Şimdi Ara

*****HTC U11 Kulübü*****

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
9.811
Cevap
68
Favori
369.332
Tıklama
Giriş
    287 Mesaj

Hocam işte anlamıyorsunuz ki.Yaptığınız olay bu.S7 Edge alınmazmış kendi kararın genel konuşmazsın ki milleti yönlendiremezsin ki.Severek kullanan da var değiştirende beğenmeyende.Bende Note 3 den geçtim ne çektiğimi ben bilirim kasım kasım kasılıyordu.Ama konuları gidipde şu cihaz böyle alınmazda demedim.Insanın hevesini kursağında bırakmadım.Yeni telefon almışız yok böyle yok şöyle öyleyse almazsın olur biter. Ben ilk defa U11 kullanıyorum memnunum ama arkadaşın buraya gelip te kendisi 1 sorun yaşadı diye milleti yönlendirmesinden rahatsızım.Sadece HTC için değil başka konularda da böyle.Madem beğenmiyorsun alma geç yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    W.Klitschko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yurtdışı cihaz alıp brick olan cihazı Tr garantisi Htc’ye bağlamanın Htc’nin kitabını yazmakla ne alakası var? Yaşadığın sorunlara bir şey diyemeyiz, saygı duyarız. Arkadaşımda m7 var halen taş gibi ve hiçbir sıkıntısı yok. Elektronik şans işi ama sizinki talihsizlik. Ben de olsam ben de almam daha Htc almam o kadar sorun yaşayınca, ancak kullanmadığınız telefon hakkında kesin bir dille almayın etmeyin diyemezsiniz. Apple harici hangi distribütör garantisi memnuniyette ileride? Hatta en son apple bile rezalet yaşadı, efsane. Çoğu kullanıcı hatası deyip geri çeviriyor milleti, istisnalar hariç. Bu arada bebe mebe hayırdır bi’ sıkıntı mı var? Tanımadığın birisine bu ağızla konuşamazsın. Kimse kimseye düşman değil, saygılar.

|
    |
    manilafortuna kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

arkadaşlar cid: rusya diyor ya sizce cid orijinal midir yoksa değiştirilmiş midir?

cihazın cid nosunun satıcı tarafından değiştirilip değiştirilmediğini anlamamızın bir yolu var mı?
    |
    |
    Winteragust kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cihaz 128/6 versiyon muydu?

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    70 Mesaj

evet 6gb/128gb model gezegen gsm'den aldım. paketi açarken amatör video çektim yükleyince buraya bağlantı atacağım.
    |
    |
    lawyer25 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şu an gezegen hepsi burada da var satışı. 128likle arasında 300 350 arasi fark var. O farka değer mi hız farkı var mı? Tek aklima takılan şimdi nerden ve hangi modeli alacağım.

|
    |
    tigerin38 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Rusya da 128/6 versiyonun satıldığı ülkelerden. Cid e falan takılmayın. Güncelleme geliyorsa sıkıntı yoktur...

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    4091 Mesaj

Ben S7 edge alınmaz demedim kaldiki ben çok memnundun S7 edge den servis berbat dedim kaldiki aylar sonra çoğu lafıma geldi sonuçta burası bilgi alışverişi yapılan bir forum iyi yada herkes deneyimini paylascak saygı çerçevesi içinde kimseyi kıracak rencide edecek bişey söylemem ama en başta dediğim gibı telefonu eleştirmeye gelince biz Türk milleti olarak kullandığı mali eleştirilmesi ne aksi bişey soylenmesine dayanamadigimiz için hemen savunma sahiplenme duygusuna kapiliyoruz htc kimsenin mali deil dediğiniz gibi isteyen alıp kullanır isteyen alıp kullanmaz ve dediğim gibi isteyen eleştirebilir isteyen sahiplenir yapımızda olan bişey onada yapacak bişey yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    hero61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şu öndeki parmak izi sensörğnde 1 haftada 2 tane çok az kılcal çizik olmuş laöba yansımasında belli oluyor çok dikkatli baktımı

Bu diamond protect fayda etmemiş ona sanırım

Öndeki parmak izi okuyucuda çabuk çizilebiliyor dikkat edin derim

Bunu bu şekilde yspmak zorundalar çünkü cam parmak izini okumayı engellediği için plastiksi yapıda yapmak zorunda kalıyorlar

Xıaomi mi6 kullanan arkadaşım var onunda öndeki parmak izi sensöründe kılcal çizik dolu

Normal kullanırken bakarken belli olmuyor lamba yansıması güneş parlamasında belli oluyor

