Şimdi Ara

HTC Sensation XL kontratlı olarak Turkcell bayilerinde satışa başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
12.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HTC Sensation XL kontratlı olarak Turkcell bayilerinde satışa başladı

Tayvanlı akıllı telefon üreticisi HTC'nin Beats Audio ile yaptığı 300 milyon dolarlık ortaklık sonrasında bu ses teknolojisi ile piyasaya sürülen ilk modellerden olan HTC Sensation XL, Turkcell tarafından ülkemizde satışa sunuldu.

HTC Sensation XL modeli daha önce Runnymede kod adıyla internette boy göstermişti. 1.5GHz hızında Qualcomm MSM8255 tek çekirdekli işlemciye yer veren modelde HTC'nin üst seviye cihazları için kısmen standart haline gelen 768MB RAM bulunuyor. 

4.7 inçlik 480 x 800 piksel çözünürlüğünde S-LCD dokunmatik ekran, 16GB depolama kapasitesi, WiFi, Bluetooth 3.0, anı yakalamak için 8MP arka, görüntülü görüşme için 1.3MP ön kamera, 720p desteği, Android Gingerbread işletim sistemi, özel Beats Audio donanımı ve profili, Sense 3.0 arayüzü, 1600mAh batarya, GPS, DLNA, jiroskop diğer özellikleri arasında. Kutu içeriğinde ise Beats Audio teknolojisini yansıtan kulak içi iBeats kulaklık çözümü sunuluyor.

Turkcell İletişim Merkezlerinde HTC Sensation XL modeli 24 aylık kampanyalı tarifenize ek olarak ayda 69TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Seçilecek kampanyalı tarifeler ise Full Paket 24 ay x 69TL, Gold Paket 24 ay x 95TL, Gold Plus Paket 24 ay x 119TL şeklinde. Kontratsız olarak ise cihazın fiyatı KDV dahil 1999TL.

• Bitermi o taksitler
  • 69 lira çok iyi bir fiyat
  • 1999 TL .
    2000 TL verip üstü kalsın demek vardı ...
  • SGS2 1700 lira.İyi müzik dinlemek isteyen biride 300 liraya güzel bir MP3 ve kulaklık seti tamamlar diye düşünüyorum.Gereksiz geldi bana.Beats Audio olduğu için o donanıma o kadar parayı BEN vermem.Başkası verebilir.300 liraya daha kaliteli kulaklık+Müzik çalar bulabileceğimi düşünüyorum.
  • evo 3d bu modelden herşeyiyle daha iyi (beats audio ve kamera dışında)
    -çözünürlük
    -çift çekirdek
    -batarya kapasitesi
    -piksel derinliği
    -1150 tl evo 3d
  • Abi vallaha milleti kazıklıyorlar allahtan senseation xe gelmedi o gelse heralde 3000 tl yaparlar iphone rekorunuda kırarlar. Telefonun orjinal fiyatı çok çok daha düşük ve 1300 tl gibi olmalıydı. Samsung gs2 430 pound, Sensaiton Xe 420 pound. Galaxy s2 den 10 pound daha ucuz. Resmen hile yapıp fiyatı basıyorlarda basıyorlar. Umarım Xe trye gelmez yoksa 3000-4000 rahat

Samsung gs2 430pound
    Htc Sensation Xe 420 pound
    Htc Sensation Xl 420 pound

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahoron -- 27 Aralık 2011; 21:58:46 >
  • Cihaz çok karizma gerçekten ama fiyatı da bir hayli Abarth olmuş.
  • garantili cihaz alinmaz bundan sonra..... fiyatlar cok uctu..... illa git kacak al diyorlar....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bravocan -- 27 Aralık 2011; 22:22:36 >
  • Haftasonu %25 indirimle birlikte vatan da zaten 1750 ye kadar düşüyor fiyatı.Türkcell neyin kafasını yaşıyo anlamadım.Bütün xl stokları elinde patlayacak htc nin.Ne zamandır haftalık telefon çıkarma alışkanlığından, fiyat politikasıyla vazgeçtiler heralde.Ayrıca galaxy s2 1350-1500tl arası bulunabiliyor çoğu yerde. 1700 eskidendi. 500tl ye bırak mp3 player ı bi telefon daha alırsın yazık günah...
  • satmaz diyorum bilinçli kullanıcılar almaz bence bilinçsizlerinde ne aldığı ortada :)
  • Türksele yakışan bi fiyat adam kazıklamada üstlerine yok
  • 2 bin tl mı giderim 4s veya sg2 alirim hatta sg2 nin yanına kulaklığını bile alirim
  • o ne fiyat yaaa 1999 tlcik ...şaka gibi

cidden dalga geçiyorlar bu adamlar , sonra demezlerimi kalite için turkcelle geçin ...vallahi kaliteyse kalsın çünkü bu telefonu yurtdışından daha ucuza getirtebilirsiniz .

daha geçen gün yurtdışından htc hd7yi yarı fiyatından daha ucuza aldırdım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: K_Spartakus

o ne fiyat yaaa 1999 tlcik ...şaka gibi

cidden dalga geçiyorlar bu adamlar , sonra demezlerimi kalite için turkcelle geçin ...vallahi kaliteyse kalsın çünkü bu telefonu yurtdışından daha ucuza getirtebilirsiniz .

daha geçen gün yurtdışından htc hd7yi yarı fiyatından daha ucuza aldırdım .

htc hd7 yi Kaca aldiniz yurtdışında. hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30 liralık faturalı hattada 69 lira 24 ay veriyorlarsa 1656 çok iyi sonuçta 24 ay taksit ama sadece 100 liralık hatta 69 lira 24 ay 1656 lira çok fazla
  • Şimdi benim zaten Turkcell hattım var ve ortalama 50 TL. fatura ödüyorum. Şimdi onun yerine 69 TL. ödersem. Full paket'im ve XL sahibi mi oluyorum ? Biri açıklayabilir mi?
  • bu cihaza 2000 tl kesinlikle verilmez,HTC xe yi şu anda şatış politakasından dolayı resmi olarak getirmiyolar çünkü akıllı kullanıcı asla XE varken bu cihaza para vermez,XE çift çekirdekli,işlemci ve grafik kartı daha iyi,ekrançözünürlüğü çok daha yüksek ve 1080p video çekimi yapıyo bu cihazda ise tek çekirdekli ekran ve grafik kartı XE ye göre daha kötü ve ekran çözünürlüğü rezalet şu anda 5.7 inç telefona 480*800 çözünürlük koyulur mu bu 199 ppi demektir ki buram buram piksel görürsün o ekrandan,bu cihazı alacağına git beats over solo hd kulaklık al,telefonunda androidse power amp uygulaması indir çok daha iyi müzik kalitesini doyasıya yaşa, bunlar milleti keriz sanıyor
  • tek çekirdek bu para çok. olmadı...
  • Ben aldim calls. Bu kadar olumsuz yaziya karsin oldukca memnunum tavsiyede ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.