Şimdi Ara

*****HTC U11 Kulübü***** (187. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
10.102
Cevap
58
Favori
421.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anlamadığım internet fiyatı neden ucuz? Gidip desek elden internet fiyatından verseniz :D Şaka maka Tr garantili almam yakındır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tifobakteri

Anlamadığım internet fiyatı neden ucuz? Gidip desek elden internet fiyatından verseniz :D Şaka maka Tr garantili almam yakındır...

Hocam banada vermiyordu ben arkadaş vasıtasıyla aldım

İnternette satılanla bir farkı yok internettende alabilirsşniz

Ben 6gb ram 128gb hafızalı delta garantili olanınıda kullandım

Bilmiyorum ama bana Türkiye garantili olan daha iyi ve pil olarak bir tık daha iyi geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • *****HTC U11 Kulübü*****

Kullandıklarım

*****HTC U11 Kulübü*****

Parlaklık

*****HTC U11 Kulübü*****

Kullanım 17 saat yazıyor ama 17 saat 50dk bu

*****HTC U11 Kulübü*****

Ve ekran süresi

Mobil veri 4g

Daha şarjda %16 7 buçuk 8 e ysklaşır gibi de yatıcam şarja takıcam

Kullandığum Türkşye garantili cihaz

4gb ram 64gb hafıza olan model

6gb ram 128gb hindistan olan modelde kullandım onda aynı kullanımda 7 yi geçemiyordum bu ondan pil olarak bana bir tık daha iyi geldi bence yazılım farkı diyorum

• vesselam510 V kullanıcısına yanıt
    Hocam şaka yapıyorsunuz galiba.Psikilojik olarak öyle hissediyorsunuz diyelim.Teorikte ortada bir şey yok.64gb lık U11 de de 3000mAh var.128gb da da 3000mAh var.Ha çift hatlısında çift hat takar kullanırsın orası ayrı.. Bunun yazılımla bir ilgisi yok yani varda aynı işlemci pile sahip telefon depolamada farklı sadece.Pilde nasıl biri daha iyi olsun..

• quote:

Orijinalden alıntı: hero61

Hocam şaka yapıyorsunuz galiba.Psikilojik olarak öyle hissediyorsunuz diyelim.Teorikte ortada bir şey yok.64gb lık U11 de de 3000mAh var.128gb da da 3000mAh var.Ha çift hatlısında çift hat takar kullanırsın orası ayrı.. Bunun yazılımla bir ilgisi yok yani varda aynı işlemci pile sahip telefon depolamada farklı sadece.Pilde nasıl biri daha iyi olsun..

Neden şaka yapayım hocam 6 128gb kullandım

Şuanda Türkşye cihazı kullanıyorum 4 64gb olan model

Bana Türkiye cihazının pili bir tık daha iyi geldi

Ben yazılıma değindşm

Her ülkenin yazılımı farklı oluyor ona değinmek istedim demekki dedim Türkiye yazılımı bşr tık pil konusunda daha iyi buna değinmek istedim yoksa cihazlar aynı ama yazılımlar farklı buda ondan olabilir

Yada çift hatlı bençift hat kullanmadım tek kullandım

Bir kaç kişiden duydum 6 128gb tın pili 4 64gb dan daha iyi diye ama bende bu tam tersi oldu

• picasso16 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Ekran süresi kasacağım derken bataryanın canına okumayın.

• Arkadaşlar merhaba, ben 128gb delta garantili almayı düşünüyorum, acaba cihazın herhangi bir kronik sorunu var mıdır? Aldığımda ilk nelere bakmam gerekir? Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hüsnü008

Arkadaşlar merhaba, ben 128gb delta garantili almayı düşünüyorum, acaba cihazın herhangi bir kronik sorunu var mıdır? Aldığımda ilk nelere bakmam gerekir? Teşekkürler.