Sorun olarak söylemedşm gömmeyin beni

Dikkat edin diye söyledim

|
    |

• Yüzbaşı
    287 Mesaj
    Kimse burda markayı ölümüne savunmuyor.Bu konu için konuşuyorum.Ben ilk defa HTC marka telefon aldım.Bu yaptığım eleştiri 'HTC alınmaz' veya 'buraya yazıyorum 1 seneye kalmadan şikayeti olmayan kalmaz' gibi telefonu kullanmadan yazılan laubali mesajlara.Kimse burda bu telefon mükemmel, kusursuz, 4 4 lük hiçbir eksiği yok demedi.Her telefonun olduğu gibi U11 in de kusurları var.Hep yararlı özelliklerini yazacak değiliz ya.Galeri müzik uygulamalarının olmamasını şikayet ediyoruz.Daha yeni oreo ya geçtim pil performansı düştü dedim.Parmak izi tarayıcısında benimde kılcal çizgiler oluşmuş takılacak bir şey değil.Gece kamerada kumlanma yapıyor dedik.Kötü bir deneyim yaşadığımızda da çoğu arkadaş yazıyor.Bunlar zaten yazılıyor yazılacakta.. Ama HTC kullanıp şanssızlık yaşamış başka marka kullanan arkadaşlar gelip burada 'siz markaların kölesi olmuşsunuz', 'babanın firması mı niye savunuyorsun', 'fanboy' 'ben kullandım siz daha bir şey bilmezsiniz astığım astık kestiğim kestik' gibi yakıştırmalar vrya davranışlarda bulunuyir. Vazgeçin şundan artık yaşınız gibi davranın.Kim hangi model hangi marka almak istiyorsa alsın.

• Yüzbaşı
    269 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hero61

Kimse burda markayı ölümüne savunmuyor.Bu konu için konuşuyorum.Ben ilk defa HTC marka telefon aldım.Bu yaptığım eleştiri 'HTC alınmaz' veya 'buraya yazıyorum 1 seneye kalmadan şikayeti olmayan kalmaz' gibi telefonu kullanmadan yazılan laubali mesajlara.Kimse burda bu telefon mükemmel, kusursuz, 4 4 lük hiçbir eksiği yok demedi.Her telefonun olduğu gibi U11 in de kusurları var.Hep yararlı özelliklerini yazacak değiliz ya.Galeri müzik uygulamalarının olmamasını şikayet ediyoruz.Daha yeni oreo ya geçtim pil performansı düştü dedim.Parmak izi tarayıcısında benimde kılcal çizgiler oluşmuş takılacak bir şey değil.Gece kamerada kumlanma yapıyor dedik.Kötü bir deneyim yaşadığımızda da çoğu arkadaş yazıyor.Bunlar zaten yazılıyor yazılacakta.. Ama HTC kullanıp şanssızlık yaşamış başka marka kullanan arkadaşlar gelip burada 'siz markaların kölesi olmuşsunuz', 'babanın firması mı niye savunuyorsun', 'fanboy' 'ben kullandım siz daha bir şey bilmezsiniz astığım astık kestiğim kestik' gibi yakıştırmalar vrya davranışlarda bulunuyir. Vazgeçin şundan artık yaşınız gibi davranın.Kim hangi model hangi marka almak istiyorsa alsın.

Hocam aslen kendini savunmaya gecmene gerek yok. Sahsen ben gecmis sayfalari taradigimda insanlara yardimdici olmaya calistigini gorebiliyorum.

Sorun bence diger arkadaslarda

Yok su kadar telefon aldim.yok bu kadar telefon aldim.kullandim soyle yaptim boyle ettim uctun kactim

BIZENE SENIN 8 9 Htc tel kullandigindan

Adam resmen ezmeye calisiyor su kadar kullandim ona gore cevap yazin diye

Arkadasim brickmi bruckmu ne oluyorsa butun cihazlarda olacak diye bir sey yok. Lg g3 telimi zamaninda alirken o kadar gomduler.catlar yanar bilmem ne olur diye

Uygun denk getirdim hemde paralel ithalat

Uc sene boyunca tas gibi kullandim.

Bence brick meselesini acan ve surekli isin mokunu cikarana kadar uzatan iki isim var.bana baska markanin fanboyu geliyor

AYRICA MADEM MIDEN BULANIYOR.SANA DUSEN UYARINIDA YAPTIN.ANLAYACAGIMIZI ANLADIK.

UZATMA.MIDEMIZ BULANDI.

