Şimdi Ara

<< HTC SENSATION - XE - XL >> KULLANICILARI KULÜBÜ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.420
Cevap
97
Favori
985.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/Sensation/main.html

Telefonun 4gb dahili hafızası olduğunu söylemişler ben mi yanlış biliyorum yoksa vodafone mu yanlış yazmış.

işe ekran alıntısı

<< HTC SENSATION - XE - XL >> KULLANICILARI KULÜBÜ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OGUZHAN432 -- 20 Temmuz 2011; 15:56:52 >

• valla ben de fiyatın normal görülmesini kabul etmiyorum, yaptığınız hesaplarla falan olmaması lazım bu işin operatör adam gibi olsa bir kere en başında yurtdışındaki gibi cazip fiyatlarla cihazla kafa kafaya denk gelecek şekilde düzgün konuşma paketli net paketli bir paket oluşturulması lazım, ben şahsen ayda 3000 dakikadan az konuşan biri değilim benim vodafone'a geçiş yapmam için adam akıllı herşeyin içinde olduğu bir paket oluşturmaları lazım ki geçeyim öyle 100mblık 1gblık paketler de yeterli olmuyor benim için doğal olarak, wildfire s'in satış kampanyası mükemmel mesela gerçekten sevgilim cihazı ayda 10tl ya da 15 tlye artı 360 tlyi 12 aylık ödeyerek telefon sahibi oldu öğrenci paketi hangisiyse 24 ay taahhüt verdi ve çok ucuz bir şekilde telefonun nerdeyse geliş fiyatına denk geliyor bu paket ve böyle bir paket için insan operatör değiştirebilir, ama bu saçma eski cihaz kampanyalarını sürdürürse hiçbir zaman başarılı olamaz wildfire s'teki satış stratejisini uygulaması lazım...
    Ben açıkça söylüyorum HTC cihazların fanı vs.denir ya öyleyim ama bu fiyat politikalarını savunmayı düşünmüyorum kimse kusura bakmasın eğer bir cihaz en iyi fiyatla satışa çıkacak dendiyse vodanın müdürü ya da htcnin müdürü bizi sürekli avutup kandırdıysa bunca zamandır ve ben bu cihazı 3 aydır bekliyorsam bu yüzden 1400 tlden bir kuruş fazla vermem...

• quote:

Orijinalden alıntı: OGUZHAN432

Buradaki linkte

Telefonun 4gb dahili hafızası olduğunu söylemişler ben mi yanlış biliyorum yoksa vodafone mu bu kadar cahil.

sanırım yanlış bilgi veriliyor 1 Gb dahilisi telefonun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhseckin

quote:

Buradaki linkte

Telefonun 4gb dahili hafızası olduğunu söylemişler ben mi yanlış biliyorum yoksa vodafone mu bu kadar cahil.

Doğru dört GB ama
    Onun sadece 1 GB ı kullanıcıya açık

Bu arada bir program önerisi

Tapatalk Forum App v1.12.2

Çok meşhur bir program. Bunun gibi forumlara browser gerekmeden bağlanabiliyorsunuz
    Hem de fazla data kullanmamış oluyorsunuz.

• Ben de telefonu Türkiye garantili almayı düşünenlerdenim ve çıkmasını bekliyorum.

Geçenlerde HTC'ye attığım maile şu cevap geldi

quote:

Müşteri Destek Merkezi ile irtibata geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Size en kaliteli hizmeti vermek ve her türlü soru ve isteğinize cevap vermek için çalışıyoruz.

Konu ile ilgili, HTC Sensation urunu bu ay icerisinde satisa sunulacak. kesin bir tarih verilmemistir.

Musteri hizmetleri numaramiz : 081-128-800-12 (kod: 3115) Pazartesi- Cuma 09:00 am - 9:00 pm Ucrestiz Hat
    İlginiz için teşekkür ederiz.
    Saygılarımızla,

Osman

HTC

Cihaz gelmeden eskidi. Çok yanlış yapıyorlar ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: lmBcl

Ben de telefonu Türkiye garantili almayı düşünenlerdenim ve çıkmasını bekliyorum.

Geçenlerde HTC'ye attığım maile şu cevap geldi

quote:

Müşteri Destek Merkezi ile irtibata geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Size en kaliteli hizmeti vermek ve her türlü soru ve isteğinize cevap vermek için çalışıyoruz.

Konu ile ilgili, HTC Sensation urunu bu ay icerisinde satisa sunulacak. kesin bir tarih verilmemistir.

Musteri hizmetleri numaramiz : 081-128-800-12 (kod: 3115) Pazartesi- Cuma 09:00 am - 9:00 pm Ucrestiz Hat
    İlginiz için teşekkür ederiz.
    Saygılarımızla,

Osman

HTC

Cihaz gelmeden eskidi. Çok yanlış yapıyorlar ...

