Şimdi Ara

<< HTC SENSATION - XE - XL >> KULLANICILARI KULÜBÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
23.419
Cevap
100
Favori
965.223
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> HTC >> << HTC SENSATION - XE - XL >> KULLANICILARI KULÜBÜ
Giriş
    263 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dreamnej

**cornellyus**
    zaten bizde oradan faydalanıyoruz,ama forum ingilizce ve herkes konuya hakim değil, biz daha acemi olan arkadaşlar için konuyu buraya türkçe ve anlaşılır şekilde taşıyoruz. burası rom forumu değil demek biraz abesle iştigal olur, burası bildiğin forum, konu içerisinde ki her şeyi yazabiliriz, bunun önüne geçilemez, gün olur 3-4 sayfa rom, gün olur 30-40 sayfa toz konuşuruz. topic i baştan sona dolaş zaten rom için paylaşım 15 sayfayı geçmez, diğer 15 sayfa faydalı konular, geri kalan kısım koruyucu naylon, kılıf, pil ve toz. asıl ayrı bir başlık açılacaksa toz için açılmalı. bende toz sorunu yok, inşallah kısa süre içerisinde olur, telefonumun içine çöl kaçar inşallah, ama inanki burada tek bir cümle yazmam, siz benim telefonumun içindeki toza ne yapabilirsiniz ki. tozsuz olan sayısı fazla olduğu halde sizleri analayışla karşılıyoruz ama görülüyorki sizin en ufak başka konular için sabrınız yok. telefonuna toz kaçıp hiç servisi aramadan burada yazanlar var, önce bir servisi aramayı bile düşünmüyorlar. benim telefonuma toz kaçtı ne yapacağımın cevabını bilipte buraya yazmayan varmıdır acaba, bir kaç arkadaş verdi servise, 1 arkadaş değişim aldı, muhakkak onun ekranı ayırıken karta felan zarar verdiler, diğerleride ektan ve touch pad değişimi aldı, işte tüm yazdığınız toz sorununun cevabı bu.

arkadaşım yanlış anladın beni

XDA da kileri ben 1 yıl boyunca kurdum ve sildim inan ingilizve bilmene pek gerekte yok

rom işi özel bir iştir yani farklı bi forum konusudur bence ben faydalanmanız için öneride bulundum

kaldıki ben desiredeki romdan kurtulup orjinal roma geçebilmek için belki 5-6 ay uğraştımda zor orjinale döndüm

nedeni ise inanın 1 saatte 1 rom çıkmaya başlamıştı artık bıktım bi rom kurup bi rom silmekten neyse benim demek istediğim

ROM işi farklı bi forumda olmalı daha zengin olur böylece konular arada kaynamaz

hakkınızı helal edin iyi akşamlar
    |
    |

• Yüzbaşı
    263 Mesaj
    benim telefonun arka kasa kapağı ses kısma ve açma tuşu kırık ve açma kapama tuşu ise ezik idi

alt ta verdiğim linkteki kapağı aldım

aldığım arkadaş yurt dışında getirtip belki satarım diye almış neyse bir şey farkettim

benim eski kasanın ekran ile bütünleştiği ön tarataki sağ alt köşesini el ile hafif bastırınca

içe gömülüyor bu yeni aldığım kasa ise tam oturuyor ve esnemiyor yanlış hatırlamıyorsam böyle sorunları

olan arkadaşlar var idi onların dikkatine selamlar

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-htc-sensation-icin-orjinal-arka-kapak-63518929/detay/?
    |
    |

• Yarbay
    2287 Mesaj
    2 Gündür HTC Sensation Xe White Kullanıcısıyım 0 Sorun 0 Hata Mükemmel Ses Ekleyin Lütfen

Katılım Zamanı
    9 Eylül 2005
    FEDA!
    La Vittoria Sara Nostra ♔

• Binbaşı
    1331 Mesaj
    bugun BU Kılıfı sipariş ettim bakalım nasıl birşey cıkıcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefaMseven -- 23 Aralık 2011; 22:36:21 >
    quote:

Orijinalden alıntı: sefaMseven

Bende bunu almayı düşünüyorum.
    Elinize geçtiğinde cihazın üzerinde fotoğrafını ve görüşlerinizi paylaşabilir misiniz?

Orijinalden alıntı: T-K-Y

2 Gündür HTC Sensation Xe White Kullanıcısıyım 0 Sorun 0 Hata Mükemmel Ses Ekleyin Lütfen

HERALDE. :)) BEN 13 GÜNÜMÜ TAMAMLADIM.. SIFIR SORUN SIFIR HATA.. :)

Orijinalden alıntı: ThUgLiFeOgUz

ya bugun başıma kötü birşey geldi kilit ekranında kilidi açmak için epey ugrasıoyorum algılamıyor ekran nedense ama kilit acıldıktan sonra dokunmatikte sorun yok acaba romdan dolayımı kaynaklnıyor

telefonu alalı 3 ay oldu. aldıktan birkaç gün sonra bu dediğin sorun bende de oldu. ilk sayfada yazdığı gibi bataryayı çıkarıp 10 15 dk bekleyip tekrar taktım hatta birkaç defa yaptım sanırım bunu. kendiliğinden düzeldi birdaha sorun yaşamadım. seninki de geçici birşeydir bence fazla canını sıkma hemen
    |
    |
    An itibari ile samsung 32 gb class 10 kart aldım ebaydan. 116 tl'ye. Ürün geldikten sonra gözlemlerimi yazarım. Başka almak isteyen olursa karar vermede yardımcı olur ( class 4 ile class 10 arasında pek bir fark hissedemiycem gibi geliyor telde ama almışken 40-45 tl daha fazla verip class 10 aldım :) )
    |
    |

http://www.ebay.com/itm/300610260029?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

HTC Sensation cihazımda java vm isteyen siteleri çalıştırmak için ne yapmalıyım?