BIZ SAYFAYA GIRDIGIMIZDE SIZIN BRICK MESELENIZI DINLEMEK ISTEMIYORUZ

ALDIK PATLARSA PATLAR

BIZ KULLANICI DENEYIMLERINI OGRENMEK ISTIYORUZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tosunpasa- -- 10 Aralık 2017; 14:59:51 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    568 Mesaj

Hocam burda iki üç kişi var onlar ortalığı karıştırmaya çalışıyor bir arkadaş daha telefon almamış ortada sorun yok U11 ler brick oluyormuş sordum diyor bir diğeri htc 10 u brick olmuş belli ki baya kurcalamis bidaha htc almam diyor bana pm atıyor htc 10 unu satmayı dusunurmusun ne zaman satarsın almaya çalışıyor önceden de belirttim çok fazla telefon kullandım belki herkesten fazla htc herkesten fazla Sony kullandım brick de oldu cihazım hiç bir sorun olmadan değişen de brick olunca sövmedim de yada değişince ovmedim de, 2. Kattan Sony xperia z5 premium düşürdüm balkondan direk yere hangi cihaz olsa darmadağın olurdu düşen köşesi kırıldı aldım cihazı çalışıyor biraz öyle kullandım ekran değişti hâlâ kullanılıyor s7 edge vardı kardeşim de daha düşmeden sağ edge tarafında pempe çizik attı dikey garanti kullanıcı hatası dedi ki çoğu s7 edge de bu sorun var thh den para iademizi aldık ne Samsung bölümüne gittim sövdüm nede sony bölümün de ovdum benim başıma gelmiştir benim sorunumdur bana özel olan sorunlar da çıkıp ta Samsung lanet mi demem lazım bi daha almam olur biter ki her yeni cihazda almak için bi karşılaştırma yaparım direk silmem markayı m8 den thh ile 2500 TL para aldım sorunlumuydu evet bu hepsinin sorunlu olduğunu göstermez gittim 10 aldım daha böyle bi çok şey anlatırım sorunlu mu cihaz 1 yıl sonra sorun mu çıkardı verin garantiye sorun çözülmüyor mu verin thh ye alın paranızı bu tüm markalar için geçerli Türkiye de hiçbir garanti mükemmel değil kimine göre Apple iyi kimine göre o da iyi değil bunu genele yayıp insanları yanlış yönlendirmeyin yönlendirenleri de bosverin

|
    |
    hero61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    240 Mesaj
    Dünden beri telefon alacağım şöyle bir tam cevap alamadık. Tartışmalı konu mu atsak ilgi çekeriz belki... İsteyenin bir yüzü kara demişler son defa bilgi istiyorum. Galeri uygulamasi var mi yüklenebilen google mecbur etmeyecek foto çekimi benim için önemli. 6 7 saat ekran süresi alınmış genelde hep de pil daha iyi olabilir denmiş 1 tam gün yoğun kullanimda cikar mi? İthalatçı garantili alacağım kimisi diyor ki onlar sorunlu seri. Lütfen şurdan aldım sorun da yoktu gibi yonlendirseniz. 6 gb 4 gb fark var mı? 300 350 tl fark var deger mi? N11 mi h b. Mi alayim. Ve lütfen rengini kapatmayacak hangi kılıf ikisini de şimdi siparis verip araniza katılayım kargolansin artik yarin..

Herkes istediği Telefonu almakla özgürdür tabiki...

Tek dediğim P10 Plus - HTCu11 i Yer hemde Aç karnına ...

Marka'yı bu kadar sahiplenmenize gerek yok.. Demek istediğim budur...

Hocam tam cevap derken ne istiyorsun o önemli ithalat yada distribütör olsun sorunlu cihaz pek yok ilk zaman güncelleme sorunu vardı oda çözüldü okumuşsundur sanırım bana kalsa hiç düşünmeden al başkasına sorsan uzak dur diyebilir galeri uygulaması google fotoğraflar ile geliyor eski htc galeri yok dışardan yükleniyor uyumlu değil pek ama google fotoğraflar da iş görüyor kamera ortalama üstü zaten 90 küsür puanı vardı heralde kamera da daha iyisi note 8 veya pixel 2 falan zaten pixel de bizim kameradan var pil 3000 mah ama isyerinde arkadaşım da mi6 var ondan iyi süreler alıyorum genelde yoğun kullanımdan kastın nedir sürekli oyun ise çıkarmaz sosyal ağ WhatsApp veya sesli arama falan ise rahat çıkarır. Ben şimdi alacak olsam yine 6 ram alırım hafıza sorun değil kart ile çözülür de ram ilerde sisebilir almışken 6 al. 4 yetmez mi tabiki yeter ama ilerde ne olur bilemeyiz. Ben n11 den gezegen gsm den aldım ilk zaman güncelleme sorunu oldu 1 günde cozduler şimdi sıkıntı yok biliyorum yine de bi sor tabi kılıf için ise içinden bi şeffaf çıkıyor ama pek dayanıklı değil spigen öneriliyor ama almadım ben öyle kullanıyorum bu tasarımı kılıf ile hiç edemem

|
    |
    aldirmas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    269 Mesaj
    P10 plus htc11 i yesin icsin sanane.

