Şimdi Ara

*****HTC U11 Kulübü***** (196. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.102
Cevap
58
Favori
421.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de şu ekran süresini merak ettim ve dün denedim.sürekli 4g açık oyun oynadım arada navigasyonu kullandım ve bu süreyi gördüm. Nasıl sizce?

*****HTC U11 Kulübü*****

*****HTC U11 Kulübü*****

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• zkibar82 Z kullanıcısına yanıt
    Oyun navigasyon pil tüketimi fazla olan uygulamalar üstüne üstelik çift hat kullanıyorsun. 30-31 saatte 6.5 saat ekran süresi alıyorsun. Gayet iyi hocam. ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: bicer79

quote:

Orijinalden alıntı: realceday

"Kamera olarak htc 10 çok kötüydü."

bu yazılandan sonrasını okumadım. Gerek duymadım.

Htc 10 kamerası neden kötüydü ben memnundum hatta çevremde herkez hayran kalıyordu

Htc 11 de lcd 5 kullanmış yani yine çok fazla batarya tüketimi demek daha burda yarışı kaybediyor

Aynen, hatta bazı çekimlerde htc 10 un daha iyi fotoğraf çektiğini biliyorum, ama genel olarak u11 daha iyi tabi ki

• Castîel kullanıcısına yanıt
    Bokeh efekt için hangi link bulamadım google storedan de bir çok uygulama var. Bokeh ve kamera için lütfen birisi program ismi ya da linki atabilir mi kaç sayfa geri gittim ben mi bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: zkibar82

Ben de şu ekran süresini merak ettim ve dün denedim.sürekli 4g açık oyun oynadım arada navigasyonu kullandım ve bu süreyi gördüm. Nasıl sizce?

*****HTC U11 Kulübü*****

*****HTC U11 Kulübü*****

*****HTC U11 Kulübü*****

*****HTC U11 Kulübü*****

*****HTC U11 Kulübü*****

Bunlarda benden olsun parlaklık ortada otomatikde deil 4g mobil veri kullanıldı hep

• Ya arkadaslar su sifresiz wifi olan yerlerde o baglan a tiklanan sayfa asla ve asla acilmiyor kendi kendine acilmasi gerekirken. Agzima sicti 5 gun yurtdisindaydim telefondan sogudum ya yok mu bi yardim edebilicek bu yuzden telefonu degismeyi dusunuyorum

• vesselam510 V kullanıcısına yanıt
    Maşallahı var gerçekten şarjın toplamda 8 saat alır ozaman

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HTC U11 Android 8.0 Oreo güncellemesi indirmeye sunuldu.

• Merhabahttp://www.hepsiburada.com/htc-u11-128-gb-dual-sim-ithalatci-garantili-p-HBV000007HB8W?magaza=Hepsiburada&t=product&q=htc%20u11 bu ürünü almayı düşünüyorum. dual-sim olması hakkında kararsızım bir problem çıkarır mı ? İthalatçı garantisi hakkında da bilgisi olan varsa güzel olur.iphone 6 dan geçiş yapmayı düşünüyorum değiştirmek değer mi acaba herkese teşekkürler.

• eiplaC kullanıcısına yanıt
    Bende dual sim kullanıyorum hiç bir problem olmaz

• hero61 H kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam hakem heyeti davasını kazanıcam gibi duruyor 2 hafta içinde s8 den u11 e geçiçem ama tek korkum 2. Parti uygulamalar sayesi de acaba telefonumda ki fotolara ulaşılabilir mi bundan korkuyorum o yüzden sordum açıkcası :)

• quote:

Orijinalden alıntı: moonquad

HTC U11 Android 8.0 Oreo güncellemesi indirmeye sunuldu.

Suudi arabistan cihazı bendeki.henüz gelmedi..

• Birde bazı arkadaşlar 8.0 gelmedi diye laf etmişlerde bende s8 var şuan ve bana da gelmedi .2200( uzun zamandır böyle f/p cihaz görmedim) e bu cihazı alipta laf etmek bence hakarettir ayıptır günahtır😀

• Cihazim rusia surumu

Rusia surumune guncelleme geldimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tosunpasa- -- 17 Aralık 2017; 14:58:53 >
  • v10furkanv10 V kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada'nın kendisinden 64GB'lık mavi rengini aldım ben. Telefonu bir buçuk haftadır kullanıyorum, herhangi bir sorun yaşamadım. Tayvan cihazı, şu anda Oreo'da. Başka bir sorunuz varsa yardımcı olabilirim.
  • v10furkanv10 V kullanıcısına yanıt
    Çift sim olan model.Hong Kong a kayıtlı

• quote:

Orijinalden alıntı: W.Klitschko

Maşallahı var gerçekten şarjın toplamda 8 saat alır ozaman

Hocsm 8 i görmedim hiç ama parlaklığı az düşürsem görür ben %10 da takarım hep ve %10 da 7 buçuk saat ekran süresi veriyor gayet yeterli

• quote:

Orijinalden alıntı: moonquad

HTC U11 Android 8.0 Oreo güncellemesi indirmeye sunuldu.

Hocam 8.0 amerika ve taiwan a geldi avrupa ve asyaya daha gelmedi

• Black-Viper kullanıcısına yanıt
    Hocam galeri dediğiniz zaten fotoğraf,video, gifleri falan gösterir.Buna her şey dahildir.HTC nin kendi uygulaması olsada bunu yapacaktı.Yani verdiğiniz izin ile birlikte her yerdeki resim videolara ulaşıyor uygulama.Dediğim gibi isterseniz google fotoğraflar kullanabilirsiniz gizlilikten yanaysanız.Gerçi google ında fotoğraflarımızı videolarımızı kullanmadığından emin değilizde

• hero61 H kullanıcısına yanıt
    Çok haklısın hocam içimi rahatlattınız kısmet olursa 64 lük olandan alacağım bakalım :) tesekkurler cevaplar için hocam

• 
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.