Cihazda herhangi bir kronik sorun yok eksiği yok fazlası var

Aldığında ilk yapman gereken ekranı ve kasayı nasıl korurum olsun yoksa cihaz çok narin yapıca arkası önü cam çerçeve metal düştümü kırılma ihtimali %99 tek kusur bu kusur deil aslında bütün cihazlar böyle ama eski m7 m8 m9 10 daki htc sağlamlığı pek ypk maalesef

• quote:

Orijinalden alıntı: egemen0807

Arkadaşlar biraz garip bir soru olacak ama çözümünü bulamadım yardımlarınızı rica ediyorum. Öncelikle telefonda sosyal medya bana yasak ( evlilik durumu) bu yüzden bende gün içerisinde sadece telefona massenger kuruyorum ve her akşam eve giderken telefondan kaldırıyorum önceki telefonlarda sorunsuz gidiyordum fakat u11 tekrar kurduğumda direk kullanıcı adım çıkıyor devam etmek istiyormusunuz diyor ve şifre bile sormadan tak diye açılıyor bu benim için çok büyük sıkıntı , messenger telefondan tamamen de kaldırılmıyor yüklü geldiği için , her seferinde ben sadece güncellemiş oluyorum ayarlarını yapamadım , gizliliği nasıl koruyabilirim gün içerisindeki gelen giden foto yazışma vs eve giderken nasıl tamamen temizlerim , fotolar falan telefonun bir yerlerınde kalacak diye korkuyorum var mı oyle dosya saklayan yerler acil yardımlarınızı rica ediyorum çok makbule geçecek .

kaldırmadan önce uygulamalardan hafıza kısmından ön belleği veriyi sil yapın sonra kaldırın.

bir daha ki kuruluş da hatırlamayacaktır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: :Fatih:

quote:

Orijinalden alıntı: egemen0807

Arkadaşlar biraz garip bir soru olacak ama çözümünü bulamadım yardımlarınızı rica ediyorum. Öncelikle telefonda sosyal medya bana yasak ( evlilik durumu) bu yüzden bende gün içerisinde sadece telefona massenger kuruyorum ve her akşam eve giderken telefondan kaldırıyorum önceki telefonlarda sorunsuz gidiyordum fakat u11 tekrar kurduğumda direk kullanıcı adım çıkıyor devam etmek istiyormusunuz diyor ve şifre bile sormadan tak diye açılıyor bu benim için çok büyük sıkıntı , messenger telefondan tamamen de kaldırılmıyor yüklü geldiği için , her seferinde ben sadece güncellemiş oluyorum ayarlarını yapamadım , gizliliği nasıl koruyabilirim gün içerisindeki gelen giden foto yazışma vs eve giderken nasıl tamamen temizlerim , fotolar falan telefonun bir yerlerınde kalacak diye korkuyorum var mı oyle dosya saklayan yerler acil yardımlarınızı rica ediyorum çok makbule geçecek .

kaldırmadan önce uygulamalardan hafıza kısmından ön belleği veriyi sil yapın sonra kaldırın.

bir daha ki kuruluş da hatırlamayacaktır.

Cevabınız için teşekkür ederim , valla telefonu ortaya bırakmaya korkuyorum bir yerinden bir şeyler çıkacak diye bu fotoğraflar falan silince başka yerlerde kalmıyordur inşallah ilerde karşımıza çıkmasın sonra :)) kısacası gündüz istediğim uygulamayı indirip kullanıp foto vs paylaşıp akşamda eve giderken her şeyin tertemiz olmasını istiyorum uygulama foto vs iz kalmasın istiyorum ve bunu en pratik nasıl yaparım onu bilmek lazım ama net olacak temiz olacak kafa rahat olacak içimde şüphe kalmayacak :)

• *****HTC U11 Kulübü*****

Benim anlamadığım bu cihaz 3000mah ve 2200mah ekran yemiş gözüküyor 800mah uygulamalarmı kullanmış burada bir tuhaflık yokmu bence yazılımsal bir sorun var gibi

