Şimdi Ara

HTC Touch Cruise Paylaşım Topiği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
4.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet Arkadaşlar her ne kadar yeni bir cihazda olsa Ülkemize gelmemişde olsa bir şekilde temin eden arkadaşlar olmuştur sanırım

Eğer uygun görürseniz Bu topic ten birbirimize yardım edebilir ve bu aletle yapılabilecekleri paylaşabiliriz sanırım

saygılarımla....

• bu ayki mobimeg dergisinde tam sayfa reklamı var her an bi alışveriş sitesinde görebiliriz ....
  • Evet acilpda in sitesinde de 10 gün içinde stoklarda diyor

Arkadaşlar buna WM 6.1 yüklenebilirmi acaba yükleyebilen varsa tam detaylı resimli olursa çok daha iyi olur
    buradan bizlerle paylaşabilirmi
    teşekkürler
    saygılarrr....
  • Ofical olarak yok ama en yeni ROM bu nette aratınız....."udK 8.0 R1 Vega"
  • ilk izlenimlerim
    En hosuma giden Gps mukemmel igo 8 harika calisiyor max 10 m sapmayla nokta atisi yapiyor igo 8 de pusula var ayrica o an gittigin hizi gosteriyor 3d gorus var
    Fotograf autofocus harika ve hizli video cekimi guzel fakat ani hareket yada kamerayi saga sola hizli hareketlerde goruntuyu baya bozuyor oda heralde islemci hizindan kaynaklaniyor
    internet icin opera yuklu geliyor ve oldukca kullanisli sekmeli arama ozelligi var
    tel.disariya sesi az veriyor ama kulakliktan mukemmel ses geliyor
    kutusundan cikan arac sarj cihazi cok hos ustunde htc logosu var cakmak girisine takinca cok tatli bir mavi isik yaniyor
    bimeksden 4 gb.lik kart aldim 31 ytl ye ins. kaziklanmamisimdir :-)
    daha once kullanigim htc touch turkcell olaninda prog. yuklerken hafiza yetersiz uyarisi yok en cokda Buna sevindim
    simdilik bu kadar daha sonra ek bilgiler verebilirim umarim diger arkadaslardanda incelemele bekliyoruz
    saygilarrr....
  • hayırlı olsun güle güle kullanın resimde bekleriz artık :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: niegara34

ilk izlenimlerim
    En hosuma giden Gps mukemmel igo 8 harika calisiyor max 10 m sapmayla nokta atisi yapiyor igo 8 de pusula var ayrica o an gittigin hizi gosteriyor 3d gorus var
    Fotograf autofocus harika ve hizli video cekimi guzel fakat ani hareket yada kamerayi saga sola hizli hareketlerde goruntuyu baya bozuyor oda heralde islemci hizindan kaynaklaniyor
    internet icin opera yuklu geliyor ve oldukca kullanisli sekmeli arama ozelligi var
    kutusundan cikan arac sarj cihazi cok hos ustunde htc logosu var cakmak girisine takinca cok tatli bir mavi isik yaniyor
    daha once kullanigim htc touch turkcell olaninda prog. yuklerken hafiza yetersiz uyarisi yok en cokda Buna sevindim
    simdilik bu kadar daha sonra ek bilgiler verebilirim umarim diger arkadaslardanda incelemele bekliyoruz
    saygilarrr....

nereden aldin?
    kaca maloldu?

• Cihaz hakikaten çok güzel ve telefon olarak kullanımı standart cep telefonlarından daha kolay. ilave programla yaklaşık 25 telefon nosu emrinizde. GPS'i hızlı ve mükemmel. Yaşadığım tek problem İBB2den indirdiğim ceptrafik programının hata vermesi. JAVA uyumsuzluğu var sanırım. çözen arkadaş varsa vu topiğe yazarsa memnun olurum.
    Selamlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sas_sas

quote:

ilk izlenimlerim
    saygilarrr....

nereden aldin?
    kaca maloldu?

