Şimdi Ara

*****HTC U11 Kulübü***** (431. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.102
Cevap
58
Favori
421.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 429430431432433
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim belirli bir bütçem vardı . Android deneyimlemek istiyordum bütçeme uyan cihazlar OnePlus 5 , xiaomi mi 6 , note 7 FE(1800TL'idi), Huawei p10 plus ve HTC u11 vardı . OnePlus 5 de jelly effect vardı kronik xiaomi mı 6 da ekran gidiyordu saçma sapan. Note 7 de hat sorunu vardı p10 plus ta ısınma sorunu sonra HTC forumuna geldim kimse bir şeyden şikayet etmiyor. Sorunsuz bir cihaz deneyimlemek için u11 I seçtim ilk zamanlar kameradan feragat edeceğimi düşünüyordum . Lakin aksine beni yanılttı kulaklık performansı olsun kamera performansı olsun o yılın tüm telefonlarından iyiydi. Hala çok şükür bir sorun yaşatmadı ve iyi ki 6000 lira bayılıp iPhone x almadım çünkü hatırlarsınız ilk çıktığında bir ton yazılımsal sorun vardı sıcaktan soğuğa çıkınca ekran çalışmıyordu yeşil çizgi çıkıyordu ekranda . Oyun oynarken reboot oluyordu ben 2017 yılının amiral gemilerinin çok sorunlu olduğunu düşünüyorum. U11'i htc çıkış kapısı olarak gördü sanırım. Lakin istediği kadar satış yapamadı bu yüzden yazılım desteğinde sorunlar yaşatıyor batma evresinde olan bir firma tek pencereden bakmamak gerekiyor olaylara. En azından kullanıcısını üzmedi ve android 9 sözünü verdi benim için HTC bu sözünü de tutsun marka bakımından bir sorunum kalmaz. Birde Samsung kullanıcısı olduğunuzu düşünün note 7 aldınız patladı sonrasında toplandı Samsung kullanıcıları bakın Samsung hatasını düzeltti patlayan telefonları topladı para iadesi yaptı dediler . HTC ise batma evresinde olan bir firma ekibi Google'a sattı güncellemeleri bir kaç ay geç alıyorsak yada güncelleme bakımından bir kaç sorun yaşıyorsak ne önemi var ? Güvenlik yaması çok önemli bir şey mi sanki . Bence bir güncelleme yollayıp telefonları yavaşlatsınlar sonra kullanıcılar yenisini alsın ne firma batar nede kimse yeni telefon almak için bahane arar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ha aramızda çok büyük iş adamları vardır çok büyük sırlar taşıyordur telefonunda ona hak veririm . Ama normal bir kullanıcının telefonundaki bilgiyi çalmak için kim uğraşır . Benim için güvenlik yaması önemsiz sistem güncellemelerini versin kafi.

• v10furkanv10 V kullanıcısına yanıt
    Hocam saygı duyuyorum söylediklerinize. U11 kesinlikle mükemmel bir cihaz. Kullandığım dördüncü htc cihazı bu benim. M8 i babam hâlâ kullanıyor. Htc ye olan bağım çok kuvvetli. Ancak yıldım artık. Sizin için ara güncelleme önemli olmayabilir. Ancak bu güncellemeler müşteriye güven verir. Firmanın cihazın arkasında durduğunu gösterir. Bakın anneme geçen j7 prime aldık. 1050 tl. Cihazın sürümü Android 8.1 ve güvenlik paketi Ekim 2018. Bakın bu orta seviye bir cihaz. Biz ise amiral gemi bir cihaz aldık. Kimine güncelleme geliyor kimine 10 aydır gelmiyor. Böyle saçmalıklarla uğraşıyor müşteriler. Hindistan bölgesi kullanıcıları şu an merakla bekliyor. Acaba Pie güncellemesini alacak mıyız diye. İnsanlara bu işkenceyi yaşatmaya kimsenin hakkı yok. Bu adamlar babamızın oğlu değil. Ücretini verip alıyorsak bizi mağdur etmeyecekler. Zaten hepi topu 2 ana sürüm veriyorlar. Onu da adam gibi versinler bi zahmet. Valla dediğim gibi ben elimden geleni yaptım htc için. Keşke onlar da müşteriye değer verselerdi biraz. Umarım bi an önce toparlanirlar ve müşteri odaklı işler yaparak tekrar hak ettikleri yere gelirler. Ancak benden paso :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• lawyer25 kullanıcısına yanıt
    Söyledikleriniz tabiki doğru şeyler. Sizin HTC geçmişiniz var ben şu anki duruma göre konuştum batmakta olan bir firma için güncelleme gecikmesini normal karşılarım. Ee amiral gemisi aldık tabiki güncellemeler sorunsuz verilmeli umarım HTC nin orta seviye telefon üretme fikri kurtarır . Ve güncellemeleri sorunsuz almaya devam ederiz . Yoksa telefonun alacağı son güncelleme pie olacak üzücü :)