• egemen0807 kullanıcısına yanıt
    Galeride silmek istediğiniz fotolari silince eger google fotograflar uygulamasını kullanıyorsanız cop kutusuna atiyor silinen fotolari 60 gün icinde siliniyor onlarda ama siz hemen silmek istiyorsaniz ayarlar kismindan halledebilirsiniz bilginiz olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: 35grk35

Galeride silmek istediğiniz fotolari silince eger google fotograflar uygulamasını kullanıyorsanız cop kutusuna atiyor silinen fotolari 60 gün icinde siliniyor onlarda ama siz hemen silmek istiyorsaniz ayarlar kismindan halledebilirsiniz bilginiz olsun

Eyvallah teşekkür ediyorum fotoğraflar uygulamasını sildim kaldırdım şimdi zaten kullanmıyordum bir de onunla uğraşmayayım , quicpic galeri programını kullanıyorum bu programda bir yerlere kayıt falan yapmıyordur dimi çop kutusu falan görmedim bu programda , başka nelere dikkat etmem gerekiyor telefon nereye neyi kaydediyor acaba? En önemlisi kullanıcı giriş mail adresleri gözükmemeli telefonda umarım bunlar bir yerlerde kayıt olmuyordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egemen0807 -- 12 Aralık 2017; 15:46:31 >

• Merhaba,

Yaklaşık 3 haftadır 128GB/6GB Çift Hat olan telefonu kullanıyorum. n11.com'un 11.11 kampanyası ile 2450 TL ye aldım. Bu fiyata alınabilecek en iyi Android telefon olduğunu düşünüyorum.

Kılıfsız ve ekran filmsiz kullanılmasını hiç önermiyorum. Bu sebeple Spigenden hemen iki kılıf aldım. Hem Liquid Crystal hem de Rugged Armor Black olanı aldım. Telefonun arkasını göstermesi açısından şeffaf olanı daha çok beğendim şimdilik onu kullanıyorum.

Ekran filmi konusunda biraz yavaş davrandım. Biraz da Gorilla Glass 5'e güvendim. Çok dikkatli olmama ve hiç sert bir cisimle temas etmemesine rağmen ekranda iki küçük kılcal çizik görünce anladım ki bu böyle olmayacak. Ekran çok kolay çizilir mutlaka koruyun deseler daha iyi olacak aslında. Yok Gorilla Glass, yok çizilmez, yok kıırılmaz gibi palavralarla insanları yanıltıyorlar. Çizikleri görünce hemen internetten Zore 9H Nano ekran filminden sipariş ettim. AVM'nin birinde rica ettim taktırdım. Nano olanlar cam ile plastik karışımı. Kalınlık yapmıyorlar. Ekran görüntü kalitesini etkilemiyor. Sadece orijinal ekran kadar kaygan değil. Ama yapacak birşey yok ne yazık ki. O şekilde kullanmaya devam etseydim daha bir sürü çizik oluşacağı kesindi.

• quote:

Orijinalden alıntı: LukeSkywalker

Merhaba,

Yaklaşık 3 haftadır 128GB/6GB Çift Hat olan telefonu kullanıyorum. n11.com'un 11.11 kampanyası ile 2450 TL ye aldım. Bu fiyata alınabilecek en iyi Android telefon olduğunu düşünüyorum.

Kılıfsız ve ekran filmsiz kullanılmasını hiç önermiyorum. Bu sebeple Spigenden hemen iki kılıf aldım. Hem Liquid Crystal hem de Rugged Armor Black olanı aldım. Telefonun arkasını göstermesi açısından şeffaf olanı daha çok beğendim şimdilik onu kullanıyorum.

