Şimdi Ara

*****HTC U11 Kulübü***** (268. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.102
Cevap
58
Favori
421.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: taco_mj

Bunu siz denediniz mi? 1 ay kadar once denedigimde uyumsuz hatasi veriyordu bana. Telefonum 060 cid li.

benim bildiğim, honkong ve hindistan bölgesinin cihazlarının cid numaralarının birleştiği yönünde. zaten aynı yazılım numarasına sahipler sadece cid kodları farklı. dolayısıyla hindistan cidliler bu yöntemi kullanarak oreo ya geçmişler xda da okuduğum kadarıyla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: lawyer25

quote:

Bunu siz denediniz mi? 1 ay kadar once denedigimde uyumsuz hatasi veriyordu bana. Telefonum 060 cid li.

benim bildiğim, honkong ve hindistan bölgesinin cihazlarının cid numaralarının birleştiği yönünde. zaten aynı yazılım numarasına sahipler sadece cid kodları farklı. dolayısıyla hindistan cidliler bu yöntemi kullanarak oreo ya geçmişler xda da okuduğum kadarıyla...

Teşekkür ederim, tekrar deneyip buradan yazarım sonucu.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lawyer25

quote:

Teşekkür ederim, tekrar deneyip buradan yazarım sonucu.

kurulumu biliyorsunuz değil mi?

• lawyer25 kullanıcısına yanıt
    Ben bilmiyorum kurulumu nasil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykunarsik11

Ben bilmiyorum kurulumu nasil

indirdiğiniz dosyayı cihazdaki hafıza kartına atın. cihazı kapatın. ses kısma ve güç tuşuna aynı anda basarak cihazı açın. ses tuşları ile aşağı inerek reboot to bootloader ın üstüne gelip güç tuşuyla onaylayın. çıkan menüde yine ses tuşlarıyla sayfayı değiştirerek boot to recovery menüsünü seçin. birkaç saniye sonra kırmızı üçgen kutu içinde ünlem işareti belirecek. o esnada güç tuşuna basılı tutarken bir kez ses açma tuşuna basın. burada da appyl update from sd card seçeneğini göreceksiniz. oraya girip hafıza kartına attığınız dosyayı seçip kurulumu başlatacaksınız. karışık gibi görünüyor ama basit. bu sayfada da anlattığım menülere nasıl gireceğiniz konusunda bi video var.https://www.youtube.com/watch?v=h-Q8S9kTBQM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lawyer25 -- 23 Ocak 2018; 14:47:48 >

• Telefon 0_60 ancak HTC Türkiye Facebook Malezya için üretilmiş telefonunuz dedi imeiden bakıp benim cihaza yüklenir mi , şimdi bu güncelleme kurmak için botloader rot rom s-off tarzı şeyleri yapmaya gerek var mı yok mu hocam brick olmasın cihaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhmtkrgzzz -- 23 Ocak 2018; 14:33:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmtkrgzzz

Telefon 0_60 ancak HTC Türkiye Facebook Malezya için üretilmiş telefonunuz dedi imeiden bakıp, şimdi bu güncelleme kurmak için botloader rot rom s-off tarzı şeyleri yapmaya gerek var mı yok mu hocam brick olmasın cihaz

söylediğiniz şeylerin hiçbirini yapmıyoruz. root-rom olayı yok burda. htc tarafından yayınlanmış resmi güncelleme paketini kendimiz kuruyoruz sadece. her şey legal :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmtkrgzzz

Telefon 0_60 ancak HTC Türkiye Facebook Malezya için üretilmiş telefonunuz dedi imeiden bakıp, şimdi bu güncelleme kurmak için botloader rot rom s-off tarzı şeyleri yapmaya gerek var mı yok mu hocam brick olmasın cihaz

ayrıca cid kodunda hata olmasın; bu anlattığım şey HTC_060 cid no lu cihazlar için geçerli.
  • *****HTC U11 Kulübü*****
    Budur di mi hocam aynı cid

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhmtkrgzzz -- 23 Ocak 2018; 14:34:53 >
  • mhmtkrgzzz kullanıcısına yanıt
    evet; doğrudur.
  • Tamam hocam dediğinizi deneyeceğim zaten HTC Türkiye sayfası yardımcı olamadı sizin kat kat yardımınız oldu valla teşekkürler

• 060 Hindistan için değil miydi? Malezya nerden çıktı şimdi.. HTC Hindistan için Ocak ayı içinde güncelleme gelmiş olacak demişti. Şurda 7-8 gün içinde gelecek yani. Bekleyelim derim ben.

