Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

HTC Sensation XL Batarya dolmama sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: GSMobiLe Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
6
Cevap
0
Favori
2.760
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> HTC >> HTC Sensation XL Batarya dolmama sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      8 Mesaj
      30 Ocak 2012 21:04:53 Konu Sahibi
      Merhaba,

HTC sensation XL telefonun batarysı %89'a kadar doluyor daha fazla dolmuyor.Bu sorunla karşılaşan yada fikri olan arkadaşların yardımını rica ederim.

Teşekkürler.

|
      |

• Yüzbaşı
      300 Mesaj
      31 Ocak 2012 09:53:34
      İhtimalaller Çözümler :
      1. Orjinal bataryadan daha büyük mah. Bir batarya taktıysanız bu sorun olur. Kernel Güncellemek gerekir
      2. Costum Rom yüklemişsinizdir costum rom yüklerken bataryayı sıfırlamamışsınızdır.
      3. bataryanızın yenilenmesi yani sıfırlanması gerekmektedir. Bununla ilgili konular mevcut. En kısa yolu

Bataryanız tam olana kadar telefon açıkken şarjda bekletin.
      Tam dolduğunda % kaçta takıldıysa tam dolu sayalım şarjı çıkarıp telefonu kapatın. Telefon kapalıyken şarj kablosunu takın 2 saat civarında böyle şarjda dursun.
      2 Saat sonunda şarj kablosunu çıkarın telefonu açın 20 dk hiç kurcalamayın ardından tekrar şarj takın 2 saat civarı şarjda kalsın.

Sorun düzelecektir.
      |
      |

• Er
      3 Mesaj
      10 Ocak 2013 01:46:42
      Merhaba arkadaşim benim telde de aynı sorun oldu ics güncellemesini aldığım günden beri böyle belki bataryadandir dedim yeni sıfır batarya taktım yine aynı sorun çözülmedi.orijinal rom kullaniyom cihaz rootlanmamis hiç...sen sorunu nasıl çözebildin mi yada nasıl çözdun banada anlatabilir misin..% 89 da takılip kalıyor...on saat şarjda kalsa yine aynı lütfen yardımci olabilir misiniz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Er
      3 Mesaj
      10 Ocak 2013 01:48:41
      Merhaba arkadaşim bende de aynı sorun oluştu çözemiyorum yardımci olabilir misin...

|
      |

• Yarbay
      5083 Mesaj
      10 Ocak 2013 08:49:23
      quote:

Orijinalden alıntı: ruhucan

Merhaba arkadaşim benim telde de aynı sorun oldu ics güncellemesini aldığım günden beri böyle belki bataryadandir dedim yeni sıfır batarya taktım yine aynı sorun çözülmedi.orijinal rom kullaniyom cihaz rootlanmamis hiç...sen sorunu nasıl çözebildin mi yada nasıl çözdun banada anlatabilir misin..% 89 da takılip kalıyor...on saat şarjda kalsa yine aynı lütfen yardımci olabilir misiniz...

Eğer yeni batarya da öyleyse şarj göstergesidir sorun olabilir

|
      |

iPhone 8 Plus
    • Yarbay
      4474 Mesaj
      10 Ocak 2013 09:04:14
      bu htc de de sorunlar bitmiyooorrrr
      |
      |

• Emekli Yönetici
      4155 Mesaj
      08 Nisan 2015 03:41:36
      Evet bende de var. Hadi ona alıştık dert etmiyoruz derken şimdi de şarj olmaz oldu. Kafasına göre şarjı kesiyor. Güç bilgisine baktığımda "şarjı boşaltıyor" yazıyor. İlk defa öyle yazı gördüm.
      |
      |

Bir buçuk, iki buçuk daha; bir buçuk mu, iki buçuk mu, üç buçuk mu, beş buçuk mu, altı buçuk mu, yoksa sekiz buçuk mu ettiğini keşfedemedim.

Keşşaf Cin Ruhu
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Paykasa
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.