HTC ye bir şey sormayı bırakmak lazım

Onların yapabilecekleri bir şey yok

Muhatap olunması gereken Vodafone

• Arkadaşlar ana ekrana aldığım uygulamaların kendi simgeleri gitti android simgesi var hepsinde nasıl düzelir, pili çıkarıp taktım, cihazı açıp kapattım aynı kaldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fifd2005

quote:

quote:

Buradaki linkte

Doğru dört GB ama
    Onun sadece 1 GB ı kullanıcıya açık

Bu arada bir program önerisi

Tapatalk Forum App v1.12.2

Çok meşhur bir program. Bunun gibi forumlara browser gerekmeden bağlanabiliyorsunuz
    Hem de fazla data kullanmamış oluyorsunuz.

Nenden gerikalan 3 unu kullanamiyoruz

• Vodafone kampanyayı tekrar eklemiş işte link

http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/HTC-Sensations-kampanyasi.php
  • fiyatta düzeltme, indirim bekleyenlere geçmiş olsun, alacaklarada şimdiden hayırlı olsun...
  • quote:

Arkadaşlar ana ekrana aldığım uygulamaların kendi simgeleri gitti android simgesi var hepsinde nasıl düzelir, pili çıkarıp taktım, cihazı açıp kapattım aynı kaldı.

bende de sadece foursquare öyle oluyor ve ben masaüstünden silip tekrar koyuyorum oluyor. bir kaç gündür de yaşamadım aynı olayı ve başka hiç bir app'de de olmuyor o sorun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silver_Code

merhaba arkadaslar bende bu telefonu almayı düşünüyorum ama şu sinyal sorunu ve dokunamtik sorunu klavyede falan gercekten varmı ? ve tavsiye edermisiniz bu arada kamerası ne durumda onuda söyleyin bide fiyatı ve nerede bulurum onun hakkına bilgi verirseniz sevinirim.

ben 2 haftadır kullanıyorum 3.haftada mesaj yazarken klavyede zorlanıyorum.cihazı alalı 3 hafta oluyor ve spot almıştım bu durum çok sinir bozucu.bence almadıysanız bekleyin derim.
  • 1489a 12 taksit alirim daha iyi yahu...
  • Telefonun Müzik Calarindami Sıkıntı Var Bendemi Anlamadim Bazen Müzik Calar Müzikleri acmama ragmen calmıyor 00:00 bekliyor aynısı video'lardada oluyor telefonu mecburen yeniden baslatiyorum 2 3 kere öyle aciliyor sizdede aynı sorun varmı arkadaslar.
  • Bu ne ya hepsi sorunlu. Ben garantisiz almam arkadaş bu telefonu. Bir ay bekler 1350 liraya kapatırım diyorum
  • androidtelefonlari.com da satışa sunulacak arkadaşlar kısa sürede,

http://www.androidturkiye.net/2011/07/20/htc-sensation-cok-yakinda-turkiyede-ilk-ve-resmi-olarak-androidtelefonlari-com-farkiyla/

bakın, ben belki burdan alırım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sucuklu Portakal

androidtelefonlari.com da satışa sunulacak arkadaşlar kısa sürede,

http://www.androidturkiye.net/2011/07/20/htc-sensation-cok-yakinda-turkiyede-ilk-ve-resmi-olarak-androidtelefonlari-com-farkiyla/

bakın, ben belki burdan alırım..

En az 200 lira ucuz olursa buradan alabilirim..
  • Şimdi kampanyasız 1489'a alabiliyor muyuz direk vodafone shop lara giderek?

Bugün akşam 5 tane bayiyi aradım, hiçbirinde yok.

Öyle yakın zamanda gelmesini de beklemiyorlar yani..

Sanki sırf 20si denildi, alın 20 de lanse ettik diyebilsinler diye açıklama yapılmış gibi..

Ama ortada ürün yok!
  • android telefonları.com hepsiburada da 1650 tl ye satılan galaxy s 2 yi 1400 tl den satıyor.Sensation ıda getireceklerini söylüyorlar.Benim tek çözümüm artık bu site.Faturalı , bakanlığa kaydı yaptırılmış bi şekilde şatış yapıyorlar.Bu site hakkında herhangi bir bilgisi olan varmı daha önce hakkında herhangi bir şey duyan vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnsuff

Şimdi kampanyasız 1489'a alabiliyor muyuz direk vodafone shop lara giderek?

Bugün akşam 5 tane bayiyi aradım, hiçbirinde yok.

Öyle yakın zamanda gelmesini de beklemiyorlar yani..

Sanki sırf 20si denildi, alın 20 de lanse ettik diyebilsinler diye açıklama yapılmış gibi..

Ama ortada ürün yok!

Evet. Ama ürün Yok. HAy ben bunların yapacağı işi

Arkadaşlar 2 sorum var. Bu telefon ile görüntülü konuşma yapabiliyor muyuz ? Mesela direkt olarak nokia sahibi birini görüntülü arayamiyor muyuz ?

Ve n8deki usb özelliği var mi ? Yani flaş belleği okuyor mu bu alet ?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.