Şimdi Ara

*****HTC U11 Kulübü***** (397. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.102
Cevap
58
Favori
421.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ahmetdemirci kullanıcısına yanıt
    güncellemenin neresi farklı anlamadım hocam

• mhmtkrgzzz kullanıcısına yanıt
    Yukarda arkadaşın aldığı sürümden daha eski sürüm gelmis bize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetdemirci -- 23 Ağustos 2018; 15:50:1 >
  • Ona 2.42.617.7 gelmis bize 2.42.400.7

• 2.33.401.10 Haziran güncellemesi ismiyle gelmiş ama Haziran ayında. Ne kadar kontrol etsem de bir hareket yok.
    Eski değil. 2.42 den sonraki üç haneli kısım, bölgeyi ifade eder htc yazılımlarinda. 617 Amerika bölgesi, 400 ise hindistan, honkong bölgesine ait sku değerlerini ifade eder...

• Arkadaşlar merhaba. Telefonumu deniz suyuna sokmuştum. İlk 6 gün hiç açılmadı şarj da almıyordur. Servise gönderdim orada açılacağı tutmuş. Tekrar istedim telefonu, geldiğinde yine kafayı yemiş bir vaziyetteydi. Tekrar gönderdim 2742 TL masraf çıkarttılar. Telefonu aldım öylece. Şu anda tek sorunu arka kamerası ve flaşı çalışmıyor bir de hızlı şarj almıyor ve kulaklık takınca gelip gidiyor ses. Açıp baktım arkadaki plastik erimiş biraz zaten ilk şarja takınca çok fazla ısınmıştı. Anakart hasar gördüğü için mi kamera çalışmıyor sizce? Telefon arka kamerayı ve flaşı görmüyor hiç yokmuş gibi davranıyor. Ne yapmak lazım biliyor musunuz? Bir de bunu bu şekilde satın almak isteyen var mı aranızda :D çok güzel telefon aynısından tekrar alacağım benim için müzik önemliydi o yüzden kullanmaya devam edemem bu şekilde
    aynı hocam, bölgeler farklı olduğu için sayılar farklı, haziran güvenlik yaması herkesin

• pckopat05 P kullanıcısına yanıt
    Servisin yaptığı ahlaksızlıgin daniskasi. Biz bu telefonu tamir edemiyoruz o yüzden yenisini satalım diyeceklerine tamir ücreti olarak sıfır telefon parası istemisler. Belki de tamir olsa o kadar ücret bile cikmaz. Fakat ülkemizde böyle servisler herkesi super saf sandıkları için kandırma pesindeler. Bence servis dışında yaptırmayi deneyin. Yada HTC ana firma servisinde ücretli yaptırmayı. Yenisini almaktan daha hesapliya gelir diye düşünüyorum. Sonuçta sadece kamera çalışmıyorsa kamera modülü arizalanmistir.

• Merhaba arkadaşlar. Telefonu sipariş verdim, pazartesi elime geçer muhtemelen.

Kılıf olarak spigen rugged armor almayı düşünüyorum. Şeffaf olan daha hoş dursa da koruma açısından rugged armor daha sağlam göründü gözüme. Siz ne düşünüyorsunuz?

Bu spigen kılıflara ekran koruyucu camların uymadığına dair yorumlar var hepsiburadada, doğru mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba ben bu kılıfı 9 aydır ekran koruyucu ile kullanıyorum. Kılıf oldukça iyi koruyor lakin telefonu biraz kalın ve ağır yapıyor. Full kaplama ekran koruyucu almadığınız sürece sorun olmaz.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-EBF85AD14

Merhaba arkadaşlar. Telefonu sipariş verdim, pazartesi elime geçer muhtemelen.

Kılıf olarak spigen rugged armor almayı düşünüyorum. Şeffaf olan daha hoş dursa da koruma açısından rugged armor daha sağlam göründü gözüme. Siz ne düşünüyorsunuz?

Bu spigen kılıflara ekran koruyucu camların uymadığına dair yorumlar var hepsiburadada, doğru mu?
    Ben kutusundaki şeffaf kılıf ile kullanıyorum ve ekran koruyucu yok

İşiniz ağır ise kalın kıluf jelatin takın ben 9 aydır kutudaki.kılıf ve jelatinsiz kullandım arada nano jelatin taktım çıkardım çizik falan olmadı dediğim gibi.sakar biri.iseniz kalın kılıf takın derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Anakartta problem olduğunu düşünüyorum hocam. Arka kapağını açmış servis onu bile tam yapıştırmamışlar elimle açabiliyorum boşluk var bir sürü. Ayrıca akşam fark ettim, öndeki ışık sensörü de çalışmıyor otomatik parlaklık ayarlamıyor arama sırasında kulağa kapatınca ekran kapanmıyor. Nasıl olduysa ana kartta bazı hasarlar var sanırım. Değiştirmeye kalksam bin liradan aşağı yapmaz kimse ve güzel olur mu bilmiyorum.
  • Bana da lazım olan mikrofon ve usb soket kısmı. Ekranı değiştirmek ikinci planım. Şarjda sorun olmasa alırdım

• quote:

Orijinalden alıntı: pckopat05

Anakartta problem olduğunu düşünüyorum hocam. Arka kapağını açmış servis onu bile tam yapıştırmamışlar elimle açabiliyorum boşluk var bir sürü. Ayrıca akşam fark ettim, öndeki ışık sensörü de çalışmıyor otomatik parlaklık ayarlamıyor arama sırasında kulağa kapatınca ekran kapanmıyor. Nasıl olduysa ana kartta bazı hasarlar var sanırım. Değiştirmeye kalksam bin liradan aşağı yapmaz kimse ve güzel olur mu bilmiyorum.
    Hocam 1000 lira civarina yaptirirsaniz bence gayet iyi. Dolar bu seviyedeyken yeni telefon almak asiri masrafli bir olay olur.

ayni durum bende de oldu. Bana tamir edemeyeceklerini soylediler. 2850 tl karsiliginda yenisini yollayabileceklerini soylediler. Ben de dedim ki neden tamir edemiyorsunuz tamir edin dedim. Cok agir durumdaymis. Son olarak tamir edilemez durumda olduguyla ilgili bir rapor istedim haftaya telefon elime gectigi gibi tuketici hakem heyetine gidecem.

Tamir edilemez durumlarda satici firma bize yenisini temin etmek zorundaymis reddetme gibi bir olaylari yokmus.

Fotograflara baktigim da ana kartta sikinti oldugunu gordum. Anakart icin 2850 tl ile yenisini yollamaya calismalari da delta teknik servisin serefsizligi. Onlardan da sikayetci olacagim.

• quote:

Orijinalden alıntı: pckopat05

Hocam moralinizi bozmak gibi olmasin ama sivi temas etmiş telefonlar malesef düzelmiyor. Mutlaka sorunları tekrarlıyor. Ancak komple anakartın değişmesi falan kurtarabilir bunun içinde yeni telefon parası isterler. Birkaç defa başıma geldiği için biliyorum.

• madem su geçirmezlik sertifikası var bu cihazların, nasıl oluyor da böyle problemler yaşanıyor anlamıyorum

• Arkadaşlar aranıza yeni katıldım siyah HTC Türkiye cihazı aldım ve 7 plus iPhone dan geçtim.

İlk izlenim kamera ses ve stabilizasyon tek kelime ile sahane.androidin iPhonu diye htcye boşuna demiyorlarmis.Spigen kullanılmayan kılıfıniz varsa alınır bilginize.

• En güncel gcam linkini atabilirmisiniz

• 
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.