• %50 parlaklık bir ton uygulama yüklü full 4g batarya bir senesini doldurdu inşallah böyle devam eder :D

*****HTC U11 Kulübü*****

• %50 parlaklık 60 GB yakın dolu telefon uygulama ve oyun ile batarya bir senesini doldurdu inşallah böyle devam eder :D

*****HTC U11 Kulübü*****

• Ya arkadaşlar bana kızmayın ama ben bu güncelleme olayını hiç sevmiyorum güncelleme diye delirenlere de anlam veremiyorum arkadaşlar bildiğiniz eski model telefonlara gelen güncellemeler şimdiye kadar hep kötü sonuçla sonlandı yani adamlar bildiğiniz telefonu yavaşlatıyor pilini yavaşlatıyor ve sizi yeni telefona sevk ediyorlar bu bir bir daha iki. Tabi htc u11 e gelecek de Telefkn ucacak düşüncesine neden kapılıyorsunuz. Telefon zaten kaç yıllık telefon ne olmasını bekliyorsunuz. Firmalar bunu kabul etti zaten yavaşlatma durumunu. Htc u11 ve u11 plus benim gördüğüm en stabil Android telefonlar arasında yani 9.1e gerek var mı bilemiyorum. Kalıbımi basarım u11 e bu güncelleme geldiğinde çok kötü olacak eskisini arayacaksınız.

Sözün özü bence rahat olun htc iyidir :) :)

• W.Klitschko kullanıcısına yanıt
    %85 benm batarya kötü malesef ortalama ekran sürem 4 saat. Full parlaklık kullanırım geceleri hariç. Gündüz çünkü düşük ışıkta ekranı görünmüyor. Mobil veriye pek girmem, oyun oynamam. Haber, forum, whatsap takılırım. Oyunu oynadığım zamanı hesaba katmıyorum :)

• Lg v30 um var, eski telefonum htc one m9

Ben m9 un kulaklığa gelen seste çok daha iyi olduğunu düşünüyorum. Birçok deneme yaptım.

Htc bozdu diyorlar, u11 ile m9 karşılaştırılınca hangisi iyi sizce?

• ugarb kullanıcısına yanıt
    M9 u bilmiyorum ama 10 a göre biraz geride kulaklıkta. Ama piyasadaki mevcut telefonlarla karşılaştırıldığında gayet iyi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lawyer25 -- 29 Aralık 2018; 21:37:58 >
  • S8+ kullanıyorum htc u11 kulaklığı almak istiyorum ama orjinalini piyasada bulamıyorum nerede bulabilirim link verebilir misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: lawyer25

Hayırlısı bakalım. Daha net değil zaten. Babamın telefonun bozulma durumuna göre işte :)) ayrıca Android 9 u almadan şuradan şuraya gitmem :))
    Sar değeri çok yüksek eğer sizin için önemli ise dikkat edin.

Bir OnePlus 5t kullanıcısı

• ffrisby kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam...

• aKMel A kullanıcısına yanıt
    hocam telefonu makul ve mantıklı bir fiyattan verirsen ciddi olarak almayı düşünüyorum.
  • picasso16 kullanıcısına yanıt
    Parlaklık çok farkediyor ben genelde %50 kullanıyorum ekranın 2k olmasından dolayı

• quote:

Orijinalden alıntı: blk

hocam telefonu makul ve mantıklı bir fiyattan verirsen ciddi olarak almayı düşünüyorum.
    Al kullan kardeşim canavar gibi telefon kimsenin doldoluna gelmeyin 4/4 lük cihaz.

• Test Sonucu %90 çıktı benimde

• blk B kullanıcısına yanıt
    Ön ve arka camı kırık olan telefon muydu bu? Fiyat konusuna dikkat edin hocam. Daha durumun ne olduğundan habersiz olup da al kullan diyen faydasız yorumlardan uzak durmanızda fayda var :))

• v10furkanv10 V kullanıcısına yanıt
    Ekran tam parlaklıkda değilse güneşte zor görünüyor. Evde gün içinde çoğunlukla tam değil yine de performans böyle. Bari şarjı az gidiyor kulaklık jackım olsaydı

• lawyer25 kullanıcısına yanıt
    evet hocam. telefonun sahibi arkadaş herhangi bir sorunu olmadığını söylemişti. ekran değişim ücreti çok fazla olduğu için satabileceğini söylemişti. bende de sıvı temaslı u11 var. ekran kasa çok temiz. ama ekranın çalışıp çalışmadığını bilmiyorum. onun için arkadaştaki telefonu almayı düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 429430431432433
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.