Şimdi Ara

*****HTC U11 Kulübü***** (437. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.102
Cevap
58
Favori
421.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 435436437438439
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Elbet beğenmeyen kısımlar oluyor , u11 oreo güncellendiğinde 6-7 ay sorun çıktı mı sizde ? Zaten 6-7 aya bütün bölgelere anca dağıtıldı sürüm , sorun çıkıyorsa dağıtım gecikmesi vs bundan çıkıyor zaten , sorun o da değil ya bir sorunum olduğunda canlı sohbetle bile iletişime geçemiyorum ticket atıyorum dönüş yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mhmtkrgzzz kullanıcısına yanıt
    O vatandaş yeni almış galiba u11 i ; evvelinden pek haberi yok :) neyse kimin ne düşündüğünün önemi yok. Derdimiz pie güncellemesini bi an önce sorunsuz bi şekilde almak ; htc nalları dikmeden :)

• lawyer25 kullanıcısına yanıt
    Hocam vallahi bi oreo güncellemesi almak için cid mi değiştirmek için uğraşmadım, dosyaları kendim yükleyip kendim kurdum güncellemeyi sonunda uğraşa uğraşa , ama millete göre güncelleme sorunsuz sıkıntısız :)

• mhmtkrgzzz kullanıcısına yanıt
    Bakmayın kimseye. 1.5-2 senedir burda birlikteyiz. Birbirimizi de biliyoruz htc yi de. Gerisi laf-ı güzaf...

Çok doğru 👍

• Evet Vatandaş U11i yeni aldı,;) Marka fanı da değilim. CİD konusunda markanın ayıbı saçmalık. HTC alan Google da markayı tamamen bitirmek için almış.
    Android 9u inceledim aman aman birşey yok.Bunları yazmak için 2yıllık olmaya birbirimizi tanımamıza gerek yok;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    geç gördüm biraz ama teşekkür ederim hocam
  • Ben HTC ye ayrı su insanlara ayrı üzülüyorum bir yandan diyorum ki insanların suçu yok tamamen HTC nin kendi reklam ve pazarlaması yüzünden ama bir yandan da diyorum ki araştırın kardeşim marka bakmayın her şey marka reklam değil, araştırın ve alın. HTC u11 ı ikinci el aldım 9 ay daha garantisi var ve 1800 lira gibi bir paraya aldım. Telefonu aldığımda mediamarkt teki çalışan bile dalga geçti ve bizimkiler benimle ayrı dalga geçti ama 2 aydır kullanıyorum bu paraya bu telefonu aldığıma şimdi inanmıyorlar. Hatta iPhone kullanan yengem bile şu an 2. El HTC alacak sırf kamerası yüzünden. İPhone ve muadili telefonlar daha kötü özellikle 4000 liralardayken bu telefonun 2000 lira olup insanların bu kadar kör olmasını aklım almıyor ama yine söylüyorum yüzde 70 HTC nin tamamen kendini geri çekmesi ve reklam yapmaması yüzünden oluyor bu. Bakın Huawei pazara nasıl girdi resmen gözümüze sokuyorlar reklamlarını. Biraz fiyat inceltmesi ve biraz reklam çoğalması bu işi götürür Bu telefon firmasının göz göre göre bu hale gelmesini aklım almıyor.

• Arkadaşlar telefonu bazen şarjda kullandım, bazen yarıda çekip aldım bu bataryama fazla bir zararda bulunmuş olabilir mi,ekran sürem 5 saat civarı bazen 4,45 e düşüyor bu normalmi

• Ben günlerdir saatlerce pubg oynadım şarjda da oynadım fulleyince cikardim da oynadım 2 aydır haftasonları akşam 10 dan sabah 5 lere kadar full oynadım. Benim de 5.5 saatlerden 4 saate düştü ama yine on numara :D

• Güvenlik yamasindan sonra ekran güneşte hiç gorunmemeye başladı varmı başına böyle bir durum gelen bu arada şarjda (bı ara çakma bir şarj aleti ile ettim 10-15 gun) ondanmidir yoksa batarya özelliğini mi yitirdi ne yaptı bende 7-8 saatlerden 5-6 saatlere dustum

• Arkadaşlar volte yi nasıl açabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2EF209ABE -- 9 Şubat 2019; 22:49:0 >
  • Turkcell olup volte kullanabilen var mı u11 de?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2EF209ABE -- 9 Şubat 2019; 23:6:27 >
  • Cihaz, operatörlerin hiçbirinin volte destekli cihazlar listesinde yok. Operatörler genelde kendilerinin sattıkları cihazlarda bu hizmeti sağlıyorlar. Dolayısıyla biz kullanıcılar bu ayarı aktiflestiremiyoruz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lawyer25 -- 10 Şubat 2019; 2:52:23 >
  • Neyse cok da hayati bir sey degil zaten.

• Arkadaşlar bu HTC u11 ve plus modeline imei atılıyor mu?

• volte desteği yok ama , bazen aramalarda arama ekranının sağ bölümünde HD simgesi gözüküyor bende

• Oguzmedia kullanıcısına yanıt
    Oğlum 1 bardak suyu telefonun üstüne döktü, birşey olmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: ffrisby

Arkadaşlar bu HTC u11 ve plus modeline imei atılıyor mu?
    iPhone 7 ve u11 i ayni anda kullaniyorum. İnanin iPhone 7 bu telefonun yanından bile geçemez. Henüz iki gündür aldım. Daha öncede htc kullandığın için alışkınım zaten. iPhone da volte varda ne oluyor ki? Aramalarda sürekli kesiliyor, şebeke kopup duruyor. Turkcell hattımla her iki telefonda da speed test yaptım iPhone da 40 mbit alirken htc u11 de 65 mbit aldim. Wifi ile video izlerken iPhone da 1080p de zar zor aciyor ama bunda 2k yi rahatlikla aciyor.

• Imei atılıyor mu diye sormuş hocam naaptin :)

• 
Sayfa: önceki 435436437438439
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.