Şimdi Ara

*****HTC U11 Kulübü***** (273. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.102
Cevap
58
Favori
421.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar hepsıburadada Spigen kılıflarda %40 ındırıım kampanyası var (her ne kadar 8 tl kargo ücreti olsada) yınede güzel kampanya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: W.Klitschko

Arkadaşlar hepsıburadada Spigen kılıflarda %40 ındırıım kampanyası var (her ne kadar 8 tl kargo ücreti olsada) yınede güzel kampanya

100 tl üzerine kargo bedava. Ben bunları alınca 4 tllik daha alışveriş yaparsan Kargo bedava demişti 4,5 tllik birşey daha aldım 8 liralık kargodan kurtuldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonar055 S kullanıcısına yanıt
    Zaten kilif deilde kargoya verdigim paraya acidim :)

• Arkadaşlar eşofmanımın cebinde u11 in kendi kulaklığını unutup çamaşır makinesine atmıştım.Kulaklık çamaşır makinesinde yıkandı yani anlayacağınız.Şimdi temazsızlık problemi oldu.Arada kulaklık çıktı olarak görüyor müzik duruyor yeniden açmam gerekiyor.Ne yapmamı önerirsiniz 1 2 haftaya geçer mi ki? Biliyorsunuz ki kulaklığın performansı inanılmaz bozulmasını istemiyorum

• HTC aksesuarları için benim ideal önerim: [link]http://www.htc.web.tr[/link]

Bir bakın isterseniz, kargo ücreti için içi yananlar :)
  • lawyer25 kullanıcısına yanıt
    Hocam bilinmeyen uygulama kaynaklarını açmışım herhalde onu kapatıp denedim güncellendi cihaz şu an sağolun :)

• hero61 H kullanıcısına yanıt
    Gecmis olsun hocam orjinal kutudan cikan kulaklik saticiya sormustum alanlarda memnun bi bakin isterseniz

• Arkadaşlar merhaba Samsung s8 mi HTC U11 mi ?? Yardımcı olursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhadrasa -- 25 Ocak 2018; 14:38:55 >
  • serhadrasa S kullanıcısına yanıt
    Burada hem s8 hem htc u11 kullanan vesselam arkadasimiz kesinlikle htc u11 diyordu hocam bende sahsen htc den yana kullanirim kamera performans ses ve batarya cok iyi

• Ya bu delta servise telefon gönderip kaç gün beklediniz? Bu forumu günlük takip ediyorum baya bi sayfa önce güncelleme sıkıntısından(m27 cıd)dolayı servise veren arkadaşlar 1.2 gün içinde geri almışlardı telefonları.Hadi ben bursadayım 3,4 gün olsun.Ayın 17 sinde gönderdim telefonu hala onarım işlemleri devam ediyor diyo netten baktığımda.Servisi arıyorum aynı şeyi söylüyolar.Altı üstü güncelleme yapacaklar.Başına gelen varmı acaba yada hızlandırmanın bi yolu varmıdır?.İşe gidip gelirken forumu okuyordum keyifli oluyordu şimdi kullandığım idarelik telefonla whatsapp a girmek için savaşıyorum
  • W.Klitschko kullanıcısına yanıt
    Batarya ses özellikle performans.Kesinlikle u11
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhadrasa

Arkadaşlar merhaba Samsung s8 mi HTC U11 mi ?? Yardımcı olursanız sevinirim

Ben s8 de kullandım 5 gün dayanamadım u11 e geri döndüm

Htc u11 pil olarak

Kamera gece çekimleri olarak

Ses hopalyör ve kulaklık olarak çok daha başarılı kulaklığa söyle bir not ekleyeyim ses yüksekliği aynı sadece htc u11 de bas olayı daha yoğun s8 de tis olayı yoğun bas hiç yok ben s8 deki akg kulaklığı dönüştürücü ile htc u11 e taktım s8 den daha iyi bas deneyimi verdi bas yoksa bum bum yoksa tık tık varsa o mp3 zevk vermiyor maalesef

Ekran amoled i yere göve sığdıramıyorlar ama canlılık olarak renk olarak htc u11 in ips lcd 5 ekranı bana renk konusunda daha iyi geldi

S8 in artısına gelirsek

Tasarım çok şık sadece ekran gibi

Vede elde tutması çok başarılı

Htc u11 in ekran kasa oranı kötü ama htc u11 de sanal tuşlar ekrandan yemiyor parak izi sensörü önde s8 de hep aradım parmak izi sensörünü ve hep kamerayı parmakladım Sonunda devredışı bıraktım

• *****HTC U11 Kulübü*****

*****HTC U11 Kulübü*****

2.42 den sonra batarya durumu nasıl sizce , güç tasarrufu açıktı bi ara usb bagladım şarj oldu telefon,birde touchpal neden böyle güç harcıyor normal değil gibi geldi

• *****HTC U11 Kulübü*****

*****HTC U11 Kulübü*****

Bence ona takılma bende de üstün güç tasarrufu çok harcamış gıbı görünüyor ama toplamda durum öyle deıl ama sızın telefonda anormal bısey olduğu kesin

• Cyhn16 kullanıcısına yanıt
    Ben istanbulda olduğum için kendim götürdüm deltaya. Ama önce telefonu aldığım gezegen gsm in yerine gittim bana bir kağıt yazıp deltadaki bi elemana götürmemi söyledi. Gezegenden geldim deyince 1 saatte aldım telefonu geri. SiZ de telefonu gezegenden aldıysanız orayı bi arayın derim. Belki deltadaki işleminizi hızlandırırlar

• lawyer25 kullanıcısına yanıt
    2.42 sürümü rusya cidli telefonuma gelmedi.yeni mi bu sürüm

• sonar055 S kullanıcısına yanıt
    Hocam sızın ürünler geldımı sözde hemen kargoydu sımdı aradım 4 ıs gününden bahsediyorlar gerçekten sınır bozucu sanarsın Istanbul'dan Van a gıdıyor

• W.Klitschko kullanıcısına yanıt
    yüzde 15 e kadar bende 7 saat ekran kullanımı alır mıyım acaba, android sürümünüz nedir

• mhmtkrgzzz kullanıcısına yanıt
    Hocam touchpal çok pil yiyen bir klavye.Haliyle işlemciyede yük bindiriyor ram i fazla kullanıyor nedense. Google ın veya benimde kullandığım swiftkeyin klavyesini öneririm.Hem daha pratik kullanımı daha rahat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hero61 -- 25 Ocak 2018; 21:16:10 >
  • birde hocam 7 saatin sizdeki belki 2 3 saati üstün güç modunda kullandığınız zaman

• 
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.