geliyor ve en iyi kamera hangisi? Google camera dünya kadar çeşidini kullandım ama portre modunda bir iki basmada kapanıyor program. Kac tane denediysem aynı. Bir de portre modunu yine ayri klasör gibi görüyor kamera vs gibi ana albüme atmıyor tek tek sayısız klasör oluşturuyor. Htc git gide piyasada biterken biraz daha kullanılacak hale gelsin madem telefon...

• Arkadaslar tuketici hakem heyetinin sonucu bugun geldi. Kazandim. Beni kandirmaya calisan seref yoksunlari telefonu alacaklar ve misline bedel verecekler.

Htc u11 birakmak zorunda kaliyorum. Halbuki cihazi cok sevmistim ama yapacak bir sey yok.

Sizce hangi cihaza geceyim. 2900tl verecekler ustune biraz daha ekleyip yeni bir cihaz almayi dusunuyorum

Aklimda lg v30plus var ama arada kaldim. sizce ne yapayim? Baska tavsiyesi olan var mi?

• Fakirdepocu kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı neydi hocam? Lg ve htc ye bulaşmayın. Garanti olayına çok takilmazsan one plus 6t al derim ben. Riske girmek istemiyorsan da samsung ya da Huawei ye bakacaksın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lawyer25 -- 7 Mart 2019; 19:50:12 >
  • 
Sayfa: önceki 438439440441442
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.