Hong kong dan 690 $' a mal oldu

• quote:

Orjinalden alıntı: oznes61

Cihaz hakikaten çok güzel ve telefon olarak kullanımı standart cep telefonlarından daha kolay. ilave programla yaklaşık 25 telefon nosu emrinizde. GPS'i hızlı ve mükemmel. Yaşadığım tek problem İBB2den indirdiğim ceptrafik programının hata vermesi. JAVA uyumsuzluğu var sanırım. çözen arkadaş varsa vu topiğe yazarsa memnun olurum.
    Selamlar.

GPS'i hakkaten çok güzel bir kaç saniyede uyduları buluyor
  • Kullanan arkadaşlar cruise için tek elle mesaj yazacak şekilde qwerty klavye prog. tavsiye edebilirmisiniz
  • Sanırım halaa satışa sunulmadı ?
  • Evet acilpda'e şimdi baktım hala 10 gün içinde sınırlı sayıda stoklarda olacak diyor

Yokmu benim gibi yurt dışından temin edipde fikir alışverişi yapabileceğimiz kimse
  • Arkadaşlar
    Telefonun kendi hafızasına aldığı rehber kayıtlarının içine MSN deki kişileride katıyor bunları nasıl tel.kayıtlarından çıkarabilirim
    birde Tel.rehberini outlok la senkz. dışında yedeklemem mümkünmü acaba ayrıca simdeki kişileride alıyor rehber birde kendi hafızasındakilerle
    birlikte her isimden iki tane oluyor bu rehbere nasıl hakim olabiliriz yardımlarınızı bekliyorum
    saygılarr...
  • fiyat olarak ne kadardır bu?
  • quote:

Arkadaşlar
    Telefonun kendi hafızasına aldığı rehber kayıtlarının içine MSN deki kişileride katıyor bunları nasıl tel.kayıtlarından çıkarabilirim
    birde Tel.rehberini outlok la senkz. dışında yedeklemem mümkünmü acaba ayrıca simdeki kişileride alıyor rehber birde kendi hafızasındakilerle
    birlikte her isimden iki tane oluyor bu rehbere nasıl hakim olabiliriz yardımlarınızı bekliyorum
    saygılarr...

Bu sorunun cevabını bulabilirsen veya bilen birileri yardımcı olursa nasıl sevineceğim anlatamam.Kaç aydır tytn2 kullanıyorum ama rehber problemi yüzünden telefon özelliğini daha 3-5 konuşmalık kullandım o kadar.Ben outlook tan nefret ediyorum kullanmasınıda zerre kadar bilmiyorum

• quote:

Arkadaşlar
    saygılarr...

MSC rehberi ile telf rehberini ayirmak icin,
    MSN yi sil ve yeniden kurarken bu konuda secenek var.

Active sync da Outlook senkronizasyonunu kaldir.
    Ayrica backup programlari var onunla telf rehberini yedekle. Contacts Backup gibi mesela.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sas_sas

quote:

Arkadaşlar
    saygılarr...

MSC rehberi ile telf rehberini ayirmak icin,
    MSN yi sil ve yeniden kurarken bu konuda secenek var.

Active sync da Outlook senkronizasyonunu kaldir.
    Ayrica backup programlari var onunla telf rehberini yedekle. Contacts Backup gibi mesela.

Peki sim kayitlari ve tel.rehberi ikisi birlikte gorunuyor ben sadece tel.daki kayitlarin gorunmesini istiyorum nasil ayirabilirim bunlari

• quote:

Orjinalden alıntı: mczaga

fiyat olarak ne kadardır bu?

Acilpda`ye sordugumda 1300 ytl den satilacagini soylediler
  • 10 gün içinde gelecek denmişti ama 15 gün oldu halen bir haber yok bizzat görüşme yapanlar var mı acaba?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.