Daha telin yok ortada oraya buraya kahverengi yapistiriyorsun

Amacin ne piyasasini dusurup kendine uygunmu dek getirmek

Ayrica madem p10 plus daha iyi ne isin var burada

Yallah oraya

|
    |

Tam olarak böyle cevap istediğimdi cok sağolun. Ben de seffaf kılıf mı olsa acaba diyorum mavi renk alacağım görünsün istiyorum renk. Kılıf koruyucu vs ben de sevmiyorum ama cam yüzey ve çocuklu ev olunca malum yerle bir olmasın. Spigen seffaf olani su an ekledim. Simdi onay verip hb. Ama gezegen satışlı 6 gbli temin edeceğim. Tekrardan teşekkürler.

|
    |
    Castîel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam kusura bakmayın evet önceki mesajlarda yazmışsınız göremedik.Şöyle cevap verelim.

HTC Google ile anlaşma yaptı.Kendi uygulamalarını kaldırıp atıyorum galeri yerine Google fotoğraflar müzikler yerine Google Play music adı altında uygulamalar geliyor.Ha kullanan var ben kullanırım derseniz kullanırsınız kullanmam derseniz markette yığınca müzik galeri uygulamaları mevcut.Ben devre dışı bırakıp marketten uygulama indirdim kullanıyorum.Önerim quickpic galeri için az yer kaplar hemde pratik. Fotoğraf konusunda DxOMark dan 90 puan almış bir cihazdan bahsediyoruz gerçekten memnun kalırsınız.

1 gün yoğun kullanımda gider.Fakat ben oyun oynamadığım için bir şey diyemeyeceğim.Yoğun kullanımda 1, normal kullanımda 2 günü görebilirsiniz.

Şu sorunlu seri dediğiniz olay tam olarak şöyle.Çok yazdık burada ama yazalım yine.Yurtdışından gelen modellere türkçe dil paketi kazandırmak adına cid numarası değiştiriliyordu.Çok sorun olduğundan dolayı(güncelleme gelmiyordu bu modellere) artık böyle bir şey yapmıyorlar.Zaten cihazda türkçe mevcut.Ben eos adlı satıcıdan almıştım.Şuan satmıyor herhalde ama şuan sorunlu cihaz satan kalmadı biliyorum ben.

Ram bakımından değilde depolama bakımından 128gb lık cihazı seçmenizi öneririm.64gb yetmeyebilir.128gb ise gayet yeterli olur.Ramın fazla olması da daha iyidir android sistemi bakımından.

N11 mi HB mı bilemem bakın ona göre alın.HB üzerinden aldım memnunum.

Kılıf olarak Spigenin Liquid Crystal 4 taraflı koruma olan kılıfı alırsanız hem arkadaki renk kapanmaz hemde üstün bir koruma sağlar.Keşke indirimdeyken alsaydınız ben 35 liraya almıştım hatta black friday ile 30 liraya düşmüştü.HB arada spigen kılıflar için indirim yapıyor onları takip edin.Normal fiyatı 60 lira.Kutunun içinden HTC nin kendisinin gönderdiği bir kılıf çıkıyor ben kullanırım derseniz orası ayrıda pek dayanıklı koruyucu bir kılıf değil

|
    |

• Yüzbaşı
    568 Mesaj

Benim de mavi ilk açık mavi gri olanı alacaktım ki kalmamıştı bunu aldım iyiki almışım diyorum bazen arkasını çevirip masaya koyuyorum herkes soruyor eline alıyor dikkatli koyarsanız pek sorun olmuyor hemen çizilen bi yapısı yok ne ekran koruyucu nede kılıf kullanıyorum 1 ay bitti daha cizigim yok öyle dikkatli kullanan birisi de değilim sakınan göze çöp batar sözüne inanan birisiyim keyfini çıkarıyorum cizilse de umrumda değil açıkçası

|
    |

N11 turuncu mağazadan aldım. Bütçen müsaitse 6/128 lik al. Değilse 4/64 lük al. Amazing silver aldım.

Hepsiburadadan Spigen liquid crsytal ve rugged amor aldım. Rugged tasarımı kapattığı için iade ettim.

Spigen liquid crsytal kullanıyorum memnunum tavsiye ederim. 29.99 ken aldım şimdi 59.99

Amazing silver ve Spigen liquid crsytal kılıf düşünenler için birkaç foto atıyorum.

|
    |

Reklamlar
bankalar.org
Canlı Tv izle
Media Sözlük
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,844
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.