Şimdi Ara

*****HTC U11 Kulübü***** (404. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.102
Cevap
58
Favori
421.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 402403404405406
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kırılmaz cam için kavisli ekran full kaplama bulmak zor kavis tarafında açıklık oluyor ama spigen şeffaf kılıfla birlikte kullanılırsa o açıklar kapanıyor bu yüzden kırılmaz cam üzerinde fazla düşünmeyin uygunu neyse alın geçin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • b_b_b kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam evet ekran koruyucu çok ince zaten amaç çiziklerden falan kurtarmak gerisi pek önemli değil,
    Telefonu keyifle kullanman dileğiyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavi_dünya -- 5 Eylül 2018; 15:52:1 >
  • Arkadaslar kulaklikta sikinti yasiyorum. Arada taniyor arada tanimiyor. Tanimasi icin iyice iteliyorum. Sarj yuvasi boxuk diyecegim ama sarj ederken herhangi bir sikinti yasamiyorum sadece kulaklikta yasiyorum bu sorunu.

Cozumu bilen var mi?

• YouTube için gece modu geldi sonunda ; ios a aylar öncesinden gelmiş olsa da... :)
    *****HTC U11 Kulübü*****

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lawyer25 -- 6 Eylül 2018; 11:17:59 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fakirdepocu

Ayrica kutudan cikan kilifa tam guvenemedim.

Sizce bu kilif nasil

https://www.hepsiburada.com/spigen-htc-u11-kilif-liquid-crystal-4-tarafi-tam-koruma-h11cs21939-p-HBV00000815B2?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.elk.telefon-aksesuar.pla&gclid=CjwKCAjw_b3cBRByEiwAdG8Wqp3TtWO04_uqxKuUiJOtJjQAL5G5ACpqCLtT5dH6jV66pf2UF5JkXBoCRtsQAvD_BwE#reviews
    1 senedir kullanıyorum süper kalite ve muhteşem koruyucu bir kılıf ancak 2-3 ay sonra kahverengine doğru kararmaya başlıyor..

• Fakirdepocu kullanıcısına yanıt
    6 aydir mullaniyorum zirh gibi .. Parmak izi birakmiyo seffaf kiliflara gore.. Ama biraz kalinlastiriyor aklinda olsn

usb audio player mi kullanıyorsunuz ?

hocam bu telefona alacağın en sağlam şeffaf kılıf bu, düşünme al bence

• bişey farkettim şarj cihazım prize takılıyken ve çıkarttığım zaman hafif bir ses geliyor normal mi durum mudur acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: mhmtkrgzzz

usb audio player mi kullanıyorsunuz ?
    Usb audio player derken ?

Uygulama olani kastediyorsaniz hayir onu kullanmiyorum. Muzikleri spotifydan dinliyorum.

• Tesekkurler cevaplar icin.

Kalin olmasi fazla sikinti degil ya. Telefona bir sey olmasin yeter. Su muhabbeti yuzunden streslendim bir de camla filan ugrasmayayim.

google play de öyle bir uygulama var, o yüklüyken diğer uygulamalardan müzik açınca ses vermiyordu silmiştim bende

Ben de spigen rugged armor kullanıyorum. Şeffaf olan zamanla sararıyor dedikleri ve daha sağlam olduğunu düşündüğüm için bunu aldım.

Arkadaşlara bir sorum olsun, bu kılıf ile kırılmaz cam olmadan kullansam ne kadar koruyucu olur, var mı tecrübesi olan?

• Bence gerek yok cizilir

• quote:

Orijinalden alıntı: mhmtkrgzzz

google play de öyle bir uygulama var, o yüklüyken diğer uygulamalardan müzik açınca ses vermiyordu silmiştim bende
    Hocam sikinti yuvasinda heralde. Elimle biraz fazla bastirarak iteleyince algiliyor onun disinda algilamiyor

• Ahize sesinden rahatsız olan varmı ara sıra cızırtı geliyor ve telefonun arka kapak kısmının ortasında muhtemel haporlör geçişi yada boşluğu var titreşim oluyor, m7 den sonra kulaklık ve ahize konuşma farklı geldi bazen ne dediği anlaşılmıyor karşı tarafın

• ugurbjk35 U kullanıcısına yanıt
    Hocam cızırtı bende de oluyor,benimde cihazın sol tarafı çerçevesinde sağ tarafa göre hafif açık boşluk var, tırnakla dokunduğunda ekrana ve arka tarafa titriyor ekran tuhaf bir ses geliyor sağ tarafa aynısını yapınca tok ses geliyor
    Edit: reddit forumlarını gezdim herkeste var sol tarafta ekran ve kasa açıklığı , dokunmatik hassasiyeti sorununa kadar yol açmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhmtkrgzzz -- 7 Eylül 2018; 23:56:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmxa

Ben de spigen rugged armor kullanıyorum. Şeffaf olan zamanla sararıyor dedikleri ve daha sağlam olduğunu düşündüğüm için bunu aldım.

Arkadaşlara bir sorum olsun, bu kılıf ile kırılmaz cam olmadan kullansam ne kadar koruyucu olur, var mı tecrübesi olan?
    Ben baya jelatinsiz kullandım

Çizik olmadı olmazda darbe almadı sürece ama cam yağlı kirli el yüzünden buğulanmaya başladı

• İyi forumlar arkadaşlar. Dün itibarıyla u11 Türkiye garantili cihazla aranıza katıldım, işlerim sebebiyle henüz sim kartı takıp teli kullanmaya başlamadım. Sizden ricam Huawei cihazdaki tüm kişisel verilerimi kişiler, mail, msj, resim müzik... gibi u1e en kolay yoldan nasıl taşırım, Huawei deki hafıza kartındaki yedeklerimi bu cihaz görürmü ve u11 de dosya yöneticisi olmayışının eksilerini nasıl kapatabiliim.. Şimdide sağolun

• 
Sayfa: önceki 402403404405406
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.