Şimdi Ara

*****HTC U11 Kulübü***** (327. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.102
Cevap
58
Favori
421.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 325326327328329
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İthalatçı brnim tel. 128gb

Yani otomatikteyken ayar manuel e mi dönüyor sizde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zkibar82 Z kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam otomatiktede manueldede durum aynı bende anlamadım orjinal yazılımı yok dedi müşteri hizmetleri belki bu yüzden olabilir dediler onun için ithalatmi disbrutor mu diye sormuştum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • W.Klitschko kullanıcısına yanıt
    Otomatik parlaklığa alıp denerim

• quote:

Orijinalden alıntı: W.Klitschko

Aynen hocam otomatiktede manueldede durum aynı bende anlamadım orjinal yazılımı yok dedi müşteri hizmetleri belki bu yüzden olabilir dediler onun için ithalatmi disbrutor mu diye sormuştum

Benimki distribütör garantili ama otomatiğe alınca

yine de manuel ayarlama devrede oluyor.

Benim anlamadığım diğer husus millet nasıl 7 8 saat ekran süresi alıyor. Şuan yüzde 27 ve 3 saat 35 dakika

ekran süresi diyor. Bende mi sorun acaba?

Evet olmuyor, ilk ayarladığı yerde kalıyor parlaklık ayarı

• quote:

Orijinalden alıntı: CheckVizoR

quote:

Benim anlamadığım diğer husus millet nasıl 7 8 saat ekran süresi alıyor. Şuan yüzde 27 ve 3 saat 35 dakika

*****HTC U11 Kulübü*****

Hocam yeni mi aldınız cihazı belli bir zamandan sonra oturuyor batarya gercekten

Olmaması lazım aslında güneş altında baya zayıf o yüzden

Ben diğer telefonlarımda da otomatikte kullanmadım hiç. Çünkü düşük ekran ışığı tercih ediyorum.dışarda da yüksek ışık gerekiyor

Benim eski telefonum Samsung ve lenovada öyleydi kapalı ortamda düşük dışarıda yüksekti arkadaşın huaweide öyle ben bunda gördüm böyle bir olay zaten hızlı şarj yapması kendi galerisi ve müzik çaları derken bide bunun olması hiç iyi olmadi bu durum ne yazikki HTC 11 plustuda da bu şekilde 3.38 den sonra dikkat ederseniz dışarıda ekran parlaklığı berbat denecek şekilde
    https://youtu.be/hdrRYVBNBR8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W.Klitschko -- 20 Şubat 2018; 20:37:48 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CheckVizoR

quote:

*****HTC U11 Kulübü*****

Hocam yeni mi aldınız cihazı belli bir zamandan sonra oturuyor batarya gercekten

26 aralıkta almıştım hocam. Ama yenisi geldi. 2 hafta falan oldu. Gün geçtikçe daha da az gitmeye başladı :)

• CheckVizoR kullanıcısına yanıt
    Ben bu aralar bitane yavaş şarj etmesi sarj aleti buldum 1.0 a lik baya farkı oldu desem yalan olmaz parlaklık %50 pil tasarrufu ve veri tasarrufu açık arka planda çalışan uygulamalar kapalı full 3g 7.30 saat aldım dün bugünde 8 saati bulur

• quote:

Ben bu aralar bitane yavaş şarj etmesi sarj aleti buldum 1.0 a lik baya farkı oldu desem yalan olmaz parlaklık %50 pil tasarrufu ve veri tasarrufu açık arka planda çalışan uygulamalar kapalı full 3g 7.30 saat aldım dün bugünde 8 saati bulur

Aukey şarj aleti var. Onla denesem mi bende hocam?

Denemekte faydası olacaktır olmadı bataryayi sifirlarsiniz ilk önce şarj aletini bı deneyin

• quote:

Denemekte faydası olacaktır olmadı bataryayi sifirlarsiniz ilk önce şarj aletini bı deneyin

Tamam hocam deneyip sonucu paylaşırım.

Tamam hocam inşallah duzelir

• @Midgardian Hocam geçen gün attığınız bağlantı'da indirme linki bulamadım nasıl uygulayabiliriz bu siyah temayı HTC U11'in Oreo güncellemesinden sonra temanın beyaz olması hiç hoşuma gitmedi eğer root gerekmiyorsa bu işlemi uygulamak istiyorum hocam şimdiden teşekkürler. Bir çok kez bağlantıyı ki sayfayı gezdim fakat indirme linkini bulamadım hocam nerdedir acaba? https://forum.xda-developers.com/u11/themes/substratum-oreo-discussion-thread-share-t3729132?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sondoron -- 20 Şubat 2018; 21:38:59 >

• Sondoron S kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla root istemiyor. Bu programlar ücretli. O yüzden XDA indirme linki vermemiş olabilir. Başka yollardan bulup indirmeniz lazım. Ben de çok bilgi sahibi değilim konu hakkında. Ondan sonra Google Play'de ücretsiz Substratum temaları var onları program yardımı ile kurabilirsiniz. Aşağıdaki linkte ingilizce anlatımı var
    https://9to5google.com/2017/09/12/how-to-use-substratum-and-andromeda-to-install-custom-themes-on-android-oreo-devices-without-root/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midgardian -- 20 Şubat 2018; 21:52:10 >
  • Midgardian kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler hocam iyi geceler..
  • https://m.aliexpress.com/item/32829289833.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productId=32829289833&productSubject=32829289833&shortkey=iAZbQJvY&addresstype=600

Spigen crsytal bulamayanlar için güzel bir ürün bence aynısı hemen hemen

• quote:

Benim eski telefonum Samsung ve lenovada öyleydi kapalı ortamda düşük dışarıda yüksekti arkadaşın huaweide öyle ben bunda gördüm böyle bir olay zaten hızlı şarj yapması kendi galerisi ve müzik çaları derken bide bunun olması hiç iyi olmadi bu durum ne yazikki HTC 11 plustuda da bu şekilde 3.38 den sonra dikkat ederseniz dışarıda ekran parlaklığı berbat denecek şekilde
    https://youtu.be/hdrRYVBNBR8

U11 ışık durumuna göre parlaklığı otomatik ayarlıyor, sizin tercih ettiğiniz ayar sabit durur ama parlaklık değişir. U11+ parlaklığı düşük, güneş altında çok iyi değil yazılım güncellemesi yapmalılar.

• 
Sayfa: önceki 325326327328329
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.