Şimdi Ara

HTC U11 128/6 KIRMIZI RENK (İTHALATÇI GARANTİLİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
5
Favori
1.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ürünü hepsiburada.com üzerinden satın aldım, faturası garantisi her şeyi mevcut (1.5 yıl garantisi devam ediyor .) Aldığım günden itibaren Spigen'in kılıfıyla kullandım kılıfı da yanında hediye vereceğim.Fotoğraflarda da görebileceğiniz üzere gayet temiz ve sıkıntısız bir cihazdır. Pazarlık çok taraftarı olmasam da her iki tarafın gönlü olsun diye cüzi bir miktarda yapabilirim.(Ek olarak sorun mudur değil midir bilmiyorum fakat ses açıp kısma butonlarında ses açma butonuna basılınca "tık" diye ses geliyor fakat kapama tuşuna basılınca bu ses gelmiyor fakat fonksiyonları ilk günkü gibi çalışıyor bu butonların.)[İkinci bir ekleme olarak da fotoğraflarda görünen izler parmak izidir, herhangi bir çizik söz konusu değildir.] Herkese iyi alışverişler.
    HTC U11 128/6 KIRMIZI RENK (İTHALATÇI GARANTİLİ)
    HTC U11 128/6 KIRMIZI RENK (İTHALATÇI GARANTİLİ)HTC U11 128/6 KIRMIZI RENK (İTHALATÇI GARANTİLİ)HTC U11 128/6 KIRMIZI RENK (İTHALATÇI GARANTİLİ)HTC U11 128/6 KIRMIZI RENK (İTHALATÇI GARANTİLİ)HTC U11 128/6 KIRMIZI RENK (İTHALATÇI GARANTİLİ)HTC U11 128/6 KIRMIZI RENK (İTHALATÇI GARANTİLİ)HTC U11 128/6 KIRMIZI RENK (İTHALATÇI GARANTİLİ)HTC U11 128/6 KIRMIZI RENK (İTHALATÇI GARANTİLİ)HTC U11 128/6 KIRMIZI RENK (İTHALATÇI GARANTİLİ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DADD7DEF1 -- 28 Mayıs 2019; 21:48:8 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• GÜNCEL.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.