İnternette çalışan sohbet sayfaları, oyun sayfaları açılsın istiyorum.

Cihazın java desteği var ama java vm desteği yok.

Nasıldır bilen varmı?

Orijinalden alıntı: mehmet 15

quote:

Hayırlısı Beyaz Mı Kullanıyorsun ? Kirleniyor Mu Çabuk Acaba ? Çünkü Telefonu Kılıfla Falan Kullanmayacağım Baktım Çok Kirlendi Direk orj. Arka Kapak Sipariş Edeceğim.

Katılım Zamanı
    9 Eylül 2005
    FEDA!

• Yarbay
    2818 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gsk_1905

Bana özel mesaj atan arkadaş, telefon onayı hatasından dolayı özel mesaj atamıyorum. Linki burdan vereyim;

http://www.ebay.com/itm/300610260029?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

hocam aynı satıcıdan bende 32 gb 10 class almayı planlıyorum kaç günde geldi hemen yoladımın nasıl cihaz yavaşlamadı dimi bide haketten 32 gb mı class 10 mu nasıl test edicen çok soru oldu ama

XIAOMI MI 5S PLUS

• Yüzbaşı
    860 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

Hayırlısı Beyaz Mı Kullanıyorsun ? Kirleniyor Mu Çabuk Acaba ? Çünkü Telefonu Kılıfla Falan Kullanmayacağım Baktım Çok Kirlendi Direk orj. Arka Kapak Sipariş Edeceğim.

sende beyaz var . gri mi alcaksın ? eğer öyleyse benim kapakla takas yapalım

• Teğmen
    191 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ANDROIDER

quote:

Orijinalden alıntı: gsk_1905

Bana özel mesaj atan arkadaş, telefon onayı hatasından dolayı özel mesaj atamıyorum. Linki burdan vereyim;

hocam aynı satıcıdan bende 32 gb 10 class almayı planlıyorum kaç günde geldi hemen yoladımın nasıl cihaz yavaşlamadı dimi bide haketten 32 gb mı class 10 mu nasıl test edicen çok soru oldu ama

Daha yeni aldım. 11-13 iş günü yazıyodu Türkiye için. Ama benim tahminim daha erken gelir. Cihaz yavaşlama olayını anlamadım? ben bunu hızlansın diye aldım, yavaşlatırsa ayıp eder samsung :D

Birde bence gerçek class 10 dur. Samsung markasına güvenip aldım. Başka markalarda vardı ama bilindik olsun dedim. Team markası da iyi ama biraz daha pahalı. Xda forumda samsung için olumlu yorumlar vardı. ben de onlara güvendim. Marketteki SD Tools programı ile okuma ve yazma hızları test edilebiliyor.
    |
    |

• Yarbay
    5838 Mesaj
    Arkadaşlar bildiğim kadarıyla android uygulama kurarken telefon hafızasını kullanıyor, root rom vs olmadan karta kurulum yapılıyor mu xe ve normalinde?
    Asus Prime Z270-A - İntel İ7 7700K 5.0 Ghz(Delid-1.23v) - Zotac GTX 1070 AMP EXTREME - Corsair CMK16GX4M2B3000C15B 16GB - Samsung 850 Evo 500 - Toshiba P300 2TB - Corsair H150i Pro- Thermaltake Core V71 TG - ASUS PCE AC68 - Evga 750GQ - Logitech G602 - Acer Predator XXB71HUABMIPRZ- Corsair MP510 480 GB
  • Teğmen
    191 Mesaj
    İşin ilgiç tarafı kutunun içinden çıkan sandisk class 4 de test sonuçları okuma 19.5 mb/sn çıktı. Samsung da bu 20-21 mb falan çıkmış. Okumada pek bir şey değişmeyecek gibi. Yazma iki katına çıkar ama..

Orijinalden alıntı: Onur.Kalender

quote:

Orijinalden alıntı: sefaMseven

Bende bunu almayı düşünüyorum.
    Elinize geçtiğinde cihazın üzerinde fotoğrafını ve görüşlerinizi paylaşabilir misiniz?

tabi mutlaka korum pazartesi ulaşır elime heralde . umarım gevşek diildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefaMseven -- 24 Aralık 2011; 0:07:44 >

• Çavuş
    70 Mesaj
    mynette okey oynama imkanımız varmı sensationda.
    |
    |

Orijinalden alıntı: [email protected]

quote:

quote:

quote:

sende beyaz var . gri mi alcaksın ? eğer öyleyse benim kapakla takas yapalım

Hayır Kapak Kirlenince Orj. Beyaz Arka Kapak Sipariş Edeceğim Tekrar
    |
    |

Katılım Zamanı
    9 Eylül 2005
    FEDA!

• Teğmen
    191 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: crazy_boy_28

Arkadaşlar bildiğim kadarıyla android uygulama kurarken telefon hafızasını kullanıyor, root rom vs olmadan karta kurulum yapılıyor mu xe ve normalinde?

Bazı uygulamaları karta, bazılarını telefon hafızasına yüklüyor. Markette app 2 sd diye bir uygulama var. Hangi uygulamaları hafıza kartına taşıyabileceğini gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsk_1905 -- 24 Aralık 2011; 0:17:22 >
üniversite
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.