Şimdi Ara

HTC U ULTRA ANA KONU (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.271
Cevap
14
Favori
55.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok kardeşim bende aynu fiyata epttavmden aldım herhangi bir sıkıntı yok.Yanlız uyarıyım uzun süre kutuda bekleyen cihaz olduğu için kutudan çıktığımda şarja takma zaten 100 bile olsa 10 dk da bitiyor.Deşarj olunca tak rahat rahat kullan şarjı iyi gidiyor telefonun sonuçta 2k ekran var super lcd 5 gördüğüm en kaliteli ekran

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Ayrıca oreoya gönül rahatlığıyla güncelleyebilirsin ancak benim sana önerim ben ısınarak da kullanırım diyorsan aldığın gibi kullan bir kere bile güncelleme.çünkü ilk kutudan çıktığında 5 taneye yakın nougat iyileştirme güncellemesi geliyor sonra oreo ya geçebiliyorsun.

Ayrıca oreoya gönül rahatlığıyla güncelleyebilirsin ancak benim sana önerim ben ısınarak da kullanırım diyorsan aldığın gibi kullan bir kere bile güncelleme.çünkü ilk kutudan çıktığında 5 taneye yakın nougat iyileştirme güncellemesi geliyor sonra oreo ya geçebiliyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Happygamer97

Kesinlikle katılmıyorum oreo şarj konusunda nougattan daha iyi ayrıca performans olarakda çok daha iyi antutu puanım 160000 pubg mobile high graphics aşırı fps de(60 fps ayarı) rahat oynanıyor.Isınma sorunu da yok.Pubg zaten her telefonda nadiren de olsa takılan bir oyun bknz one plus 6 pubg performance.

Bu rahatluğı şu şekilde elde ettim:Htc boost plus diye bir uygulama bar işte onda ayarlardan akıllı canlandıröayı açıyosun sonra cihaz yap gibi kayıyor.Ancak ilk açtığında 1 gün hemen farketmeyeceksin Sonraki gün ram otomatik temizleniyor ısınma sorunu 0 a iniyor
    Isınma sorunu yok onda hemfikiriz. Akıllı canlandırma aldığımdan beri açık ve haftalık 3GB kadar ram kurtardığını yazıyor. Ama faydasız, bende yaramadı. Belki bulunduğum ülkenin romunda bir sıkıntı vardır...

Şimdi akıllı canladırmayı kapattım ve daha akıcı oldu telefon. Eskiden klavyede bile takılma olurdu. Ana ekrana dönüp başka uygulama açmak 6 saniyemi alırdı minimum. Şimdilik bu sorunlar kayboldu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkihalindekal -- 7 Haziran 2018; 2:7:15 >

• Şimdi oreo ya geçelim mi geçmeyelim mi? Fikirler nedir ayrıca

HTC u ultra için xda da Leedroid romunun hem nougat hemde oreo versiyonu var ne dersiniz şu an nougat Leedroid kullanıyorum çok memnunum

• Nougat le droid romı tek hatlı cihaz şarjdan çok memnunum baya iyi gidiyor ekran süresi 5 saati geçer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakangündüz -- 7 Haziran 2018; 14:11:50 >
  • Haklısın yukarıfa bilgi yanlışlığı yapöışım akıllı canlandırma taelefonu mahvediyor.Pubg 5 fps e kadar düşüyordu şimdi daha iyi.Ayrıca htc ile irtibata geçtim bu oreo güncellemesi henüz tamamlanmamış part part yayımlanıyormuş ancak internette sorunlardan dolayı kısa sürrliğine askıya alındığı yazıyor.Tamamı yayınlandığında bütün sorunların giderilecrğini düşünüyorum.

Peki antutu puanınızı komtrol ettinizmi be ayrıca şarjı nadıl gidiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: sarkihalindekal

Isınma sorunu yok onda hemfikiriz. Akıllı canlandırma aldığımdan beri açık ve haftalık 3GB kadar ram kurtardığını yazıyor. Ama faydasız, bende yaramadı. Belki bulunduğum ülkenin romunda bir sıkıntı vardır...

Şimdi akıllı canladırmayı kapattım ve daha akıcı oldu telefon. Eskiden klavyede bile takılma olurdu. Ana ekrana dönüp başka uygulama açmak 6 saniyemi alırdı minimum. Şimdilik bu sorunlar kayboldu...

Alıntıları Göster
    Haklısın.Ayrıca acaba boost plus uygulamasını silsek daha mı iyi olur nede olsa bir hızlandırıcı.Ve hızlandırıcıların etkisini hapimiz biliyoruz:ram sömürmek

• Ayarlar>hakkında>mevzuat ekrana kğöük vir resim çıkıcak üstünde hangi ülke yazıyorsa o ülkenin ürünüdür.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sarkihalindekal kullanıcısına yanıt
    Kardeşiö glance plusın ne olduğunu açıklarmısın bende ayarlarda öyle bişey gözükmüyor.

• BarvaArtena kullanıcısına yanıt
    Almak zorunda eğer htc müşterilerini önemsiyorsa tabii.

• quote:

Ayarlar>hakkında>mevzuat ekrana kğöük vir resim çıkıcak üstünde hangi ülke yazıyorsa o ülkenin ürünüdür.
    Rusyaymış hocam. Üzerindeki rom da öyle midir acaba ? 8.0 varmı buna

• Rusyaya çıkmış olması lazım oreonun olmazsa hytc rusya ile irtibata geç ingilizcem iyiyse.Romu da o şekildir.Benim cihaz malezya ürtim romuda malezya.

• quote:

Rusyaya çıkmış olması lazım oreonun olmazsa hytc rusya ile irtibata geç ingilizcem iyiyse.Romu da o şekildir.Benim cihaz malezya ürtim romuda malezya.
    Çıksa OTA'da gözükürdü hocam görünürde bişey yok. Başka ülkenin romunu atsam sorun olur mu

• Kb kardeşim yanlış bilgi telefonun rusya üretimi ancak ronölarda eusya diye ayrıca bir rom yok. HTC U ULTRA ANA KONU

• Semden ricam telefon>ayarlar>hakkında>yazılım bilgisi ne girip yazılım numarasını söylernisin?

• quote:

Semden ricam telefon>ayarlar>hakkında>yazılım bilgisi ne girip yazılım numarasını söylernisin?
    1.64.401.10

• Kardrşim resimdede görüldüğ gibi senin romuna henüz oreo gelmemiş ancak kısa zaman içinde gelir

• Bana sorarsan başka ülkenin romunu atma zarar verebilşr cihaza.Bekle ayrıca nougat daha iyi emin ol.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.