Şimdi Ara

*****HTC U11 Kulübü***** (379. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.102
Cevap
58
Favori
421.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben aldığımdan beri kullanıyorum hesabım uygulamasını, 7 ve 8 de ancak bi sıkıntı yaşamadım garipmiş hocam..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lawyer25 kullanıcısına yanıt
    Hesabım uugulaması sorunsuz çalışıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazı fazla hirpaladim demek ki ; sistem error vermeye başladı :))

• Pro mod

*****HTC U11 Kulübü*****

*****HTC U11 Kulübü*****

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zkibar82 -- 12 Haziran 2018; 0:52:53 >

• Arkadaşlar merhaba bu telefonun alt kısım ekranında biraz gölge mi var/ilk istediğim telde de vardı satıcıdan Gıcık kapip yolladım/şimdi bzs elektronikten aldım elime ulaştı yine aynı durum var/sanki home tuşu tarafları az gölgeli gibi yada bana öyle geliyor/bilen arkadaş varsa yazsın ona göre cihaza sim kart takıl kullanacagim tşk ettim....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavi_dünya -- 13 Haziran 2018; 11:54:13 >
  • mavi_dünya M kullanıcısına yanıt
    Var evet. Olmayan az kişi var. Facebook grubunda da sordum bunu ilk aldığım zaman. Çoğunda vardı. Yabancı forumlardakiler de var diyor.
  • Midgardian kullanıcısına yanıt
    hocam sorun değildir inşallah/o kadar belli etmiyor ama dikkatli bakınca belli oluyor/ kullanıma sıkıntı çıkar mayacak ise teli kullanım diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavi_dünya -- 13 Haziran 2018; 22:5:10 >
  • mavi_dünya M kullanıcısına yanıt
    Ben 5 aydır kullanıyorum. İlk gün gözüme çarptı ve sordum bir tek bende mi var acaba diye.
    Telefonu kullanın bence. Ben artık farketmiyorum bile orayı. Bir süre sonra göze çarpmıyor ama 2 ay falan bayağı takıntı yapmıştım.
  • Midgardian kullanıcısına yanıt
    İlkin garibime gitti/madem bu durum bana özgü değil kullanalim gitsin/yani bir tane de sırf bu durumdan ötürü geri yolladım/hayırlı olsun inşallah/tşk ettim...

• Arkadaşlar htc uyumlu 3,5 mm kulaklık dönüştürücüsü var mı? Aliexpres ten 2 tane htc uyumlu yazan aldım ama ikisi de uyumsuz çıktı. Alıp da uyumlu link veren olursa sevinirim.
  • Arkadaşlar çekim problemi olan htc u11 dual sim modeli var elimde. Konya'da tamirci yapamadı anakarta girmem gerekiyor antende problem göremedim , anakarta girersem çökme tehlikesi var dedi. Ankara'da tamir ettirebileceğim bildiğiniz güvendiğiniz bir tamirci varmı acaba ?
  • Telefon almayı düşünen arkadaşlarıma tavsiye ettiğimde marka algısını öne attıklarını hissediyorum. Gözlerinin önünde iyi kamera ve hız olduğu halde yine de 3bin lira verip u11 e nazadan kötü kamerali, muzik kalitesi desen leş olan cihazları almari ve en iyisi sanmalari benim gibi ihtiyaclarimi karşılaşacak özellikleri on plana alan kullanici olarak cok komik kaçıyor. 8 aydır kullanıyorum cok memnunum. Iyiki de almışım dediğim nadir şeylerden biri u11.

• U11

Google Camera

Portre mode

*****HTC U11 Kulübü*****

*****HTC U11 Kulübü*****

• Deae kullanıcısına yanıt
    portre modunu insan disanda başka bir nesnede nasıl kullandınız. bende sadece insanlarda çalışıyor.

• Enfiye kullanıcısına yanıt
    İnsan dışında çok da gerek yok zaten. Makro çekim yaptığınızda odakladiginiz nesneyi netlestirir arka planı bulaniklastirir. Kendi kamera uygulaması ile de yapabilirsiniz...

• lawyer25 kullanıcısına yanıt
    Yok nasıl yaptığını merak etmiştim ama şimdi anladım. Çok yakından çektiği için öyle çıkmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: antofagasta

Arkadaşlar htc uyumlu 3,5 mm kulaklık dönüştürücüsü var mı? Aliexpres ten 2 tane htc uyumlu yazan aldım ama ikisi de uyumsuz çıktı. Alıp da uyumlu link veren olursa sevinirim.
    Piyasadaki U11 ile uyumlu en iyi dönüştürücüler Pixel ve Razer telefonların dönüştürücüleri, Razer daha iyi sonuç veriyormuş, Amazon üzerinden alabilirsiniz.
  • ne oldu bu htc 'ye? uzun zamandır güncelleme yok. samsunga 2 yıl güncelleme veriyor diye kızarken bizim telefonlar yılını doldurmadan çöp mü oldu yoksa? kim samsung güncelleme desteğini 3 seneye çıkarmış.
  • Accubattery programı ile batarya testi yaptım. Batarya kapasitesi %92'ye düşmüş kasım ayında almıştım. Çok fazla inmemiş mi? İlk aldığımda test yapmıştım o zamanda %96 civarıydı. Sizde durumlar nasıl?
  • arkadaşlar dokunmatik ekran hassasiyeti sorunu yaşayanlar var mı, her zaman olmuyor arada sırada şöyle bi problemle karşılaşıyorum, youtube veya menüde aşağı yukarı yaparken direk uygulamayı açıyor sanki programa dokunup açmışım gibi veya videoya tıklamışım gibi telefonun alt bölgesinde oluyor sadece, ekran koruyucudan mı acaba diyorum ama sadece alt bölgede olduğu için sanmıyorum

• 
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.