Şimdi Ara

*****HTC U11 Kulübü***** (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.102
Cevap
58
Favori
421.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 4SP4WN

Arkadaşlar bu telefonu almaya çok istekliydim hala da istekliyim ancak kafam karıştı biraz. S8 ve p10 plus modellerini alternatif olarak belirdim. Videoları izledim hepsinin ancak htc s8 e göre çok kaba gibi duruyor videodan mı öyle görünüyor anlamadım :) bir de ne kadar ekran süresi alıyorsunuz acaba.

S8 9/16 formatının dışında çıkılarak 8/16 formatında üretildi o yüzden eni htc u11 ile diğer amiral gemilerinden daha kısa. Bana göre bu telefonun çok kötü görünmesine neden olmuş. İş arkadaşım aldı ve ben bu yönünü hiç beğenmedim. Tel oyuncak gibi duruyor bu yüzden. Kasa çerçeve oranı çok iyi kısa eniyle birleşince daha narin gözüküyor. Bence telefonu ne için aldığınızı düşünün. Ayda 20 tlye tidal hifi müziğe üye olacaksanız htc u11 alın zira htc u11 24 bit ses çipine sahiptir,çok farklı bir müzik deneyimi yaşarsınız. Ama çok video izlerim benim için görüntü kalitesi önemli derseniz s8 alın diycektim ki o ince enle artık video izlemekten de bir keyif alınmaz bence. Müzik diyorsanız htc u11, video diyorsanız sony xz premium alın bence ki sonyde 4k ekran var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kaju waffle K kullanıcısına yanıt
    Hocam Tidal Hifi demişsiniz ama 20 lira verip çok kötü bir arşivle karşılaşmak istemez kimse. Özellikle Türkçe arşiv rezalet. Uyarıda bulunmak istedim.

• Spigen ultra ince şeffaf kılıfla ilgili gelişme var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: siklon

Hocam Tidal Hifi demişsiniz ama 20 lira verip çok kötü bir arşivle karşılaşmak istemez kimse. Özellikle Türkçe arşiv rezalet. Uyarıda bulunmak istedim.

Alternatifi yok malesef. Her şarkı da olmayıversin ayrıca.

• Deae kullanıcısına yanıt
    Bekliyoruz hala. Ben coveron un şeffaf kılıfını aldım monofe.com dan. Gayet güzel. Tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: alirizabaki

Bekliyoruz hala. Ben coveron un şeffaf kılıfını aldım monofe.com dan. Gayet güzel. Tavsiye ederim

Şeffaf değil hocam ve çok ince görünmüyor.

• Ben de kararımı verdim bu hafta alıyorum cihazı. Ancak size de danışmak istediğim bir konu var. Malum cihazın TR garantisi işimiz düştüğünde ne kadar işe yarar tartışılır. Distribütör garantili fiyatın 500 lira kadar altına 128 gb'lık ithal versiyonu almak daha mantıklı duruyor ama hayatımda ilk defa böyle bir şeye kalkışacağım için durum ne olursa olsun kafam rahat etmeyecek gibi duruyor. Bir yandan da SÖZDE distribütör garantisi olan ve ithalat garantiliye göre daha düşük hafıza ve ram'e sahip cihaza o kadar yüksek meblağ ayırmak da saçma geliyor. Kafam karışık...

• siklon S kullanıcısına yanıt
    Ben de ithalatçı garantili U11 aldım bu kez, bunun sebebi daha önce kullandığım 4 HTC cihazda keyfi bir şey hariç hiç arıza yaşamamam. Teleservice de zamanında cihaz gönderdim ve sorunsuz ne istediysem yaptılar, servisin tek sorunu yavaş olması ve ellerinde değişim için yedek cihaz bulunmaması, değişim yapacaklarsa bekletiyorlar başka sıkıntı yok. Daha geçen sene ekran yüzünden A9 değişim yaptılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deae

quote:

Orijinalden alıntı: alirizabaki

Şeffaf değil hocam ve çok ince görünmüyor.

Hocam benim aldığımı kaldırmışlar siteden. Şeffaf vardı spigene benziyo.

• siklon S kullanıcısına yanıt
    Global garanti 1 sene htc cihazlarda.1 sene içinde sorun olmazsa zaten birşey olmaz telefona kullanıcı hatası dışında.Y.dışından da aldığınızda aynı durum geçerli.

• ntquartex kullanıcısına yanıt
    htc müşteri hizmetleri global garanti diye birşey yok diyor?
    Global garanti yok, faturası ile alınan ülkede garanti geçerli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theARSLANN

htc müşteri hizmetleri global garanti diye birşey yok diyor?

Daha önce de bu konuya deginmistim tekrar yazayım. Global garanti olayına aldanmayın. Htc nin Türkiye de ki servis sağlayıcılarinin durumu ortada ; daha ülkemizde garantili diye satılan cihazlara doğru düzgün hizmet vermekten acizler. Bu riski göze alıyorsanız yurtdışı cihaz alın. 1 yıl garanti olayı hikaye yani...

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    Hocam naptınız? Samsung internet ile bugün mü deneyecektiniz? Benim şu anda 1 gün 8 saat kullanımda 5 saat ekran sürem var ve %27 kalmış durumda

• 44 plaka kullanıcısına yanıt
    Hocam dün akşamdan bu yana Samsung browser kullanıyorum. Şu an 2 saat 21 dk ekran sürem var kalan şarj %65. İlerleyen saatlerde daha detaylı yazacağım.

• sercos kullanıcısına yanıt
    yuh onu da mı değiştirdiler.Daha önce 1 kere Fransa,1 kere de İsviçre´den HTC satın aldım, buradaki mh imei ile sorgulattığımda 2sinde de 1 sene global garanti olduğunu teyit ettiler. Siz sorguyu seri no ile mi yaptırdınız yoksa almadan mh´a mı sordunuz?

Diğer türlü zaten alındığı ülkedeki garanti aynen geçerli o ülkeye gidip de garanti işlemleri ile uğraşma imkânı varsa tabii ki...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ntquartex -- 16 Ağustos 2017; 12:7:20 >
    Yurtdışı cihazı garantiye sokmak biraz servisin insiyatifine kalıyor, mesela kablosu kopuk kulaklığı değiştirdiğini söyleyenler var. Yurtdışı cihazı ( Avrupa ) serviste garantiden tamir ettirenler de var ama bu tüm cihazlar ya da servisler için geçerli diyemeyiz.
  • Arkadaşlar bu medya hareketi ayarı ne işe yarıyor

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam

• madrid2017 kullanıcısına yanıt
    Almadım zaten. Ekranında çizik olduğu için vazgeçtim..

En Uygun nereden alabiliriz bu cihazı?

Sanırım HB en uygunu gibi duruyor.

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.