Şimdi Ara

*****HTC U11 Kulübü***** (265. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.102
Cevap
58
Favori
421.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: T Square

quote:

Orijinalden alıntı: wgenzo

biri beni htc u11 almaya ikna etsin, Note FE alacak gibiyim

Htc mi aldınız başınıza çok büyük bela saldınız. Şimdiden teleservice'den randevu alın çünkü cihaz sizden çok serviste duracak.

Biri diyor alma sorun yaşarsın biri diyor aldığıma memnunum diyor anlayamadım açıkçası!
    Sonuçta elektronik alet alıyoruz şans faktörü etkili bu aşamada Acaba sorunlu telefon sizemi denk geldi?

Alışveriş GG sitesindeki alanların yorumları okuyordum da cihazı alalı 15 gün olmuş CID numarası yüzünden cihaz güncelleme almıyormuş ve satıcı geri iade almıyormuş. Ben HB den almayı düşünüyorum ithalat garantili olarak fixpack yaptırıp alabilirim. Bende de aynı sorun olursa CID numarasından dolayı sorun yaşarsam satıcı ürünü geri alır ve fixpack parası ile birlikte iade edilir mi? CID sorunu yaşayanlar rom vs ile sorunlarını çözebiliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black-man -- 21 Ocak 2018; 15:58:25 >

• quote:

Sinirli üretim olması yedek parça bulamazsın, güncelleme almaz, işlemci eski, pili düştüğü için ekran süresi daha az ben ithalatci garantili alacak olsam u11 alırım ikisinde de garanti yok sonuçta u11 2017 nin mate 10 dan sonra en iyisi. Genede karar senin sonra sorun yaşayıp buraya kızma.

Ben Almanya'da inceledim telefonu çok beğendim , yalnız teşhir olduğu için sanırım siyah olanda çok parmak izi vardı çok hoşuma gitmedi . Şu an telefonu almadım yeni telefonlara bakıyorum fahiş fiyatlar. Ithalatci 64 gb tükenmiş bu fiyata bu telefon uygun (Bana göre pahalı da piyasa malesef) demek ki. Sony xz1 bence diğer bir seçenek garanti isteniyorsa. Tasarım kısmına girmiyorum zevk meselesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hero61 H kullanıcısına yanıt
    Merhaba U11 plus cihazı kullanmak icin getirmedim. Satıyorum açılmamış kutusunda duruyor. O yüzden yorum yapamayacağım.

Tek söyleyeceğim teşhir cihazını inceledim aldığım mekanda tek kelime ile Harika bir kasası ve ekranı var.

• Evde 2a şarj aleti var onlada hızlı şarj oluyor hızlı şarj telefona zararlı LCD ekran kontrolü nasıl yapılıyor bıde klavyesıne hıc alışamadım ne yapmam lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: black-man

quote:

Orijinalden alıntı: T Square

quote:

Htc mi aldınız başınıza çok büyük bela saldınız. Şimdiden teleservice'den randevu alın çünkü cihaz sizden çok serviste duracak.

Biri diyor alma sorun yaşarsın biri diyor aldığıma memnunum diyor anlayamadım açıkçası!
    Sonuçta elektronik alet alıyoruz şans faktörü etkili bu aşamada Acaba sorunlu telefon sizemi denk geldi?

Alışveriş GG sitesindeki alanların yorumları okuyordum da cihazı alalı 15 gün olmuş CID numarası yüzünden cihaz güncelleme almıyormuş ve satıcı geri iade almıyormuş. Ben HB den almayı düşünüyorum ithalat garantili olarak fixpack yaptırıp alabilirim. Bende de aynı sorun olursa CID numarasından dolayı sorun yaşarsam satıcı ürünü geri alır ve fixpack parası ile birlikte iade edilir mi? CID sorunu yaşayanlar rom vs ile sorunlarını çözebiliyor mu?

İstisnalar kaideyi bozmaz. Ben Htc nin One X, M7 ve 10 modelinden çok çektim. Umarım düşündüğüm gibi olmaz ama Htc 10 konusunun son sayfalarını biraz okuyun, içimden bir ses 1 yıl sonra bu konununda aynısı olacağı hissi uyandırıyor. Kaç nesildir hala pilleri adam edemedi, hala erken ölüm hala bootloop. M7 den sonra tövbeliydim akıllı duramadım Htc 10 aldım yandım, Şimdi de içim gidiyor ama güvenemiyorum Note Fe alacağım. Htc 10 konusunda bol bol ücretsiz avukat tayfası vardı, şimdi hepsi THH den nasıl para iadesi alırım diye uğraşıyor

• T Square kullanıcısına yanıt
    2.5 senedir m8s kullanıyorum servise gitmedi telefon memnunum. Hafıza ve kamera için değiştirmek istiyorum . Kullanıcı değilim ama araştırmam sonucu en kompleks telefon bu.

