Şimdi Ara

<< HTC SENSATION - XE - XL >> KULLANICILARI KULÜBÜ (577. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.420
Cevap
97
Favori
985.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 575576577578579
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gsk_1905

quote:

Orijinalden alıntı: sefaMseven

quote:

Orijinalden alıntı: BRAHMAN_sahin

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mehmet 15

quote:

bu ürünleri deneyen oldumu beyler uygulaması nasıl oluyor acaba

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/ipg-htc-sensation-xe-tam-kaplama-gorunmez-49055996

BEN SENSATİON xe YE UYGULADIM... MÜKEMMEL ÖTESİ :)) TEKRAR ÇIKARIP YIKANABİLİR VE TEKRAR AYNI ŞEKİLDE UYGULAYABİLİRSİN.. :) .ÇOK SAĞLAM... BEN HIZLIAL SİTESİNDEN ALDIM

almak istiyorum ama açıkçası uygularken yalan olmasından korkuyorum boşa gitmesin para

buradaki bazı arkadaşlar dokunmatiği kötü etkilediğini yazmıştı. haberiniz olsun.

hadi ya uygulanmış halini görseydik iyiydi normal ekran koruyucularda da mat dıye bı secenek var hangısı daha iyi

SAkın almayın ipg, ben çıkartıp attım. Paranız boşa gitmesin. Ekran pixel pixel oluyor görüntü hiç iyi değil. Ayrıca kaygan da olmadığı için dokunmatik kullanımı da zorlaşıyor. Bir tek yanı iyi! tamamen yapışıyor. baloncuk falan kalmıyor. bombeli kısım falan farketmiyor tamamen yapışıyor. Burdaki biri beni uyarmıştı, fakat ben ekrana tam yapışıyor diye aldım. Görüntüyü bu kadar kötü yapacağı aklıma gelmemişti. Param boşa gitti. Benden demesi :)

peki arka kısmına yapıştırılan koruyucu tam yapışıyor mu oyle ise en azından arka tarafı kullanılabilir kılıf kullanmak yerine

• quote:

Orijinalden alıntı: gdervisoglu

Arkadaşlar zil sesini yükseltmede problem yaratmayacak bir uygulama var mı acaba?

MpTrim 2.13 diye bir program var. ben bununla yükseltip telefona attım bir sıkıntı olmadı . buyrun linki

http://www.divshare.com/download/3745068-ce6
  • quote:

Orijinalden alıntı: BL@cKLioN

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=20569075&postcount=36997

android revo ıcs ye geçti haydiii bakalımmm. var mı indirenler kullananlar nasıldır nedir?

birde dreamnej bu andro revoya da radio filan gerekiyor mu ? sen sıkıntı yaratıyor bu radio filan yükleyin bişeyler demişsin yukarlarda başka bir rom için. bunada öyle bir gereklilik var mı ?

böyle bir paylaşım yapmamış, ama zaten şu an benim kullandığım 4.0.1 le bu romun benzer bir yanı yok, paylaştığı ss de android versiyonu 2.3.4. yazıyor her nedense. ayrıca 4 kişi aynı anda android 4.x.x versiyonu çıkartmaya başladı, bence bir kaç gün stabil kalmak gerekiyor, keşke oneone romumu değiştirmeseydim, gerçi full backup duruyor, yüklemek 5 dk sürer ama yinede kernel felanda değişti onalrıda yüklemek şart, her neyse şuanki rcmix in android 4 ü sorunsuz zaten, pazar gününe kadar beklemek taraftarıyım.

• quote:

Orijinalden alıntı: dreamnej

quote:

Orijinalden alıntı: BL@cKLioN

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=20569075&postcount=36997

android revo ıcs ye geçti haydiii bakalımmm. var mı indirenler kullananlar nasıldır nedir?

birde dreamnej bu andro revoya da radio filan gerekiyor mu ? sen sıkıntı yaratıyor bu radio filan yükleyin bişeyler demişsin yukarlarda başka bir rom için. bunada öyle bir gereklilik var mı ?

böyle bir paylaşım yapmamış, ama zaten şu an benim kullandığım 4.0.1 le bu romun benzer bir yanı yok, paylaştığı ss de android versiyonu 2.3.4. yazıyor her nedense. ayrıca 4 kişi aynı anda android 4.x.x versiyonu çıkartmaya başladı, bence bir kaç gün stabil kalmak gerekiyor, keşke oneone romumu değiştirmeseydim, gerçi full backup duruyor, yüklemek 5 dk sürer ama yinede kernel felanda değişti onalrıda yüklemek şart, her neyse şuanki rcmix in android 4 ü sorunsuz zaten, pazar gününe kadar beklemek taraftarıyım.

