Şimdi Ara

*****HTC U11 Kulübü***** (331. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.102
Cevap
58
Favori
421.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Burada da biraz baskı yapmak lazım erken almak için. Erken alan arkadaşlar var sürekli arayıp arayıp rahatsız ederek. Yoksa uzatıyorlar ödeme işini.
  • opxito kullanıcısına yanıt
    Bana da gece moduna otomatik geçerken öyle bir ses geliyor. Kapatmak için ayar da göremedim. Değişik bir ses. Daannnn diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Midgardian kullanıcısına yanıt
    Ofislerine gidip konuştuk, ama hakem heyetinde sonuçlanması da uzun sürüyor. En az 6 ay sonra sonuçlanır denmişti hakem heyetinde

• zkibar82 Z kullanıcısına yanıt
    Ben takım elbise için gitmiştim 3 ay sürdü doğrudur. Büyük şehirlerde süreç uzayabiliyor
  • Midgardian kullanıcısına yanıt
    Evet yoğunluk çok İstanbul'da.dilekçe sırası gelene kadar bekleniyor sonra sonuçlanma süreci sonra iade süreci derken 1 seneyi buluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zkibar82 -- 23 Şubat 2018; 19:12:46 >
  • Arkadaşlar android 8'e geçtiğimden beri herhangi bir programı açacağım zaman uygulama açılıyor ama yuvarlak bir ok işareti çıkıyor ve bekliyorum bekliyorum açılmıyor. (Maçkolik, play store gibi uygulamaları açarken) veya twitter facebook gibi uygulamalardan bir video açacağım zaman aynı ok görünüyor tıklasam bile öyle kalıyor. Sizde de böyle bir sıkıntı oluşuyor mu? (Her zaman değil de ara ara böyle hatalar veriyor) Şöyle birşey..

*****HTC U11 Kulübü*****

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonar055 -- 23 Şubat 2018; 21:42:38 >

• sonar055 S kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam bendede var hattın aveami ben Avea çekmiyor dur diye benimkinde oluyor sanıyordum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • W.Klitschko kullanıcısına yanıt
    Yok hocam Turkcell. Ayrıca Wifide de aynı şeyi yapıyor. Tüm uygulamaları temizle dedikten sonra (veya o programı tamamen kapatıp tekrar açınca ancak açılıyor) Ben de siz cevap yazana kadar birtek bende oluyor sanıyordum..
  • sonar055 S kullanıcısına yanıt
    *****HTC U11 Kulübü*****

Sinek küçük mide bulandırır derler ya ses ve kulaklık performansı düşünce zaten sogumustum bunlarda tuzu biberi oluyor dün ses ilgili kendi çapında bişey buldum ama tam çözüm deil herhalde servise yollayacağım ben

• Elimdeki diğer kulaklıklarla müzik dinlemek istiyorum ama kutudan çıkan aparat ile taktığımda kulaklıklar çalışmıyor yapmam gereken birşey var mı ayar falan

• Jimmy77 J kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ayarida evde benimkinin birini görüyor birini görmüyor onun nedenide okumayan kulakligin dibine baktığım zaman ince bir sert plastikle kaplanmış oda tam oturmaması na neden oluyor

• Bugün internette gezinirken alttaki sanal tuşlar birden gitti ne olduğunu anlayamadan geri yapıyorum yok sayfaları açıyorum yok yeniden baslatinca düzeldi noluyor böyle telefona anlamış değilim

Sanırım format işleminde bir sıkıntı meydana gelmiş. Recovery modda yeniden formatlayın. Olmazsa telefonu komple silip yükleme işlemini Manuel olarak yapın sorun muhtelemen düzelecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: W.Klitschko

*****HTC U11 Kulübü*****

Sinek küçük mide bulandırır derler ya ses ve kulaklık performansı düşünce zaten sogumustum bunlarda tuzu biberi oluyor dün ses ilgili kendi çapında bişey buldum ama tam çözüm deil herhalde servise yollayacağım ben

Ses ve kulaklık performansı düşünce derken

Ben 4 aydır Türkiye garantili kullanıyorum ilk günden ne pil ne performans ne sesde bir fark var ilk günki gibi

Sorunun ne olduğunu tam anlayamadım hocam

• v10furkanv10 V kullanıcısına yanıt
    Tşk ederim hocam

• vesselam510 V kullanıcısına yanıt
    Önceden kulaklikta iki tık aşağıda dinlerdim şimdi son seste bile eskisi gibi ses vermiyor sifirladiktan sonra oldu nedense

• Arkadaşlar dün akşam teyzemin evindeydik. Şöyle bir olay geldi başıma; Telefon'u cebimde taşırım her zaman kuzenimin kızıyla oyun oynarken koltukta hafif bir çarpma oldu telefona bende pipirikli olduğumdan telefona bir göz attım birde ne göreyim HTC yazısının üstünde bir siyahlık var, ıslak mendille sildim sildim kuruttum çıkmadı sanki içine girmiş veyahut yanmış gibi duruyordu, bu çarpma olayından sonra telefonu gözden geçirdim en ince ayrıntısına kadar belkide ilk aldığımdan beri o iz var boya atmasına da benzemiyor parmak izim çıkıyor onun altında bir siyahlık var nedendir anlamadım sizde kontrol eder misiniz? o iz var mı, parmağımla siliyorum bir kısmı siyah kalıyor yine. Bir diğer merak ettiğim konu da şu; Ben bu telefonu bebeğim gibi koruyup kolluyorum en ufak çarpma bile benim beynimde darbe etkisi yapıyor arkadaşlar.. ve ağır yada hafif cebimdeyken çarpma'dan sonra ısınma değerlerinde değişim olabilir mi daha fazla ısınması gibi? merak etmekteyim okuduğunuz için teşekkürler...

• eyvah bu konuda da iade garanti Vs durumları konuşuluyor. Bir arızami söz konusu htcu11 de

Siz en iyisi cihazı satın sonra TR garantili yeni bi cihaz alın, kendinize psikolojik baskı yapmaktan kurulmuş olursunuz, bizde artık bu konudan bi zahmet kurulmuş olalım

• Telefonu düşürüpte benim gibi performans kaybı yaşayan oldu mu? Özellikle cevap vermesini istediğim @sercos hocam var. Hocam cihaz düştükten sonra hoparlörün sesinde azalma, daha fazla ısınma gibi sorunlarla karşılaştınız mı?
  • 
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.