Şimdi Ara

*****HTC U11 Kulübü***** (438. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.102
Cevap
58
Favori
421.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 436437438439440
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lawyer25

Imei atılıyor mu diye sormuş hocam naaptin :)
    Üstteki mesaja cevap verecektim yanlis alinti yapmisim hocam. Biraz da icim dolmus apple a karsi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ikinci el u11 aldım. 128gb/6gb. android 7.1.1. android 8 e güncellenmiyor. güncelleme yok diyor. neden böyle. ne yapmam lazım.
  • blkgl B kullanıcısına yanıt
    Geçen senelerde bu problemle karşılaşan çok arkadaş olmuştu forumda. Cihazın cid numarasıyla oynanmıştır muhtemelen. Cid no-yazılım no uyumsuzluğu...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lawyer25 kullanıcısına yanıt
    hocam cihaz s-off ve locked durumda. üzerindeki yazılım 401 avrupa yazılımı. cid numarasına bakmadım ama muhtemelen dediğiniz gibidir. garantisi olduğu için oynamakta istemiyorum. servise mi götürmek lazım.
    İthalatçı Delta garantili mi? Başka servisler bakmıyor çünkü bildiğim kadarıyla...

Evet delta garantili. Hocam birşey daha soracağım. Arka kamerayı açıp kulağımı kameraya dayayınca kameradan ses geliyor. Seside tarif edemiyorum uğultu gibi ses. Veya hoparlörün sesini açarsın müzik çıkmadığı zaman hoparlörün kendisinden hafif bir ses gelirya ona benziyor gibi. Bu normal mi.

Peki şeyi farkettiniz mi? Müzik çalarken aynı anda kamerayı açtığınızda burnunuza tuhaf kokular geliyor :))) alemsiniz yaa. Yani bunları yakalamak sağlıklı insanların yapacağı şeyler değil hocam. Bu kadar enine boyuna cihaz incelenip dinlenmez ki ama yaa :))

ya sende bir alemsin :) devamını okumasam deneyecektim sanırım :)) bende tesadüfen farkettim. gece çok sessizdi sanırım öyle telefonu kurcalarken farkettim. birde telefon yüzüme yakındı. kamerayı açınca ses duydum. ilk başta telefondan geldiğini düşünmedim ama sonra telefonu kulağıma dayayınca kameradan geliyormuş. sende baksanya merak ettim.
    bende de aynı ses geliyor hocam ama o ses ois ile alakalı , kamerayı açınca zaten bi klik sesi çıkıyor ois devreye giriyor , uğultu da ondan geliyordur

• mhmtkrgzzz kullanıcısına yanıt
    muhtemelen dediğin gibi ois ten geliyordur. demekki bu durum normal. rahatlamış oldum. sağol.
  • Arkadaşlar pubg de dokunamtik sorunu yaşayan var mı? Acaba ekran koruyucudan mı yoksa kronik bir sorun mu?

• pubg de ve genellikle klavyede sorun yaşıyorum ben , ama benim kronik sorun solar red modeli , iznim bitince Isparta delta servise vereceğim *****HTC U11 Kulübü***** resimde belli oluyor zaten çizgilerden

• quote:

Orijinalden alıntı: mhmtkrgzzz

pubg de ve genellikle klavyede sorun yaşıyorum ben , ama benim kronik sorun solar red modeli , iznim bitince Isparta delta servise vereceğim resimde belli oluyor zaten çizgilerden
    Benimde klavyede sorun var. Bu telefonun kronik problemi mi yani? Servise vermeli miyim?

• kronik hocam tamamen panelle alakalı, telefonun sol tarafında açıklık oluyor, genellikle alt tarafta gözüküyor sorun , ben servise vereceğim sonuçta benle alakalı bir durum değil ya paneli değişir onarırlar ya da para iadesi mi olur ne olur bilemiyorum , oyunda ve klavyeyle yazarken özellikle çok can sıkıyor , youtubede istemsiz videolar açılıyor Instagram'da falan istem dışı beğeniler yapıyorum bu sorun yüzünden, soğuk havalarda daha çok oluyor bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhmtkrgzzz -- 13 Şubat 2019; 19:53:1 >
  • quote:

kronik hocam tamamen panelle alakalı, telefonun sol tarafında açıklık oluyor, genellikle alt tarafta gözüküyor sorun , ben servise vereceğim sonuçta benle alakalı bir durum değil ya paneli değişir onarırlar ya da para iadesi mi olur ne olur bilemiyorum , oyunda ve klavyeyle yazarken özellikle çok can sıkıyor , youtubede istemsiz videolar açılıyor Instagram'da falan istem dışı beğeniler yapıyorum bu sorun yüzünden, soğuk havalarda daha çok oluyor bu arada
    Peki tüm kullanıcılarda var mı bu sorun? Htc 10 da sadece belirli panellerde sorunlar vardi. Eger dediginiz gibiyse tum cihazlar can sıkıcı gerçekten.
  • tüm cihazlarda değil , en çok solar red sürümünde varmış , diğer sürümlerde de tek tük yaşayanlar var , ben bayadır takip ediyorum yazılımsal diyip hard reset atan bile var ama hepsi son çareyi servisin paneli değiştirmesiyle çözmüşler

• quote:

tüm cihazlarda değil , en çok solar red sürümünde varmış , diğer sürümlerde de tek tük yaşayanlar var , ben bayadır takip ediyorum yazılımsal diyip hard reset atan bile var ama hepsi son çareyi servisin paneli değiştirmesiyle çözmüşler
    Ben de birkac gun once siyah modelini aldim, ayni sorunlar bende de var. Servise yollamak en iyisi galiba.
  • aynen hocam çok can sıkıcı bi durum

• Pieden ses seda yok halâ, var mı istihbarat falan alan

• server06 S kullanıcısına yanıt
    Maalesef. Şu tarihte vereceğiz diye bişey de demiyorlar. Bekliyoruz bakalım...

• 
Sayfa: önceki 436437438439440
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.