Bende tam oturmadan yüklemeyi düşünmüyorum. Şuan senseay romu var gayette güzel hiçbir sıkıntım yok onla devam edicem bu ICS oturana kadar tam manasıyla

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tamirci14

quote:

yukarıda verilen ice cream 4.1 romu yükleyipte sorun yaşanlar bu radio romu yüklesinler, malesef paylaşım yapan arkadaşlar, detay vermeyi sevmiyor, herkes aynı bilgi ve tecrübeye sahipmiş gibi paylaşım yapılıyor, buda rom yüklemeye korkan arkadaşları deha da korkar hale getiriyor, yakın zaman sonra burada 3-4 kişi kalırsak hiç şaşırmayın, ondan sonra da " ne bu ya her kez toz problemi yazıyor" diye kimse bağırmasın

http://www.4shared.com/zip/XNaUkKsZ/PG58IMG.html

Nejat Hocam;
    Bu bizdeki radio romunun aynısı mıdır?
    Bi de önce rom mu yoksa radio rom mu yükleniyo?

bizdeki ile farklı, romu kurduktan sonrada kurabilirsin ama tavsiye edilen
    wipe data
    wipe cache
    süper wipe (özellikle paylaşılmışsa)
    radio rom
    rom
    kernel

nejat dostum paylaşılan bir superwipe varmı bu yazılım için yoksa direk data cache yaptıktan sonra radio rom ardından rom mu yükleyelim teşekkurler.

• ics ile beraber sense 4 gelecek mi?
    Bilgisi olan var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biraz önce multiupload sitesinden mail geldi, şu ana kadarki paylaşımlarım 1800 den fazla indirilmiş, bende detaylı bir kontrol yapıyım dedim sadece orjinal rom paylaşımım 1213 kez download yapılmış. 600 üyesi olan bir topicde neden 1213 download yapılmış acaba . bize hiç selam vermeden gelip gidenlerde var demekki. , normalde linkin şu ana kadar ölmesi gerekiyordu, neden ölmemiş anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertcik

quote:

quote:

quote:

yukarıda verilen ice cream 4.1 romu yükleyipte sorun yaşanlar bu radio romu yüklesinler, malesef paylaşım yapan arkadaşlar, detay vermeyi sevmiyor, herkes aynı bilgi ve tecrübeye sahipmiş gibi paylaşım yapılıyor, buda rom yüklemeye korkan arkadaşları deha da korkar hale getiriyor, yakın zaman sonra burada 3-4 kişi kalırsak hiç şaşırmayın, ondan sonra da " ne bu ya her kez toz problemi yazıyor" diye kimse bağırmasın

Nejat Hocam;

wipe data
    wipe cache
    radio rom
    rom
    kernel

nejat dostum paylaşılan bir superwipe varmı bu yazılım için yoksa direk data cache yaptıktan sonra radio rom ardından rom mu yükleyelim teşekkurler.

bu rom için süper wipe paylaşılmamış , zaten sende eğer bootloader değişip dokunmatik olduysa ondaki wipe data kısmı, çok geliştirildi, nerdeyse süper wipe ye eşit hale geldi, sen yine de süper wipe istersen andrid süper wipe var, onu kullanabilirsin.

http://www.multiupload.com/4YNNPIKG0Q

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Nejat Hocam;

wipe data
    wipe cache
    radio rom
    rom
    kernel

bu rom için süper wipe paylaşılmamış , zaten sende eğer bootloader değişip dokunmatik olduysa ondaki wipe data kısmı, çok geliştirildi, nerdeyse süper wipe ye eşit hale geldi, sen yine de süper wipe istersen andrid süper wipe var, onu kullanabilirsin.

