Şimdi Ara

HTC U ULTRA ANA KONU (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.271
Cevap
14
Favori
55.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende 2.19.400.1 sürümü var oreonun 2. Updatini yükleyen var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ayrıca güncelleyen varsa performansında bir fark varmı bataryası nasıl gidiyor

• Nougat sürümünün daha akıcı olduğunu düşünenler lütfen elini vicdanına koysun hiçbir oyun kasmıyor güncellemeyle halledilmeyecek bir sorunda yok pubg mobile hd grafik ayarı aşırı fps ayarı renkli stilde çok rahat oynuyoru.snap 845 li cihazlar kadar rahat.

• Yani snağdragon 845 tabiki daha iyi ancak htc nin optimizasyonu gerçekten çok iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Happygamer97

Nougat sürümünün daha akıcı olduğunu düşünenler lütfen elini vicdanına koysun hiçbir oyun kasmıyor güncellemeyle halledilmeyecek bir sorunda yok pubg mobile hd grafik ayarı aşırı fps ayarı renkli stilde çok rahat oynuyoru.snap 845 li cihazlar kadar rahat.
    Hocam pil ne durumda Oreo'da ?
  • Henüz güncelleme gelmedi gelince pubg mobile videosu çekerek hem performans hem de pil konusunda bilgilendirmeye çakışacağım

• quote:

Henüz güncelleme gelmedi gelince pubg mobile videosu çekerek hem performans hem de pil konusunda bilgilendirmeye çakışacağım
    Anladım, siz öyle diyince sizde yüklü sandım ben.

Mart'da haberi yayılmaya başlanmış U Ultra'ya 8.0 dağıtıma başlanmış diye, kaç ay geçti yavaş yavaş mı yayılıyor ?
  • Kardeşim oreo güncellemesi geleli 1 ayı geçti ancak şuan stabil değil maalesef.Fakat htc daha yeni fix update yayınlama başladı onu yükledikten sonra konuşmak daha mantıklı olur.

• Fakat sormak istediğin her ne varsa sorabilirsin telefon hakkında.

• Benimki 2018 üretimi tek SIM vatan bilgisayardan alınma 1.64.401.10 yazılım sürümlü Nougat 7.0 ile çalışan Türkçe HTC TR cihazı. Hala oreo gelmedi. HTC TR ye soruyorum hiç bir şey bilmiyorlar. Sosyal medyada HTC merkeze ve llabtoofer e soruyorum kaale alıp cevap vermiyorlar. Normalde 2 ayda güncelleme biter HTCde. Martta başladığına göre 3 ay geçti. Bence HTC bize Oreo vermeyecek
  • Htc telefon çok güzel ama hakikaten firma beş para etmez.yazdığım mesaja 5 gündür cevap bekliyorum.

• quote:

Htc telefon çok güzel ama hakikaten firma beş para etmez.yazdığım mesaja 5 gündür cevap bekliyorum.
    Ben de birkaç yıl önce bir soru sormuştum beni sitesinde yer alan bilgi sayfasına yönlendirmi?ti. Konuyla tamamen alakasız bir bilgiydi ordaki. Sony'ye sorduğumda ise kalıp olmayan doğrudan sorumun yanıtını almıştım. Htc'yi ses özellikleri ve stabilitesi için alıyordum ama bir sonraki telefonum galiba Sony olacak. Tekrar kasılmalar başladı telefonda. Klavye 2 saniye gerimden geliyor ben eziyet çekmek için almadım bu telefonu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bugün htc müşteri hizmetlerinden mesaj geldi şarj sorunu yaşayanların yapması gereken çok basit.Batarya kalibrasyonu
    Oda şu şekilde yapılıyor
    1.Telefonun şarjını tamamiyle bitiriyoruz.Kapanmasını bekliyoruz
    2.Telefonu kapalı şekilde şarja takıyoruz.
    3.10 dk şarj olduktan sonra şarjfan çıkarmadan ses açma ses kısma ve güç düğmesine 2 dakika basılı tutuyoruz.
    4.Şarjı tamamıyle dolmadan şarjdan çıkarmıyoruz
    Bu kadar...
    Not:Ayrıca htc boost plus yüklüyoruz ama akıllı canlandırmayı açmıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Happygamer97 -- 26 Haziran 2018; 17:46:50 >
  • Yeni bir sistem guncellemesi gelmiş.Sizlerde de var mı ? ne değişmiş acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: u555

Yeni bir sistem guncellemesi gelmiş.Sizlerde de var mı ? ne değişmiş acaba.
    Arabistan cihazı bendeki henüz gelmedi. Htc'nin söylediğine göre güvenlik yamaları yapılmış ve sistem performansı iyileştirilmi?...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazı hangi satıcıdan almamı önerirsiniz Telefonal-Uygun İletişim ve CEPGEN satıcıları var. Hangi satıcıdan alınan cihazlarda hangi garanti ile geliyor ve güncelleme problemi oluyor mu bilmek isterim. Ayrıca aldıgınız satıcıdan hangi ülkenin ürünü geldi bunu da söyleyebilrseniz iyi olur
  • Captain Coldd kullanıcısına yanıt
    Ben telefonal dan aldım 2 günde istanbuldan aydına geldi satıcı hızlı ve güvenli.Ayrıca benim gibi eptt den alırsan çok daha hızlı ve sipatiş takip de yapabiliyorsun.ürün açılmamış kutuda geliyo yanında bir de şarj dönüştürücü hediyesi var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Happygamer97 -- 29 Haziran 2018; 9:57:39 >
  • Arkadaşlar batarya kalibtasyonundan sonra cihazın ekran süresi baya farketti eskiden 60 la sokağa çıkınca 15 le dönüyodum dün
    33 le döndüm ve şunı söyleyeyim telefonu nerdeyse hiç bırakmadım.

• Pubg 1saat 45 dk da %40 yemiş ki bence iyi 4 saat oyun süresi yapar

• Happygamer97 H kullanıcısına yanıt
    Öncelikle yanıladığınız için teşekkürler. Güncellerken hata aldınız mı? ve garanti delta mı ritzy mi
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.