• black-man B kullanıcısına yanıt
    Gezegen gsm den aldım internetten. Cid no su sorunlu olduğu için güncelleme almıyordu. Delta garantiye götürüp 1 saat içinde halledildi ve memnunum sorun yok

• quote:

Orijinalden alıntı: vesselam510

*****HTC U11 Kulübü*****

*****HTC U11 Kulübü*****

*****HTC U11 Kulübü*****

Mavi renk htc u11 0 sadece kontrol amaçlı açıldı

Türkiye garantilidir resmi Türkiye cihazıdır

0541 716 85 66 dan ulaşabilirsiniz

Fiyat 2750 tl pazarlık az da olsa olur

Cihaz benim deil bende siyahı var bunun arkadaşım telefoncu var o satıyor burayada koyslım dedik

Bende s8 de var huawei mate 10 proda var karar verip 3 ü arasında birini kullanıcam 3 sene falan ama u11 birinci geliyor gibi

Bakalım az daha deneyimleyeyim

Fiyat düştü arkadaşlar 2600tl son fiyat

O da foruma özel 😊

• Merhaba cihazınızın özellikleri neydi? CID no kaçtı ve çift hatlı 128 mb yazılım no: 1.27.400.21 ve 1 ekim 2017 tarihli miydi? Bu şekildeyse bende delta ya göndermeyi düşünüyorum. Ancak forumda bazı arkadaşlar sorun yok güncelleme gelecek diyorlar lakin hemen hemen tüm HTC lere güncelleme geldi bize niye gelmedi anlamış değilim.
  • Oneplus 5t ile u11 i kiyaslayanlar oldu mu hangisi tercih edilir?

• kloveangel kullanıcısına yanıt
    Benimde aklimi celiyor oneplus5t sanki u11 daha onde gibi kamera olarak

• OP5T'yi tek bir şeyden tavsiye etmem sanırım. O da aşırı yüksek SAR değeri.
  • Evde 2a şarj aleti var onlada hızlı şarj oluyor hızlı şarj telefona zararlı LCD ekran kontrolü nasıl yapılıyor bıde klavyesıne hıc alışamadım ne yapmam lazım acaba

• Dediğiniz tüm telefonları eleyerek u11 aldım kullandığım her gün iyi ki almışım diyorum. Sorunsuz problemsiz mükemmel bir cihaz. Kamerasını iPhone x ile karşılaştırdım u11 renkleri daha doğru gösteriyor. Yer yer x yer yer u11 daha iyi çekiyor. Çinli markalara güven olmaz xiaomi mi6 kullandım ve hiç iyi anılarım yok. Oneplus 5 te kronik jelly efekt var 5t dede yakında bir şey çıkar. İPhone 7 plusım var evde yatıyor. Bana göre yılın en iyi 2.cihazı. U11 Alın aldırın

*****HTC U11 Kulübü*****

• quote:

Orijinalden alıntı: v10furkanv10

Dediğiniz tüm telefonları eleyerek u11 aldım kullandığım her gün iyi ki almışım diyorum. Sorunsuz problemsiz mükemmel bir cihaz. Kamerasını iPhone x ile karşılaştırdım u11 renkleri daha doğru gösteriyor. Yer yer x yer yer u11 daha iyi çekiyor. Çinli markalara güven olmaz xiaomi mi6 kullandım ve hiç iyi anılarım yok. Oneplus 5 te kronik jelly efekt var 5t dede yakında bir şey çıkar. İPhone 7 plusım var evde yatıyor. Bana göre yılın en iyi 2.cihazı. U11 Alın aldırın

*****HTC U11 Kulübü*****

ben de çok beğendim htc herşeyiyle premium gerçekten
    sadece dahili uygulama yok bunu sevmedim..samsungda alışmıştım dahili uygulamalara
    mesela galeri ,müzik çalar, not defteri gibi.. dosya yöneticisini de beğenmedim
    samsungda dahiliydi ve çok alışmıştım.. bu uygulamaların yerine ne yüklediniz

bir de rehberde görüntüleme seçeneklerinde sim kartı gösteri bulamadım

• Müzik çalar,s memo, Samsung Health çok iyiydi. Allahtan Health ı yükledim. Ama özellikle s memo yu arıyorum.

• HTC U11 H kullanıcısına yanıt
    İsmim yazmıyor ama sanırım bana sordunuz :)

Telefonun cid no.su 027 idi, güncelleme almayan sorunlu cid nosu. Güvenlik yaması ağustostu. Eğer sizinki ekimse günceldir. Deltaya gittim cid nosunu değiştirdiler rusya cid nosu şuan ve güncelleme alıyor. Telefonu açtığınızda güncelleme geldiyse sorun yoktur

• Müzik yerine poweramp dosya yerine rar galeri QuickPic

• zkibar82 Z kullanıcısına yanıt
    Siz nerden almistiniz hocam ve cihaz hangi renkti acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzman2626 -- 22 Ocak 2018; 7:36:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Midgardian

Ekranın alt kısmında ufak bir siyahlık var çok göze batmıyor. Bu hepinizde var mı. Daha önce birisi parmak izi sensörü yüzünden olduğunu söylemişti sanırım.

Şunca adam kullanıyor. Şuna bi cevap verseniz. Bunca senedir forumdayım,yöneticilik bile yaptım ama ilk defa bir konuda ne sorsam boş geçiliyor enteresan.Kullanmasanız sıkıntı yok ta hepinizin elinde var.

Çok sitem ettim evet.
  • 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.