ben dün akşam sen en son 00 sıralarında yazdığın son mesajdan sonra indirdim evde denedim cihaz biraz ağır geldi bana hata felan oluştu sonra sürekli 10 saniyede bir pin kodu istedi bende fazla uğraşmadım şimdi iş yerinde imzada belirttiğinr radio rom indirdim önce wipe data wipe cache sonra radio rom ardındanda rom attım. birde böyle deneyeceğim.Benim evdeki wrilesste sorun yaşıyorum ipyi statik yapmadığım zaman internete çıkış alamıyorum bunun sebebinide bulamadım şimdiye kadar dns ve ip mask girmedğimde evden statik olmadığı için internet çıkışı alamıyorum ama iş yeri ve çeşitli yerlerde böyle sorunla karşılaşmadım bu konuda açıkcası biraz canım sıkıldı ama dediğim gibi statik atayınca dns ve ip sorun kalmıyor.

belki bilgisi olmayan arkadaşlar olur diye hatırlatmak istedim. wriless ayarlarında 4.0.1 de gelişmiş yok arkadaşlar bağlı olduğu routerin isminin üzerinde basılı tuttuğunuz zaman ağ ayarları menüsünden diğer dns ayarları yapılıyor. paylaşmak istedim.

Not:@Dreamnej bu arkadaşa dikkat edin paylaşım konusunda forum kültürünü en iyi yaşatan arkadaşlardandır. paylaştığın bilgiler ve yardımlar için teşekkur ederim. @zaferaxu kardeşimide es geçemiyeceğim tabiki diğer konudaki arkadaşlarıma sonsuz teşekkurlerimi borç bilirim değer bilelim zamanını buraya ayırıp 1 kelime bile paylaşan dostları saygılarımla.

• quote:

Orijinalden alıntı: A.C.C®

ics ile beraber sense 4 gelecek mi?
    Bilgisi olan var mi?

suan 3.0 var zaten ics ile sense3.5 gelecekmiş konu da daha önce böyle htc nin açıklaması olduguna dair bahsedilmişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: BRAHMAN_sahin

vayy be 507 kişi olmuşuk.

benle 508 olacak
  • VODAFONE DAN Bİ ARKADAS İLE GÖRÜŞTÜM.

KAMPANYASIZ DİREK SATIS YAPACAKLARINI SÖYLEDİ. 1750 TL OLACAKMIŞ.( YÖNETİMDEN KENDİLERİNE BÖYLE Bİ AÇIKLAMA YAPILMIŞ).
  • quote:

Orijinalden alıntı: aicacan

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aicacan

quote:

Orijinalden alıntı: charisma082

edit

<< HTC SENSATION - XE - XL >> KULLANICILARI KULÜBÜ

"toz"(bu toz değil başka bisey)
    telefonu hiç yere düşürme veya darbe gibi bisey oldu mu acaba?

diğer foto da da aynı noktadan aynı tarzda püskürme olmuş. ekran o zayıf/hatalı noktalardan püskürme yapıyor bence. püskürmesi olan arkadaslar ekran markasının sharp olup olmadığı ile alakalı bi bilgi varmıydı kutuda?

bu resime bakınca yabancı forumlarda yazılanların doğruluğuna inanmaya başladım, kot pantolunun arka cebinde taşıyanlarda bu sorun daha çok görünüyor diyorlar, telefon büyük olduğu için oturup kalkarken telefon ortadan esneme yapıyor ve izolasyon malzemesi oynuyor diyorlar, ben o yazıyı okuduktan sonra hiç pantolon cebine koymadım, hep kalbimin üstünde taşıyorum ( telefona toz kaçmasın diye öleceğiz iyimi )

Şimdi taşlar yerine oturmaya başladı. püskürmelrin yerine bakınca aynen esneme noktaları ile örtüşüyor.(ekranın ortasına yakın yerler.) püskürme olduğu için bende fotoyu görünce darbe aklıma geldi zaten.