• Arkadaşlar konuşma anında LG G4 de kulağa telefonu götürünce ekran kapanıyordu. HTC U11 de kulağıma götürünce kapanmıyor . Menülerde alakasız yerlere giriyorum. telefon kapanıyor.

Nasıl düzeltebilirim. sizde bu durum nasıl ?
  • *****HTC U11 Kulübü*****

060 için riske girmeme taraftarıyım. Twitter'da biraz daha sabredin denilmiş oreo güncellemesi verilmeyecek değişmemiş. Ki Biz u11 için oreo hariç en az 2 güncelleme daha görür diye düşünürken oreo da gelmeyecekmiş demek??

• sonar055 S kullanıcısına yanıt
    Hocam belki HTC facebook Türkiye yanlış bilgilendirme yaptı bana, ben cid ve imei no yolladım bana cihazınız Malezya için üretilmiş dediler belki de başlarından savmak için dediler cihaz Türkiye için üretilmediği için

• quote:

Orijinalden alıntı: Josephanzel

Arkadaşlar konuşma anında LG G4 de kulağa telefonu götürünce ekran kapanıyordu. HTC U11 de kulağıma götürünce kapanmıyor . Menülerde alakasız yerlere giriyorum. telefon kapanıyor.

Nasıl düzeltebilirim. sizde bu durum nasıl ?

yakınlık sensöründe bir problem olabilir. formatlayıp tekrar kontrol edin isterseniz...
  • mhmtkrgzzz kullanıcısına yanıt
    Benim de kesin bildiğim birşey değil bu ama bu sayfayı uzun süredir takip ediyorum 060 Hindistan'dır muhabbeti çok döndüğü için ben Hindistan dedim. Ve eğer gerçekten Hindistan ise en fazla 7-8 gün daha sabret hocam. Kendisi versin güncellemeyi. Ben de sabırsızlanıyorum ama bekliycem yine de.

• quote:

Orijinalden alıntı: sonar055

Benim de kesin bildiğim birşey değil bu ama bu sayfayı uzun süredir takip ediyorum 060 Hindistan'dır muhabbeti çok döndüğü için ben Hindistan dedim. Ve eğer gerçekten Hindistan ise en fazla 7-8 gün daha sabret hocam. Kendisi versin güncellemeyi. Ben de sabırsızlanıyorum ama bekliycem yine de.

tabii ki beklenebilir. ancak önerdiğim yöntem cihaza zarar verecek, kilitleyecek bişey değil. arkadaşın biri yazdı birkaç mesaj önce; daha önce denedim olmadı diye. olmadı diye de telefon zarar görmüyor. olursa ne âlâ olmazsa zaten beklenecek mecbur :)
  • Ben bu linki göreli baya oldu hocam. Hatta indirdim de pcye. Ama @htc_india "son düzenlemeler yapılıyor bekleyin ha geldi ha gelecek sizin için en iyi hale getirmeye çalışıyoruz" deyince ben bekleme kararı aldım. Yükleyen Herkes telefon bi tık daha iyi oldu diyor zor dayanıyorum artık ama bu kadar bekledik bari kendisi versin diyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: sonar055

Ben bu linki göreli baya oldu hocam. Hatta indirdim de pcye. Ama @htc_india "son düzenlemeler yapılıyor bekleyin ha geldi ha gelecek sizin için en iyi hale getirmeye çalışıyoruz" deyince ben bekleme kararı aldım. Yükleyen Herkes telefon bi tık daha iyi oldu diyor zor dayanıyorum artık ama bu kadar bekledik bari kendisi versin diyorum.

doğrudur. yalnız bu anlattığım yolla oreo ya geçilebilirse eğer cihaz bir güncelleme daha alacak ve 2.42 sürümüne de geçiş yapılacak böylelikle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lawyer25 -- 23 Ocak 2018; 15:20:31 >
  • 
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.