Ekran filmi konusunda biraz yavaş davrandım. Biraz da Gorilla Glass 5'e güvendim. Çok dikkatli olmama ve hiç sert bir cisimle temas etmemesine rağmen ekranda iki küçük kılcal çizik görünce anladım ki bu böyle olmayacak. Ekran çok kolay çizilir mutlaka koruyun deseler daha iyi olacak aslında. Yok Gorilla Glass, yok çizilmez, yok kıırılmaz gibi palavralarla insanları yanıltıyorlar. Çizikleri görünce hemen internetten Zore 9H Nano ekran filminden sipariş ettim. AVM'nin birinde rica ettim taktırdım. Nano olanlar cam ile plastik karışımı. Kalınlık yapmıyorlar. Ekran görüntü kalitesini etkilemiyor. Sadece orijinal ekran kadar kaygan değil. Ama yapacak birşey yok ne yazık ki. O şekilde kullanmaya devam etseydim daha bir sürü çizik oluşacağı kesindi.

Hocam bende diamond protect nano sıvı uyguladım 1 haftadır çizik yok ama parmak izi sensöründe baya kılcsl çizik olmuş güneş lamba yansımasında baktımı parmak izi sensöründeki kılcal çizikler belli oluyor bu biraz can sıkıcı oldu ama parmak izi sensörü düzgün çalışması için plastik yapılması gerekiyor ve hali.ilede çabuk çiziliyor

Lg g6 kullandım 5 ayda g6 nın arkadaki parmak izi sensörü kılcsl çiziklerle doluydu

Cam olsa okuma sorunu oluyormuş csmdan geçmiyormuş falan filan

Bende diamond protect e güvendim parmak izi sensörünede baya sürdüm demekki bu madde ya etkili deil boş yada plastik e etkili deil ?

• LukeSkywalker L kullanıcısına yanıt
    Hocam 4 aydır ekran koruyucusuz olarak kullanıyorum cihazı. Öyle aşırı derecede de dikkat etmiyorum. Daha hiç kılcal çizik dahi yok çok şükür ha bu olmayacağı anlamına gelmez ama biraz dikkat edildiği sürece kolay kolay bir şey olmaz. Ben sizin gorilla glass 5 hakkında söylediklerinize katılmıyorum. Gorilla 5 küçümsenecek bir teknoloji değil. Sizin gözünüzden kaçan bir şey, dikkatsizlik olmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siklon -- 12 Aralık 2017; 16:37:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vesselam510

quote:

Merhaba,

Hocam bende diamond protect nano sıvı uyguladım 1 haftadır çizik yok ama parmak izi sensöründe baya kılcsl çizik olmuş güneş lamba yansımasında baktımı parmak izi sensöründeki kılcal çizikler belli oluyor bu biraz can sıkıcı oldu ama parmak izi sensörü düzgün çalışması için plastik yapılması gerekiyor ve hali.ilede çabuk çiziliyor

Lg g6 kullandım 5 ayda g6 nın arkadaki parmak izi sensörü kılcsl çiziklerle doluydu

Bende diamond protect e güvendim parmak izi sensörünede baya sürdüm demekki bu madde ya etkili deil boş yada plastik e etkili deil ?

note 8 e diamond protect aldım 100 tl ye her yerine uyguladım çerçeveler dahil anahtarla dalgınlıkla aynı cebe koydum 10 saniye kaldılar kalmaz olaydılar :) hemen alt çerçeve çizildi şaka gibi :(

diamond protech in hikaye olduğunu düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

quote:

Orijinalden alıntı: vesselam510

quote:

Merhaba,

note 8 e diamond protect aldım 100 tl ye her yerine uyguladım çerçeveler dahil anahtarla dalgınlıkla aynı cebe koydum 10 saniye kaldılar kalmaz olaydılar :) hemen alt çerçeve çizildi şaka gibi :(

diamond protech in hikaye olduğunu düşünüyorum

Aynı düşüncedeyim dicemde kırılmaya etkilidir sanırım

Çünkü bende parmak izi sensörünün kılcal çizikler oluşması bunun bir etkisi yada çizilmeye etkisi yok diyebilirim kırılmaya etkilidir umarım

• Diamond protect olayı tamamen palavra bence.Boşu boşuna para veriyor millet.Sadece toz parmak izinde etkili oluyor.Bunun içinde 100 tl vermek saçmalık

• 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.