Şimdi Ara

*****HTC U11 Kulübü***** (373. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.101
Cevap
58
Favori
421.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    HTC de öyle yapıyor zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HTC Android telefonlarda en iyiydi yıllardır, kalitesini bilen başka marka aramaz. En zayıf noktaları güncelleme vermeleri şu sorunu aşamadılar uçak gibi hızlı cihaz var güncellemeleri aksatıyor. Mesela ana android sürümleri vermese bile Sense güncellemeleriyle ona yakın çözümler sunuyor bunuda geçmeyelim.
  • SingleShot S kullanıcısına yanıt
    Sormayın ya hataya düşüp telefonu tekrar bunlara yolladım. 2 haftadır oyalıyorlar beni, neymiş kargo tutanağını bize ulaştırmanız gerekiyor. Kargo yetkilileriyle görüşüyorum onlar da karşı tarafın talebi olmaz ise tutanağı bana veremeyeceklerini söylüyorlar. Ben bu bilgileri içeren bir mail attım delta servise, dalga geçer gibi 1 hafta sonra cevap atıyorlar "şubeyle iletişime geçememekteyiz tutanağı bize ulaştırın aksi taktirde fiyatlandırma yapılacaktır ekran için" diye. Velhasılı kelam kafayı yedirecekler bana..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 haftalık HTC u11 kullanıcısı olarak aranıza katıldım cihazı sıfır Türk Telekom dan aldım edge senseyi çözemedim

• Telefonuma rootlamak istiyorum ne yapmam lazım. Hangi custom romlari onerirsiniz. Birde xda kingroot diye bir program gördüm. Orda hiç bilgisayar ile uğraşmadan root yapılıyormuş. Ordan yapmak guvenlimidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Enfiye

Telefonuma rootlamak istiyorum ne yapmam lazım. Hangi custom romlari onerirsiniz. Birde xda kingroot diye bir program gördüm. Orda hiç bilgisayar ile uğraşmadan root yapılıyormuş. Ordan yapmak guvenlimidir.
    Kingroot benim bildiğim mtk işlemcili telefonlarda oluyor.

Öncelikle bootloader kilidini açman gerek. Sonra twrp kuracaksın. Hepsinin anlatımı nette var.

• Bu duruma ne diyorsunuz. :D yoksa 8.1 i vermeden p betadan çıkar çıkmaz p yi mi verecekler

*****HTC U11 Kulübü*****

• v10furkanv10 V kullanıcısına yanıt
    8.1 i vermezler. P yi 2019 un ilk çeyreğinde alırız :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar u11 var arkadaşda. Düşme sonucu arka kapak da kırık var ve şebeke gitti. Diğer herşeyi sağlam çalışıyor. Konyada yedek parça bulamadım ankarada bildiğiniz anten ve arka kapak tamirini yapan servis varmı yada tamirci ?
  • Arkadaşlar telefonumun yan kısmında Beyza beyaz noktalar olmaya başladı kılıf la kullanıyorum bunlar nasıl geçer, çizik lekelerimidir

• Dediğin çizikler telefon betona düşünce oluştu bende yuvarlak yuvarlak sol üst kısımda küçücük ama can sıkıyor keşke kılıfla kullansaydım :/

• Enfiye kullanıcısına yanıt
    Rootlayıp rom yükledikten sonra edindiğin tecrübeleri denediğin romları anlatabilir misin pil sürelerinde ne gibi değişiklikler oldu felan

• quote:

Orijinalden alıntı: v10furkanv10

Rootlayıp rom yükledikten sonra edindiğin tecrübeleri denediğin romları anlatabilir misin pil sürelerinde ne gibi değişiklikler oldu felan
    Ben rootlamıştım bir ara. 3 büyük romu da denedim. Stock rom hepsinden iyi kullanım ve batarya süresi olarak..

• Aylardır yazmiyorum konuya, aklıma geldi şöyle bir bakayım dedim foruma. Hala güncelleme vermiyor eleştirileri var, arkadaş 2500₺ ye Samsung un 5000₺ lik cihazlarından daha kalite bir telefon aldık, çıkar çıkmaz Oreo güncellemesini aldık, 9 u da alacağız, telefon gayet stabil sorunsuz çalışıyor firma nedn güncelleme versin? biz tatmin olalım diye mi?

1 yıl olacak biz alalı pilde hiç bir sorun yok sonbaharda aliexden 1 pil sipariş ederim uygun fiyata 9 güncellemesiyle birlikte de o pile geçerim 2 sene daha kafam rahat takılırım.

Millet her amiral gemisini bir hevesle alıp 3-4 sene kullanırım diyor ama 1 sene gecmeden herkes bir bahane ile yeni marka yeni model arayışına giriyor. Ben başına bir iş gelmedikce 4 seneyi tamamlamayı düşünüyorum minimum.

• Deae kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum size bir çok firmadan daha önce alıyoruz android güncellemelerini.. Stabil bi cihaza sahibiz..

• Arkadaşlar cihaza Lineage OS kurup kullanan varmı ?

• Yıl 2018 halen güncelleme yüzünden firmayı eleştirenler var.. Full paket olarak bana daha iyi bir telefon tavsiye ederseniz size hak veririm beyler? Muzik kalitesi, fotoğraf kalitesi, parça kalitesi olarak tepelere oynayan bu cihazı gömmeye devam bakalim..

• Deae kullanıcısına yanıt
    en azından kamerayı biraz geliştirseler portre modu felan koysalar gönlümüzü alırlardı. portre ihtiaycını google camera ile gideriyoruz anca.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu arada konunun durağanlığı telefonun aslında ne kadar kaliteli olduğunu gösteriyor. çok az sorun yaşandığı için konuya ilgi düşük.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetdemirci

en azından kamerayı biraz geliştirseler portre modu felan koysalar gönlümüzü alırlardı. portre ihtiaycını google camera ile gideriyoruz anca.
    Evet bende Google kamera ile gayet güzel portre fotolar çekiyorum.

• 
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.