Forumda toz (püskürme) problemi olan arkadaşlar foto koyabilirseniz daha sağlıklı olacak sorunu çözmede, Çünkü pantolon olayı çok mantıklı geldi bana (ekranda büyük olunca esneme yapması cok doğal)

foto koyan arkadaslar siz de mi pantolon cebinde tasıyordunuz?

Eğer sorun pantolonsa herkes gönül rahatlığı ile alabilir.(sorun kullanıcı hatası oluyor çünkü , bunun yanında garantiye verip değişim alanlar cok sanslılar )

diğer telefon forumlarına baktım ıphone 4S lerde de ve başka markalarda da aynı püskürme sorunu varmıs. Pantolon tezini destekliyor bunlar.

Servisler pantolon olayını duymadan telefonları garantiye yollayın

yok kardeşım ne pantolan cebı nerdeyse muzede tutcam:) tele okadar dıkkat edıyorum artı bu resımdekı benm tel degıl yabancı ınternet sıtelrınde araştrmam sonucu elde ettgım bır resım benm toz sorunm sol ortada hafıf toz puskurmesı ılk attgım fotodakı artı teli derı kılıf ve ceket iç cebınde muahafaza ederım buarda senın cep tezın gerçekleştıgın bır an duşundum teknık servı aynı tezı kullanıcya bılıdoyor cebınzde olmuşş söylemıne sence kullanıcı nası cevap ve tepkı verırr :)

• Arkadaşlar yıl başından sonra sensation veya xe modelini almayı düşünüyorum. Bilinen sorun olarak sensationda ekranda toz ve dokunmatil algı sorunu olduğunu okumuştum. İkisinden birini alsam bahsettiğim sorunlar olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazy_boy_28

Arkadaşlar yıl başından sonra sensation veya xe modelini almayı düşünüyorum. Bilinen sorun olarak sensationda ekranda toz ve dokunmatil algı sorunu olduğunu okumuştum. İkisinden birini alsam bahsettiğim sorunlar olur mu?

dokunmatik sorunu asla yok, toz sorunu oranımız 600 de 20 gibi
  • quote:

quote:

Arkadaşlar yıl başından sonra sensation veya xe modelini almayı düşünüyorum. Bilinen sorun olarak sensationda ekranda toz ve dokunmatil algı sorunu olduğunu okumuştum. İkisinden birini alsam bahsettiğim sorunlar olur mu?

kardeşım bu toz öyle lanet bırşeykı ınsanların şevkınıde kırmak ıstemem ama benı affedın benım cıhaz 2 ay sıfrr hata tozsuz takılyordu brı gun br baltım ufacık bır nokta bır sonrakı hafta toz yıgını dıcegım küçük sınek mıde bulandırıı bende yok dıyen anlık yok olablr ama bence verdgımz paranın hakkı bu degıl bunun şansla falnda alalası yok herkez bellı bır mebla öduyor bu cıhaza ve hakettıklerı gıbı en ust duxeyde performans ve kalıte belkıoyrr 600/20 bence telfonların güneşe çıkarıp dıkkatle bakmalı yada bır anket yapmalı saygılar

• quote:

quote:

Peki bu toz sorunu olduğunda ekran değişiyo mu yoksa kullanıcı kaynaklı sorun mu diyolar, garanti servisi brighstar mı hem?
  • Bir de alırken dikkat etmem gereken birşey var mı?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Nejat Hocam;

wipe data
    wipe cache
    radio rom
    rom
    kernel

dostum aynı hatayla bir kez daha karşılaştım bilmiyorum karşılaşan varmı arkadaşlardan com.android.phone beklenmeyen biçimde durdu anlamadım vallahi fikriniz varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertcik -- 22 Aralık 2011; 16:41:01 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Nejat Hocam;

wipe data
    wipe cache
    radio rom
    rom
    kernel

dostum aynı hatayla bir kez daha karşılaştım bilmiyorum karşılaşan varmı arkadaşlardan com.android.phone beklenmeyen biçimde durdu anlamadım vallahi fikriniz varmı

Ben tekrar yuklüyorum.
    Şu ana kadar öyle bi sorun yok.

• 
Sayfa: önceki 575576577578579
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.