Şimdi Ara

*****HTC U11 Kulübü***** (372. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.102
Cevap
58
Favori
421.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "Sense Home beklenmeyen bir şekilde durdu."

Neden acaba bu konuda bilgisi olan var mı?
  • Merhabalar telefonun 4gb ram olanindan almayı düşünüyorum. Telefonda guncelleme sorunu varmi almadan anlayabilirmiyiz ,onerdiginiz satıcı varmı teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. Bende 6GB versiyonunu alarak sizin aranıza katıldım.

Aldığım zaman hemen Oreo güncellemesi geldi. Sizce bu güncellemeyi yapmalımıyım? İlerde kasma gibi sorunlar çıkarmaz değilmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: atacan..

Merhaba arkadaşlar. Bende 6GB versiyonunu alarak sizin aranıza katıldım.

Aldığım zaman hemen Oreo güncellemesi geldi. Sizce bu güncellemeyi yapmalımıyım? İlerde kasma gibi sorunlar çıkarmaz değilmi?
    Hayıtlı olsun.ben oreo gelir gelmez yükledim.bi sorunla karşılaşmadım.ama şarj süresi 45 dk kadar azaldı gibbi

• Arkadaşlar Telefonu her yeniden başlattığımda açık olan konum ayarim kendi kendine kapanıyor bende tekrardan manuel olarak açıyorum acaba herkes de bu şekilde mi?mümkünse sizde dener misiniz?

• Denedim o şekilde birşeyle karşılaşmadım

• 4.ayına girecek HTC U11 kullanımım. şimdiye kadar tek bir sorunla karşılaştım oda bir sabah uyandım ve telefonu elimle uyandırdım telefon aptallaştı, hissizleşti, dokunmatik işlemedi sapıttı kısa bir süreliğine, yeniden başlatayım dedim açılışta HTC yazısında takıldı yaklaşık 15 dk kadar, sonra kendiliğinden yeniden başladı ve telefon eski stabil olduğu haline geri döndü. Servisle uğraşacağım diye öyle korkmuştum ki.
  • bu htc oreo'dan sonra güncellemeleri kesti mi ne yaptı? uzun süredir hiçbirşey gelmiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmetdemirci kullanıcısına yanıt
    Güncelleme konusunda maaşallahı var değil mi :)) Android p yi sağ salim, fazla gecikmeden alabilirsek ne âlâ. Ara güncellemelerden umudumu keseli çok oldu zaten. Hâlâ Kasım-Aralık ayı güvenlik yamasiyla duruyoruz. U11 ile birlikte ben de elveda diyeceğim muhtemelen htc ye...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lawyer25 kullanıcısına yanıt
    Aynen.. Oreo yu çok çabuk verdi. Oreo ya kadar guncelleme işi baya hareketli idi. Oreo dan sonra ses seda kesildi. Böylece kalmasaydi bari.

Geçen senenin amiral gemisi 10 modelinin hali ortada. Başımıza gelecekler az çok belli yani :)

Ölü yatırım mi yaptık yani? Şimdilik cihazda bir sıkıntı yok herşeyi güzel ama güncelleme kesilir batarya da 10 modeli gibi cortlarsa durum kötü

Enseyi karartmayalim biz yine de :) bekleyip göreceğiz...

İnşallah korktuğumuz gibi olmaz. Zira yeni telefon alacaklar buraları okuyor illaki. Yeni modeller de ona göre satılır artık

İnşallah. Ama şu da artık bi gerçek ki HTC yokları oynuyor. Koskoca markayı heba ettiler. Şimdi kimse güvenip de kolay kolay satın almıyor zaten. Hele ülkemizde daha da kötü durumu. Muhatap alacak kimseyi bile bulamıyorsunuz karşınızda. Müşteri memnuniyeti diye bir şey kalmadı htc adına maalesef...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lawyer25 -- 14 Mayıs 2018; 12:52:34 >
    Doğrudur hocam. Belki de Türkiyeyi gözden çıkarttılar. F/p cihaz olmasına inanıp aldık. Şimdilikte memnunuz. İnşallah bir sıkıntı çıkmaz yeni Android güncellemesini de alip ekonomik ömrünü tamamlayana kadar sağ salim kullanırız.

• Merhaba arkadaslar htc one m9 kullaniyorum bu aralar telefonu degistirmeyi dusunuyorum , u11 alinir mi ? Htc kullanicisiyim cihazi seviyorum fakat garanti konusunda cok kotuydu hala oylemi birde u11 media marktta yok u ultra var bu telefonu nerden satin almaliyim yoksa baska marka modelemi bakmaliyim

• quote:

Orijinalden alıntı: HarleyDavidson

Merhaba arkadaslar htc one m9 kullaniyorum bu aralar telefonu degistirmeyi dusunuyorum , u11 alinir mi ? Htc kullanicisiyim cihazi seviyorum fakat garanti konusunda cok kotuydu hala oylemi birde u11 media marktta yok u ultra var bu telefonu nerden satin almaliyim yoksa baska marka modelemi bakmaliyim
    Ben 6 aydır htc u11 i kullanıyorum

Pili şarjı herşeyi ilk günki gibi sesi kamerası hızı arayüzüyü çok iyi

Garantiye güncellemeye önem vermiyor iseniz alın derim

Garantiye önem veriyorsanız

Şuan en iyi destek samsung ve huawei de

Onlardada s9 plus p20 pro 5000tl asla verilmez

Ben şunuda tavsiye ederim Tr garantili lg v30 var ön kameraya vede hopalyöre önem vermez iseniz hepsiburadada 3000tl falan lg v30

Ama ses ön kamera derseniz Tr garantili hepsiburadada 2600tl falan htc u11

Htc u ultura tasarım olarak çok büyük ve pili yetersiz 5.7 inc 2 incde 2.ekran 5.9 inc ve 3000mah pil

Garanti dediğim gibi önemli deil ise htc u11 plus da var 3000tl ithalatcı garantili

Bir çok alternatif var ama şunu net belirteyim android in babası htc idi cihazları on numara ama yatırımı iyi yapamadılar ve bitmek üzereler 4 aydır güncelleme verilmedi oreodan sonra bu da şirketin sallandını gösterir

Ben asus zenfone 5z yi bekliyorum s845 li olan Tr garantili 3000tl olucak deniyor

Şuanda zenfone 5 satışda 2000tl s636 olan çok iyi cihaz inceledim biraz beğendim

Almama nedenim s835 den s636 ya düşülmez

Asus u bi bekle derim

• vesselam510 V kullanıcısına yanıt
    Merhaba,bende ikinci el u11 aldım ve çok memnunum,garanti olayında şikayet etmişsiniz,yaşadığınız bir kötü deneyim oldumu? teleservice istanbulda tek yetkili servisi gözüküyor(bu arada Türkiye garantili telefonum) teleservice servis konusunda aşırı sıkıntı yapan bir yer değil diye biliyorum
  • 8 senedir HTC kullanıyorum, güvenlik güncellemelerini pek önemsemiyorum şimdiye kadar da bir sorun yaşamadım. Ana android sürümlerini versinler yeter.
  • 
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.