Şimdi Ara

*****HTC U11 Kulübü***** (380. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.102
Cevap
58
Favori
421.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 378379380381382
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Doğru sonucu vermiyor çok güvenmeyin o programa.
  • Midgardian kullanıcısına yanıt
    Tam olarak doğru olmasa da doğruluk payı vardır diye düşünüyorum. İlk yaptığım zamana göre azalmasının rastlantı olacağını sanmıyorum. Umarım htc 10 ve htc a9'da ki batarya sorunları oluşmaz. Accubattery programını mi5s'de de denemiştim 1 yıl sonra batarya %95 kapasitede gösteriyordu.
  • Patr1 P kullanıcısına yanıt
    Ben bu programi telefon 3 aylıkken kurmuştum o zaman da %92 olarak gösteriyordu. Şuan telefonu alalı 7 ay oldu geçen günlerde yeniden indirdim herhangi bir değişim olmuş mu diye yine %92. Yani 3 ayda %8 inmiş iken 4 ayda hiç mi inmemiş. O yüzden güvenilir bir program değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmetdemirci kullanıcısına yanıt
    Android P ye kadar bişey beklemeyin derim. Onu da 2019 dan önce vermez zaten :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lawyer25 kullanıcısına yanıt
    onu da verirlerse..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetdemirci

onu da verirlerse..
    Android P verecek, HTC en kötü iki ana sürüm veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patr1

Tam olarak doğru olmasa da doğruluk payı vardır diye düşünüyorum. İlk yaptığım zamana göre azalmasının rastlantı olacağını sanmıyorum. Umarım htc 10 ve htc a9'da ki batarya sorunları oluşmaz. Accubattery programını mi5s'de de denemiştim 1 yıl sonra batarya %95 kapasitede gösteriyordu.
    U11'i çift hat ile 10 aydır kullanıyorum, ekran süresi ortalama 6 saatin altına pek düşmedi.
  • sercos kullanıcısına yanıt
    Ben kendi telefonumdaki ekran süresi azaldığı için test etmiştim. Şuanda günde 5-5.5 saat ekran süresi falan alıyorum. İlk aldığım zamanlarda 3 günde 4.5 saat ekran süresi aldığımı hatırlıyorum. 1.5 günde ise 6-7 saat ekran süresi alıyordum. Bu değerler hep wifi üzerinden bu arada. Neyse çok kötüleşirse bataryasını değiştiririz. Ben sizde de düşme var mı diye merak etmiştim. :)
  • Patr1 P kullanıcısına yanıt
    Ekran süresi bende de azaldı şu sıra. 2 günde 7 saat alıyordum ortalama. Şimdi 6 ya anca geliyor . Belki sıcaktan dolayı bataryanın ısınması etkiliyor olabilir bilemiyorum. Ekstra bir şey de yapmıyorum.
  • Arkadaşlar merhaba bsz elektronik ten HTC u11 aldım güncelleme 1 haziran 2017 olarak geçiyor/sizce güncelleme sorunu var mıdır/

bir oncekinde android 8.0 ile geldi ama ondada ölü piksel çıktı geri yolladım.bana yolladıkları cihazda ise 7.1.1surumu var açıkçası ikilimde kaldim, telefonu geri mi yolluyum, güncelleme alamayan sürüm ise uğraşmak istemiyorum

Fikri olan arkadaşlar paylaşır mi? Tşk ettim

• mavi_dünya M kullanıcısına yanıt
    8.0 geldiyse yada herhangi bir güncelleme aldıysa güncelleme sorunu yok demektir. Bu arada hangi gcam versiyonunu kullanıyorsunuz ?

• v10furkanv10 V kullanıcısına yanıt
    Wifi ye bağlamadan bilemem ki güncelleme alıyor yahut almıyor/yeni gönderilen cihaz üzerinde 1 haziran 2017 güncelleme mevcuttur/ama ekranda ölü piksel çıkan cihaz 8.0 idi/ gcam ne onu anlayamadım...

Cihazın cid no sunu cid getter programıyla öğrenebilirsiniz. Apk olarak pc den yükleyin, telefona kablo ile aktarın eğer wifi bağlantısı yapmak istemiyorsanız. Cihazın cid no su ve mevcut yazılım numaraniza bakarak güncelleme problemi olup olmadığını anlayabiliriz...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lawyer25 kullanıcısına yanıt
    Hocam pek anlamam o işlerden görünen o ki telefonu satıcıya geri yollayacağım/riske girmek istemiyorum şimdi wifi baglansam sonra güncelleme almasa daha servise yolluycam.

Ben bu satıcıları da anlamıyorum boyle bir sorunun varlığını biliyor saniz guncellmeden ne diye yollarisiniz bilgi için tşk ettim..

64gb mi 128 mi hangi model ?

• google camera v8

https://drive.google.com/file/d/13PhqwBUZy-9ZURMU5-8hHBZ88Ftw6kAf/view

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • v10furkanv10 V kullanıcısına yanıt
    Hocam Benim ki 128 GB olanından
    Telefonu bugün iade için satıcıya geri yolladım, 8 plus(elma) alcam, o kadar para veriyoruz saçma sapan şeylerle uğraşıyoruz, yada şansızlık gelip beni buluyor...
    Açıkçası HTC yi ne kadar sevsem de bu sefer nasip olmadı diyelim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavi_dünya -- 22 Haziran 2018; 0:5:22 >
    Aynen sizin sanssizliginiz olmuş hocam bende 1 Aralık sizinki baya geride kalmış madem htc yıl bukadar ısrarla istiyorsunuz işinize karışmak gibi olmiyimda 8 plusa vereceğiniz parayla 12+ alın derim yakında gelecektir Türkiye'ye tabiki karar sizin benimki bı öneri sadece hayırlı forumlar

• quote:

Orijinalden alıntı: W.Klitschko

Aynen sizin sanssizliginiz olmuş hocam bende 1 Aralık sizinki baya geride kalmış madem htc yıl bukadar ısrarla istiyorsunuz işinize karışmak gibi olmiyimda 8 plusa vereceğiniz parayla 12+ alın derim yakında gelecektir Türkiye'ye tabiki karar sizin benimki bı öneri sadece hayırlı forumlar
    U12yi onermeyin. Telefon guzel gozukebilir ama bu saatten sonra htc bitmistir.

• Peki böyle dusunmenizi gerektiren nedir hocam

• 
Sayfa: önceki 378379380381382
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.